Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-4

QUOTE(volungele @ 2010 01 12, 06:49)
Skaičiau pas jus temelėse ,kad kokosų aliejau reikia pastiliažui,o kur jo rasti g.gif , tiesa jei imsiu spalvotus zefyrus ar galima gauti spalvotą mąsę,na jau atleiskit už kvailus klausimus diletantei unsure.gif

\is zefyru nebandyk daryk,niekas tau nesigaus,reikia marsmeloviniu saldainiu.
pastiliazui gali naudoti riesutu alieju arba bekvapi alyvu,as naudoju augalini sviesta,tik nezinau ar jo Lietuvoje yra g.gif ,toks baltas kaip sviestas,bekvapis labai tinkamas visokioms masems-shortening vadinasi.
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2010 01 12, 11:55)
\is zefyru nebandyk daryk,niekas tau nesigaus,reikia marsmeloviniu saldainiu.
pastiliazui gali naudoti riesutu alieju arba bekvapi alyvu,as naudoju augalini sviesta,tik nezinau ar jo Lietuvoje yra g.gif ,toks baltas kaip sviestas,bekvapis labai tinkamas visokioms masems-shortening vadinasi.
Kiek atrodo ,o daug jūsų temelių vakar peržiūrėjau marsmeloviniu saldainiu-jie saldžiuose majuose zefyrais vadinasi mirksiukas.gif įmeskit to riešutų aliejaus fotkę jei galima blush2.gif
Atsakyti
ar galima dengti torta aptepta grietinele saldainiu arba MMG mase g.gif ar butinai reikia aptept sviestiniu kremu,kurio as visai nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dai'na @ 2010 01 12, 16:11)
ar galima dengti torta aptepta grietinele saldainiu arba MMG mase g.gif ar butinai reikia aptept sviestiniu kremu,kurio as visai nenoriu schmoll.gif

saldainiu mase kur su sokoladu,drasiai gali dengti,jei mase be sokolado,tada gausi torta aptepti sviestiniu kremu 4u.gif pati tai isbandziau smile.gif
Atsakyti
Ruosiusi savaitgaliui iskpeti Snikersa. Noriu patikslinti pagrindini recepta, nes ten buvo pamirsta miltus irasyti bet 2 eilutes cukraus buvo. Tai dabar i biskvita eina 1 stikline cukraus ir 2 stiklines miltu? Gal dar bus kokiu pastabu ir pagerinimu kurie atsirado per kuri laika?
Nors seimyna negali pamirsti Juodo misko nuostabaus skonio wub.gif Bandysiu su Snikersu nokautuoti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2010 01 12, 16:16)
saldainiu mase kur su sokoladu,drasiai gali dengti,jei mase be sokolado,tada gausi torta aptepti sviestiniu kremu 4u.gif pati tai isbandziau smile.gif


o tai ta saldainiu mase aptirptu ant grietinele aptepto torto g.gif gelyciu pasidariau,tai su mase man patiko dirbti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dai'na @ 2010 01 12, 20:06)
o tai ta saldainiu mase aptirptu ant grietinele aptepto torto g.gif gelyciu pasidariau,tai su mase man patiko dirbti smile.gif

TA MASE,KUR BE SOKOLADO AS DENGIAU TORTUKA APTEPTA GRIETINELE,TAI TA MASE PALIKO TOKIA PATEZUSI ax.gif O JEI I JA IDESI SOKOLADO,TADA BUS ViSKAS OK 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLKA999: 12 sausio 2010 - 21:56
QUOTE(biriusa @ 2010 01 12, 19:08)
Ruosiusi savaitgaliui iskpeti Snikersa. Noriu patikslinti pagrindini recepta, nes ten buvo pamirsta miltus irasyti bet 2 eilutes cukraus buvo. Tai dabar i biskvita eina 1 stikline cukraus ir 2 stiklines miltu? Gal dar bus kokiu pastabu ir pagerinimu kurie atsirado per kuri laika?
Nors seimyna negali pamirsti Juodo misko nuostabaus skonio  wub.gif Bandysiu su Snikersu nokautuoti  lotuliukas.gif

taip, tesingai del cukraus ir miltu
susiraskit kuo ilgiau galiojancia grietinele, nes tortas kuo toliau, tuo skanesnis - antra diena po sutepimo pasirode man nevalgomas, o 5 diena sunyko iki paskutinio gabalelio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2010 01 13, 09:41)
taip, tesingai del cukraus ir miltu
susiraskit kuo ilgiau galiojancia grietinele, nes tortas kuo toliau, tuo skanesnis - antra diena po sutepimo pasirode man nevalgomas, o 5 diena sunyko iki paskutinio gabalelio  biggrin.gif


Na as niekaip jau nespeju kelias dienas palaikyti nes ik ryt kepsiu o sestadieni valgysim. Tai gal palaistyti biskvitus labiau? g.gif Kad butu minkstesnis
Atsakyti
QUOTE(biriusa @ 2010 01 13, 10:36)
Na as niekaip jau nespeju kelias dienas palaikyti nes ik ryt kepsiu o sestadieni valgysim. Tai gal palaistyti biskvitus labiau?  g.gif Kad butu minkstesnis

man biskvitas buvo ir taip minkstas, palaiscius "sukošėjo" ir man buvo neskanu, po keliu dienu buvo pradziuves, subrendes tortas ir labai liuks...
o jei reiktu vat tokiam greitam valgymui, tai as asmeniskai snikerso nekepciau - skanus tortas, bet ne taip greit - cia mano asmenine nuomone, jei ka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(biriusa @ 2010 01 12, 19:08)
Ruosiusi savaitgaliui iskpeti Snikersa. Noriu patikslinti pagrindini recepta, nes ten buvo pamirsta miltus irasyti bet 2 eilutes cukraus buvo. Tai dabar i biskvita eina 1 stikline cukraus ir 2 stiklines miltu? Gal dar bus kokiu pastabu ir pagerinimu kurie atsirado per kuri laika?
Nors seimyna negali pamirsti Juodo misko nuostabaus skonio  wub.gif Bandysiu su Snikersu nokautuoti  lotuliukas.gif

mano seimynos megstamiausiai tortas, kitokio jau senai nekepiau smile.gif viska darau pagal recepta, tik ta krema su rududu ir svietu darau biskutuka kitaip, sviesta zinoma isplaku kol padvigubeja ir pasidaro baltas baltas, o vietoj rududu dedu kondensuota piena siek tiek pavirta , verdu apie 30-45min su visa skardine, tada jisai yra siek tiek skystesnis nei rududu, kremas gaunasi siek tiek ''begantis'', bet mano seimynai labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,Mergytes! 4u.gif darysiu meduti tecio gimtadieniui ir noriu patarimo is jusu.paskutini karta dariau vien is grietineles.be proto riebus jis man.kaip manot,jei pamaisyt su grietine,gal ne toks butu riebus?kokio procento grietine tinkamiausia butu?buciau dekinga uz patarima
Atsakyti