Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-4

bigsmile.gif O kaip tokį tinkliuką padaryti?
user posted image
Kaip daryti tai įtariu, bet kaip padaryti apvalų g.gif
Būčiau labai dėkinga, jei paaiškintumėte visą procesą
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2010 01 07, 13:07)
As darau is saldytos sluoksniuotos teslos,gali pertepti kondensuotu+sviestu,arba daryk krema napoleonini,gaunasi labai skanus tortas cia receptasnededu,ipilu truputi grietineles.

Koki sviesta perkat? Man neiseina tas kriemas, sviestas nesusalo, lieka skistas kremas doh.gif
Atsakyti
Stai cia viskas aiskiai parodyta su nuotraukom

http://www.supermama...?...78104&st=84


tikrai nera sudetinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eris @ 2010 01 10, 09:13)
Koki sviesta perkat? Man neiseina tas kriemas, sviestas nesusalo, lieka skistas kremas  doh.gif

sviestas bet koks, 72-82 proc. sviestą išplak iki purumo, o paskui srovele pilk kokius 3-4 šaukštus kondensuoto vis plakdama, jis ni kaip nesigaus Tau skystas mirksiukas.gif kažką ne taip padarei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eris @ 2010 01 10, 10:13)
Koki sviesta perkat? Man neiseina tas kriemas, sviestas nesusalo, lieka skistas kremas  doh.gif


Pastarosiomis dienomis išbandžiau trijų rūšių pertepimą Napoleonui iš šaldytos sloksniuotos bemielės tešlos. Pirmą bandžiau kondensuotą pieną su sviestu sukti - labai jaučiasi sviestas, veliasi apie dantis - neskanu labai.
Toliau bandžiau pagal čia pasiūlytą receptuką - man gavosi tas plykytas kremas su riebalais, jau daug skaniau, bet man kažkaip tie riebalai vien pagalvojus nepatinka, kad taip riebu.
O trečias variantas - idealus - siūlau visoms (ačiū RiMami už nuorodėlę) - dariau pagal štai čia siūlomą receptą, kur plykytos tešlos vamzdeliai įdaryti. Ir dariau, kaip autorės pasiūlyta, tą plykytą kremą (pudingas toks gavosi) atšalusį sumaišiau su plakta grietinėle. Skonis nuostabus, gaivu, neriebu thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
http://www.supermama...;#entry21764050
Kaip man patinka Supermamos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gb78: 10 sausio 2010 - 09:52
Olesta,o kiek laiko gelytes gali stoveti is MMG mases g.gif ar jos sukieteja,ar minkstos buna g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dai'na @ 2010 01 10, 13:23)
Olesta,o kiek laiko gelytes gali stoveti is MMG mases g.gif ar jos sukieteja,ar minkstos buna g.gif

ilgai, net neįsivaizduoju, metus, du, kol nesutrupės stovėdamos unsure.gif cukrinė masė gi, joms niekas nenutinka
pažiūrėk čia, prisidariau, laikysiu, kol sunaudosiu, jos sukietėja gan greitai, vakar kur dariau, tai šiandien jau kietos, kai negauna sąlyčio su kremu ta masė tvirtėja 4u.gif galit daryti iš bet kokios masės, kokią mokat daryti 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras mergaitės,norėčiau dukrytės gimtadieniui barbę iškepti (gimtadienis vasario 3)gal patarsit kokį biskvitą naudoti ,kremą gaminti g.gif
Atsakyti
QUOTE(volungele @ 2010 01 11, 20:05)
Labas vakaras mergaitės,norėčiau dukrytės gimtadieniui barbę iškepti (gimtadienis vasario 3)gal patarsit kokį biskvitą naudoti ,kremą gaminti g.gif

labai gerai kepasi is medaus torto,as kaip tik siandien dariau dukrytes gimtadieniui "barbe",tai isbandziau nauja receptuka,medaus+kakavos torta su plikytu kremu,deja torto recepta idesiu veliau,kai prajausim ta barbe..
Atsakyti
Sveikos, medaus torto receptą turiu,ir dar bites laikau tik va bėda mažė medaus nė burnon.O jei kitokį biskvitą ,o kremukas ,koks geriausia savaitgaly važiuosiu Klaipėdon tai susipirkčiau visko ko pas mus nebūna :rolleyes.Dengti galvoju su pastiliažu ,bezė bijau.
Atsakyti
QUOTE(volungele @ 2010 01 12, 08:05)
Sveikos, medaus torto receptą turiu,ir dar bites laikau tik va bėda mažė medaus nė burnon.O jei kitokį biskvitą ,o kremukas ,koks geriausia savaitgaly važiuosiu Klaipėdon tai susipirkčiau visko ko pas mus nebūna  :rolleyes.Dengti galvoju su pastiliažu ,bezė  bijau.

medų galima pakeisti kondensuotu pienu mirksiukas.gif tas pats kiekis mirksiukas.gif
Atsakyti
Skaičiau pas jus temelėse ,kad kokosų aliejau reikia pastiliažui,o kur jo rasti g.gif , tiesa jei imsiu spalvotus zefyrus ar galima gauti spalvotą mąsę,na jau atleiskit už kvailus klausimus diletantei unsure.gif
Atsakyti