Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingi nutikimai, susiję su gimdymu

QUOTE(Hot Diamond @ 2012 02 09, 13:57)
Visa gimdykla sprogo juoku, kai aš, raitoma nežmonišku skausmų, pradėjau šaukti:"Eutanazijos, prašau, eutanazijos!!".

Kai sąrėmis praėjo, vyras man sušnabždėjo: Anestezijos, mieloji, ne eutanazijos...

rolleyes.gif



QUOTE(kantrilot @ 2012 04 17, 08:42)
Saremiu metu i mano palata atejo gydytoja, ir liepe neguleti, kai saremis uzeina.
As jai sakau:
- Negaliu as stovet!
ji man:
- Reikia!
As jai:
- Skrisk!
Ji:
- Ka?
- Kaip tu skrist negali taip as stovet, ar aisku?

doh.gif  doh.gif  doh.gif

topu topas lotuliukas.gif
Atsakyti
Vakar maze kabejo ant ranku ... tai sian parasysiu

Savo viso nestumo istorija laikiau melynoj ofisinej papkutej.
Antradienis- 8 ryto turiu buti ligoninej. Papkute buvau pasidejus ant stalo, kad nepamirsciau. Ok, isleidziam vaikus i mokykla.Sedam i masina, mazaji vezam i darzeli ir prisimenu kad papkute palikau ant stalo.... atbegu.. papkutes nera .... visur isieskau nera .... suvokiu,kad mano papkute vaikai issinese i mokykla ... Zodziu 8 ryto begioju po mokykla ieskau savo vaiku, kad atiduotu mano papkute lotuliukas.gif JOOOO galvoju prasidejo diena cirkais ....
Ok , ligoninej, prijungia prie aparatu, tikrina ir stebi sirdutes darba ir saremius.. nusprendzia patikrinti mano kraujo spaudima. Viena karta- nieko nerodo, antra karta - nerodo, trecia karta- nerodo .... eigoj... padeti du spaudimui matuoti aparatai, vienas neprijungtas prie aparato lotuliukas.gif sesele rodo tssss sako- nesakykit kad ligoninej taip nutinka lotuliukas.gif Jooo pagalvoju cirkai tesias lotuliukas.gif
Ok. liepia eiti i kita kabineta ir ten tikrins kakleli ir ekoskopu... nueinu, sakau noriu i tuoleta .... ateinu is tuoleto uzdarau duris ir uzrakinu- sesele liek uz duru lotuliukas.gif jooo taip ir nepagimdziau ta diena lotuliukas.gif
Atsakyti
Nežinau, ar juokinga, bet man šypseną sukelia iki šiol:

Po vandenų nutekėjimo paguldė mane į gimdyklą stebėjimui. Sąrėmių nėr. Kaklelis - 3 cm ir nė iš vietos. Pajungia lašelinę vandenuko kažkokio. Guliu, laša, su vyru šnekučiuojamės ir nepastebim, kokiu greičiu lašalinė sulaša... Staiga pamatau, kaip vamzdeliu į lašelinę ima tekėt mano kraujas... Tiksliau tuo pat metu pastebiu ne tik aš, bet ir vyras. Gyvenime nesu mačius jo tokių apvalių akių blink.gif ir taip greit bėgančio kviest pagalbos lotuliukas.gif

Tolimesnis sprendimas - skatins. Veiksmas vyksta lėtai, tenka kantriai gulėt... Vyras jau nusiraminęs, iš neturėjimo kas veikt išsitraukia tel. ir fotkina gražią, suremontuotą gimdyklą, aparatus. Aš jam - "Ir mane nufotkink". Dar papozuoju -išsišiepiu nuo ausies iki ausies ir dar į dangų pakeliu du pirštus victory.gif
Nelabai ilgai trukus sulaukiu sąrėmių. Vyras stovi šalia, laiko už rankos, glosto ir aiškiai nežino, kuo padėt, stresuoja ir... Sugalvoja šaunų pasiūlymą - "Gal tave nufotkint?"... doh.gif Nudėt tuo metu norėjau, bet tesugebėjau išverstom veršelio akim pažiūrėt gun_bandana.gif wacko.gif

Gaunu epidūrą, vėl pajungia toniukų matavimą. Gyvenimas tampa šviesesnis, jau galiu kalbėt. Vėl gimdykloj liekam dviese, šnekučiuojamės ir prisimenam juokingus dalykus. Nusijuokiu. Aparatas sureaguoja keistais garsais. Man dar labiau juokinga pasidaro, bandau tvardytis, bet aparatas toliau kriuksi, rodo minusiukus, didelius skaičiukus... Vyras puola ramint, o aš - negaliu susitvardyt... To pasekoje pripaišėm gražių diagramų blush2.gif
Atsakyti
Gal nera labai juokinga istorija, bet papasakosiu

Nuo 13 nestumo savaites zinojau kad laukiuosi sunakus, o ir pati buvau tikra tuo:)
tai va pagimdziau , uzdejo leliuka ant krutines, as jau varduku i maziu kreipiuosi, mane siuna, vaikas jau gal 20-30 min gimes, tada akusere 'e, o kas gime?" as jai sakau 'sunus", ji man 'tikrai, matei", as jei 'ne, zinau" ir tik tada paziurejo biggrin.gif

O dar MB irgi suskele, vyksta jau pats grazumas, stumimas, jauciu kad lova vaziuoja, akusere pasako kad lova neufiksuota, vaziuoja, tai mano MB pasisiulo palaikyti, tai gydytoja paduoda vamzdeli(kad man pakvepuoti kazkuo) ''geriau sita laikyk, vyre " biggrin.gif
Atsakyti
Oi gera temele,bent nuotaika pakelia ir visokius ,,gimdymo baubus'' padeda isbaidyti thumbup.gif
Man nieko ipatingo nenutiko,bet..pirmas gimdymas tai isvis labai jau santurus,buvau jauna,visko bijojau ir labai jau gydytoju klausiau.Su antruoju viskas nebe taip jau sklandziai vyko blush2.gif laaabai keikiausi isvis nesivaldziau ir nieko neklausiau blush2.gif Iki pat dabar atsimenu viena fraze biggrin.gif Jau viskas uzlipau ant stalo prasidejo stangos ir gydytoja leido stumti,o pati tuo tarpu kartu su akusere man kojas laike ir tik sast tokia slapimo stovele vos ne gyd ant rankoves,o as:-nu pi..diec,dar ir apsi...zau biggrin.gif mano vyras ziuriu jau neturi kur akiu det,sako:-normaliai, mamuk, tu cia varai biggrin.gif doh.gif
Dabar trecias gimdymas laukia,bet nebe Lt, galesiu bent issikeikti,niekas nesupras lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mabel: 14 lapkričio 2013 - 02:15
Po vandenų nubėgimo ir apžiūros ligoninėj buvau išsiųsta namo sąrėmiaut. Baisiai alkani su mb buvom. Tad grįžus tarp sąrėmių įkišau į orkaitę ikeos cinamoninių bandelių, prisakiau vyrui kada išjungt ir kritau į lovą. Kaip užkvipo namai! O man jau saldus sąrėmiai, pagalvę gniaužiau ir į virtuvę eit nedrįsau. Kai patapo visai saldu, vyras prileido vonią. Ten jau geriau, tad paprašiau, jog atneštų bandelę biggrin.gif taip ir valgiau-tarpe tarp sąrėmių greit kramtau, o vos užėjus atiduodu vyrui, paskui vėl greit kramtau laugh.gif vyras skaniai juokėsi iš mano valgymo tokio vonioj. Na, ir ilgai nesitęsė. Vos suvalgiau, prasidėjo stangos. Suveikė thumbup.gif
Atsakyti
Matyt, mano vaikas gimęs juoksis, jau pilvo raumenis skauda biggrin.gif Labai Liuks tema biggrin.gif
Atsakyti
sauni tema,perskaiciau visas 3 nuo pat 2006 metu:) deja mano gimdymai nebuvo juokingi,ypac pirmas... pirmojo gimdymo metu del saremiu skausmu vyro maike istampiau tiek,kad is S dydzio ji tapo XL smile.gif tuom juokai ir baigesi. po gimdymo vyro smalos juodumo plaukai pasipuose bent desimcia zilu plauku:)
Atsakyti
Labai ilgai kentėjau sąrėmius (20 val). Jau buvau išvargusi, nieko nebenorėjau nė girdėti, nė matyti. Tik staigai pajutau šilumą tarp kojų... ir taip gera pasidarė, tokia palaima užplūdo. Ateina sesutė, aš stoviu baloj ir visa išsišiepus, su užplūdusia energija jai sakau: APSIMYYYYY...... ir šypsausi kaip pabučiuota... lotuliukas.gif
Sesutė nelabai suprato, ką aš pasakiau, nes ne LT gimdžiau, bet iš švytinčios minos suprato, kad pagaliau reikalai juda į priekį... biggrin.gif


Dar palatoj būnant negalėjau pakesti ramiai sėdinčio ir skaitančio vyro blink.gif

Su didžiausiu pykčiu ištrenkiau jį iš palatos, o tas užsispyrėlis įsižeidė ir namo išvažiavo. Mano mama jam paskambino, kai jau lialių glaudžiau wub.gif
Atsakyti
Nezinau ar kitiems bus juokinga ar ne, bet mums su vyru (ir akuserei) juokas eme (jau po visko). Gimdziau be jokiu isikisimu, be nuskausminimu, o kai man labai skauda, as dazniausiai rankoje suglamzau ir stipriai gniauziu popierine servetele. Taip buvo ir gimdymo metu. Kai jau pradejo akyse zaliuoti, paprasiau vyro, kad paimtu man du popierinius ranksluostukus, juos kruopsciai suglamziau ir per saremi kvepavau, viena ranka laikiau vyro ranka, o kitoje gniauziau tuos popierinius ranksluostukus, paskui pavirtusius i gniuzula. Nubego vandenys, uzsimaniau i tualeta, akusere leido. As paduodu vyrui slapia (nuo prakaito) serveteles gniuzula ir garsiai liepiu ji laikyti ir saugoti, nes man jo reikes grizus is tualeto. Akusere sypsosi biggrin.gif Grizusi vel imu ta gniuzula. Prasidejus stumiamiesiems saremiams akusere bando mane ikalbeti ismesti ta gniuzula ir geriau isikibti i tokias spec. rankenas prie lovos krastu - lengviau bus stumti. Atgniauziu ranka, ziuriu i ta gniuzula, po to ziuriu i akusere ir galvoju, kaip cia pasielgti. Gniuzulas man reikalingas, ale akusere patirti turi, ji tikriausiai teisi. Paklausau akuseres, padedu gniuzula prie lovos krasto, liepiu niekam jo neliesti, man jo dar prireiks. Akusere jau juokiasi biggrin.gif
Jau pagimdziusi, laikau savo brangenybe rankose, sypsausi nuo ausies iki ausies. Akusere pakelia gniuzula, taip atsargiai su dviem pirstais ir linksmai klausia: ar vesiesi namo, ar jau galiu ismesti? As linksiu galva ir sypsausi: aha, galite jau mesti.
Akusere vel sypsosi biggrin.gif Vyras juokiasi.
Fantastiska akusere buvo. Visa gyvenima busiu jai dekinga smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pieniu pieva: 03 liepos 2014 - 20:38
QUOTE(pieniu pieva @ 2014 07 03, 21:13)
Nezinau ar kitiems bus juokinga ar ne, bet mums su vyru (ir akuserei) juokas eme (jau po visko). Gimdziau be jokiu isikisimu, be nuskausminimu, o kai man labai skauda, as dazniausiai rankoje suglamzau ir stipriai gniauziu popierine servetele. Taip buvo ir gimdymo metu. Kai jau pradejo akyse zaliuoti, paprasiau vyro, kad paimtu man du popierinius ranksluostukus, juos kruopsciai suglamziau ir per saremi kvepavau, viena ranka laikiau vyro ranka, o kitoje gniauziau tuos popierinius ranksluostukus, paskui pavirtusius i gniuzula. Nubego vandenys, uzsimaniau i tualeta, akusere leido. As paduodu vyrui slapia (nuo prakaito) serveteles gniuzula ir garsiai liepiu ji laikyti ir saugoti, nes man jo reikes grizus is tualeto. Akusere sypsosi  biggrin.gif Grizusi vel imu ta gniuzula. Prasidejus stumiamiesiems saremiams akusere bando mane ikalbeti ismesti ta gniuzula ir geriau isikibti i tokias spec. rankenas prie lovos krastu - lengviau bus stumti. Atgniauziu ranka, ziuriu i ta gniuzula, po to ziuriu i akusere ir galvoju, kaip cia pasielgti. Gniuzulas man reikalingas, ale akusere patirti turi, ji tikriausiai teisi. Paklausau akuseres, padedu gniuzula prie lovos krasto, liepiu niekam jo neliesti, man jo dar prireiks. Akusere jau juokiasi  biggrin.gif
Jau pagimdziusi, laikau savo brangenybe rankose, sypsausi nuo ausies iki ausies. Akusere pakelia gniuzula, taip atsargiai su dviem pirstais ir linksmai klausia: ar vesiesi namo, ar jau galiu ismesti? As linksiu galva ir sypsausi: aha, galite jau mesti.
Akusere vel sypsosi  biggrin.gif Vyras juokiasi.
Fantastiska akusere buvo. Visa gyvenima busiu jai dekinga  smile.gif



thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
vienu metu , tarp saremio vyras užmigo doh.gif visgi nemiegojęs antrą naktį (aš taip pat, nes saremiai prasidėjo aną naktį 3 val,) sėdi ant kėdės šalia lovos, rankas sulenkęs pasidėjęs ant lovos, ant rankų- galvą ir KNARKIA doh.gif įeina akušerė, tai tas kaip šoko persigandęs lotuliukas.gif kol suprato kur esąs ir ką mes čia veikiam biggrin.gif akušerė apsimetė, kad nieko nematė biggrin.gif

arba geriausia, dabar tai man juokinga, tuo metu nelabai buvo g.gif jau visai į pabaigą, tik galvytė dar neįsistačius, sakau vyrui, padėk man kvėpuoti, nes jau nebegaliu, jėgų nulis.. sarėmis,tai tas kai aš įkvepiu, sako iškvėpk, o kai aš iškvepiu, tas sako įkvėpk, ir taip visą sarėmį doh.gif o man taip siutas ima tuo metu, skauda begalo be krašto, iš skausmo net pasakyt negaliu, kad sakai atvirkščiai doh.gif


Atsakyti