Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras

kokiu adresu jus rasote daktarei Bykovai?
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2010 03 03, 21:23)
kokiu adresu jus rasote daktarei Bykovai?



rrc@rrc.lv

as i sita parasiau,man jau sekancia diena atrase.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 03 03, 22:32)
rrc@rrc.lv

as i sita parasiau,man jau sekancia diena atrase.

reiskias geru nusiunciau laiska.aciu
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2010 03 04, 07:33)
reiskias geru nusiunciau laiska.aciu


as tai is pradziu rasiau tuo bendriniu, o paskiau jau tiesiai Bykovai - bikova@rrc.lv mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas RRC gerbejos 4u.gif
Kaip sekasi gydytis? Amade, kerzaka ir visos kitos, kurios jau turit Bykovos gydymosi planelius? Ko kiek laiko zadat vaziuoti pakartotinam vizitui?

As jau noriu vel vaziuoti pas Bykova, kad pratesti tolimesni gydyma ir greiciau leistu mums kazka toliau daryti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wow.as @ 2010 03 04, 16:29)
Labas RRC gerbejos  4u.gif
Kaip sekasi gydytis? Amade, kerzaka ir visos kitos, kurios jau turit Bykovos  gydymosi planelius? Ko kiek laiko zadat vaziuoti pakartotinam vizitui?

As jau noriu vel vaziuoti pas Bykova, kad pratesti tolimesni gydyma ir greiciau leistu mums kazka toliau daryti  ax.gif


o tu anksciau ne pas gyd. S gydeisi? Idomu va kodel pas Bykova pradejai vazinetis?
as dabar kazkaip irgi susidomejau, nes matau, kad kaip ir Bykova turi labai nemazai sekmingu IVFu g.gif ir kainos palyginus su LT normalios.
Atsakyti
QUOTE(rozele78 @ 2010 03 04, 16:40)
o tu anksciau ne pas gyd. S gydeisi? Idomu va kodel pas Bykova pradejai vazinetis?
as dabar kazkaip irgi susidomejau, nes matau, kad kaip ir Bykova turi labai nemazai sekmingu IVFu g.gif ir kainos palyginus su LT normalios.

Taip, as pas S gydausi. Bet kainas perzvegti ir palyginti visada reikia mirksiukas.gif O pas Bykova pradejau vazinetis, nes niekas nieko pas mane neranda, viskas gerai, pas vyra irgi gerai, o pastoti patiems neina. Be to, dar ir po gydytoju pagalbos pastojus, leliukai nustoja vystytis, todel tikiuosi, kad Bykova mums galetu padeti. As tikiu, kad abieju gydytoju - S ir Bykovos pagalba mums pavyks turet leliuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wow.as @ 2010 03 04, 19:06)
Taip, as pas S gydausi. Bet kainas perzvegti ir palyginti visada reikia  mirksiukas.gif  O pas Bykova pradejau vazinetis, nes niekas nieko pas mane neranda, viskas gerai, pas vyra irgi gerai, o pastoti patiems neina. Be to, dar ir po gydytoju pagalbos pastojus, leliukai nustoja vystytis, todel tikiuosi, kad Bykova mums galetu padeti. As tikiu, kad abieju gydytoju - S ir Bykovos pagalba mums pavyks turet leliuka  smile.gif

o tu ka dabar pas abi iskart ir lankaisi g.gif
Atsakyti
QUOTE(wow.as @ 2010 03 04, 14:29)
Labas RRC gerbejos  4u.gif
Kaip sekasi gydytis? Amade, kerzaka ir visos kitos, kurios jau turit Bykovos  gydymosi planelius? Ko kiek laiko zadat vaziuoti pakartotinam vizitui?

As jau noriu vel vaziuoti pas Bykova, kad pratesti tolimesni gydyma ir greiciau leistu mums kazka toliau daryti  ax.gif


man tai paskyre menesiui laiko pagert papildu, folines rugsties ir tada pas ja atvaziuot...
Atsakyti
Sveikos mergaites.Esu siame forume naujoke.Del kainu skirtumo,noreciau darytis IVF Latvijoje.Nekalbu nei rusiskai,nei angliskai. verysad.gif Kalbu vokiskai.Gal jus zinote ar Embrions klinikoj kalba bent kazkas vokiskai?Labai lauksiu jusu atsakymu.Aciu.
Atsakyti
QUOTE(R07 @ 2010 03 08, 11:18)
Sveikos mergaites.Esu siame forume naujoke.Del kainu skirtumo,noreciau darytis IVF Latvijoje.Nekalbu nei rusiskai,nei angliskai. verysad.gif Kalbu vokiskai.Gal jus zinote ar Embrions klinikoj kalba bent kazkas vokiskai?Labai lauksiu jusu atsakymu.Aciu.


g.gif labas, del embrions klinikos nezinau, bet gal TB kalba rusiskai? g.gif
Atsakyti
Aciu Amade kad atsakei. smile.gif Nekalba vyras rusiskai,jis vokietis.Nezinau ka ir bedaryt?gal bandyti ieskoti kokia mergaite studente,kad pavertejautu?Patarkit prasau. verysad.gif
Atsakyti