Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-4

nu va kitokio nemeta, radau dar vieną, nusiunčiau draugei, gal tas, aš tai tokio neatsimenu visai, nes apskritai tortais pradėjau domėtis tik 2 metai atgal, tai jau man aguonėlę prisiminti be šansų doh.gif
Atsakyti
Olesta, aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas man pagelbės ax.gif
Mačiau Stašaitytės laidoje, kaip darė iš šaldytos sloksniotos tešlos "Napoleoną". Gal kas užsirašėte, ar šiaip numanote, kokiu kremu tiktų pertepti iškeptus lakštus?
Galvoju, gal užtektų minkštą sviestą išsukti ir sumaišyti su kondensuotu pienu g.gif
Atsakyti
QUOTE(gb78 @ 2010 01 07, 10:52)
Sveikos,
Gal kas man pagelbės  ax.gif
Mačiau Stašaitytės laidoje, kaip darė iš šaldytos sloksniotos tešlos "Napoleoną". Gal kas užsirašėte, ar šiaip numanote, kokiu kremu tiktų pertepti iškeptus lakštus?
Galvoju, gal užtektų minkštą sviestą išsukti ir sumaišyti su kondensuotu pienu g.gif

As darau is saldytos sluoksniuotos teslos,gali pertepti kondensuotu+sviestu,arba daryk krema napoleonini,gaunasi labai skanus tortas cia receptasnededu,ipilu truputi grietineles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daividija: 07 sausio 2010 - 13:10
kepiau plykytos teslos torta ,labai skanuss
Davidija aciu uz receptuka ir paaiskinima 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rikke: 08 sausio 2010 - 22:47
Na ka mano pirma karta darytas Juodasis miskas, laaabai skanus,tik man nesigavo, nebezinau kodel,ar todel ,kad per ploni biskvitai ,ar per daug juos apsslaksciau doh.gif nesidave pjautis, tokia kaip kose,nu nezinau doh.gif
va vaizdelis ,bet skanus tai bebrotiskai ...viens ir sukapojom doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kemppinele @ 2010 01 09, 21:42)
Na ka mano pirma karta darytas Juodasis miskas,  laaabai skanus,tik man nesigavo, nebezinau kodel,ar todel ,kad per ploni biskvitai ,ar per daug juos apsslaksciau doh.gif  nesidave pjautis, tokia kaip kose,nu nezinau doh.gif
va vaizdelis ,bet skanus tai bebrotiskai ...viens ir sukapojom doh.gif

Nu bet ir vaizdelis labai skanus wub.gif Net užsimaniau dabar kokio čiortuko doh.gif
Atsakyti
na merginos, ilgai skaitineju as cia, tyrineju ir pagaliau nutariau prisijungti y smaliziu gretas biggrin.gif 4u.gif blush2.gif pirmiausia pasirosysiu koks buvo mano pirmasis blynas:
http://public.fotki....lis-viduje.html

Viduje, '' Varskes surelis'' pagal Elzbieta http://zaidziamevirt...es-surelis.html

neturiu perpjauto, nes veziau y svecius, bet man lb patiko, neriebus toks , niam wub.gif
Papildyta:
ketvirtadieny draiu ''Juodajy miska'' tj gavosi puikiai, tik per skubejima kepdama antra laksta ymeciau net 3 saukstelius sodod, tj patikekit koks lakstas gavosi- viena soda blink.gif doh.gif bet kita karta tjp nebus biggrin.gif siaip grietinelej tikrai reikia maziau saldumo, o siaip tj idealus tortas, slapias toks, gerai pjaunasi, bsikvitas minkstutis-mano tortu tortas ( kol kas biggrin.gif )

Taigi va cia rezultatas, ydejau kelias foto bet tik sitaip, nes kitaip nemoku blush2.gif
http://public.fotki....skas.html#media

tuo paciu cia mano pirmasis bandymas daryti gelytes is marshmallows mases ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimita: 09 sausio 2010 - 23:51
laimita,blynais tikrai nepavadinciau schmoll.gif naminiai puikus tortai,saunuole 4u.gif
Atsakyti
noreciau paklausti kuri is masiu lengvesne daryti gelytes ir lapelius? g.gif as bandzius tik is sokolado ir marcipano blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2010 01 09, 22:54)
laimita,blynais tikrai nepavadinciau schmoll.gif naminiai puikus tortai,saunuole 4u.gif



Labai aciu 4u.gif brt tikrai dar yra kur tobuleti ax.gif per savo iseigines nieko kito neveikiu, tik kepu tortus ax.gif vyras jau liepe pardavinet, nes sako nebus tuoj kam suvalgyt biggrin.gif
Papildyta:
as dariau is marsmallows mases, tj tikrai negaliu pasakyti, kd lengviausia, meginsiu is cukraus pudros mases. kazkodel atrodo nesunku, nes tvirtesne mase, o marsmellows, tj man tokia netvirta, sunkoka dirbti... g.gif
Atsakyti
nu kad labai nesunkios tos visos masės, jau aš iščiupinėjusi visokiausių: dabar net nebedarau atskirų masių lapeliams ar gėlėms, iš tų pačių dengiamųjų masių sulipdau, jos sąlytyje su oru sutvirtėja...sunkiausia, bet patvariausia dirbti su Cipciuko cukrine gėlių mase, tik reikia dirbti greitai, kitaip džiūna irgi greitai, bet pagamintos gėlės irgi greit išdžiūna, tai jeigu reikia kokio netikėtai užklupus tortuko, tai jos pačios pačiausios....

šitas dariau iš Meian masės su gliukoze tortų dengimui, liko likučių, o rožių kol kas nelabai moku gaminti, tai pasipraktikavimui bandžiau kelis būdus joms išgauti blush2.gif
user posted image
Atsakyti