Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras

QUOTE(R07 @ 2010 03 08, 11:28)
Aciu Amade kad atsakei. smile.gif Nekalba vyras rusiskai,jis vokietis.Nezinau ka ir bedaryt?gal bandyti ieskoti kokia mergaite studente,kad pavertejautu?Patarkit prasau. verysad.gif


manau, kad paprasyk kieno nors parasyt laiskeli i ta klinika su klausimu apie vokieciu kalba ax.gif
Atsakyti
o kokius papildus liepia gerti,nes planuoju vaziuoti greitu laiku,tai ir pagerciau kol vaziuosiu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2010 03 08, 19:20)
o kokius papildus liepia gerti,nes planuoju vaziuoti  greitu laiku,tai ir pagerciau kol vaziuosiu. biggrin.gif


biggrin.gif gudri nori pabut thumbup.gif na, man liepe gert Citrosept (lasiukai) ir Protexin balance (cia zarnynui po antibiotiku ir visokiu gydymu) . Citrosepta berods daugumai skiria, tik Bykova skiria po 35 lasus, kuomet instrukcijoj maximum 20 parasyta. Tai tu gali pagert po maziau ir apsimest, kad juos megsti pavartot, nes juos ir siaip "normalus" zmones pageria imuniteto stiprinimui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 03 08, 19:26)
biggrin.gif  gudri nori pabut  thumbup.gif  na, man liepe gert Citrosept (lasiukai) ir Protexin balance (cia zarnynui po antibiotiku ir visokiu gydymu) . Citrosepta berods daugumai skiria, tik Bykova skiria po 35 lasus, kuomet instrukcijoj maximum 20 parasyta. Tai tu gali pagert po maziau ir apsimest, kad juos megsti pavartot, nes juos ir siaip "normalus" zmones pageria imuniteto stiprinimui  ax.gif

blush2.gif tongue.gif na tik pagalvojau

aciu
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2010 03 08, 20:20)
o kokius papildus liepia gerti,nes planuoju vaziuoti  greitu laiku,tai ir pagerciau kol vaziuosiu. biggrin.gif

Prince, nemanau, kad tai geras sprendimas. Pvz jei pas tave yra kokia infekcija, tu pagerusi Citrosepta ja sumazinsi ir tyrimai gali parodyti, kad viskas ok, o jei po to vel ta infekcija atsinaujins??? As tai esu grieztai pries savivaliavimus vaistu klausimais schmoll.gif Nors kartais ir man noretusi persokti keleta etapu, kurie rodos nera tokie svarbus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wow.as @ 2010 03 09, 20:57)
Nors kartais ir man noretusi persokti keleta etapu, kurie rodos nera tokie svarbus  ax.gif

as MB Citrosepta suorganizavau biggrin.gif nesidziaugia bet geria... ax.gif tik idomu keik laiko reiektu naudoti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(VELI @ 2010 03 10, 10:20)
as MB Citrosepta suorganizavau  biggrin.gif nesidziaugia bet geria... ax.gif tik idomu keik laiko reiektu naudoti... g.gif

Man sake 2 savaites naudoti. O nuo ko TB geria ji? g.gif
Atsakyti
QUOTE(wow.as @ 2010 03 09, 19:57)
Prince, nemanau, kad tai geras sprendimas. Pvz jei pas tave yra kokia infekcija, tu pagerusi Citrosepta ja sumazinsi ir tyrimai gali parodyti, kad viskas ok, o jei po to vel ta infekcija atsinaujins??? As tai esu grieztai pries savivaliavimus vaistu klausimais  schmoll.gif  Nors kartais ir man noretusi persokti keleta etapu, kurie rodos nera tokie svarbus  ax.gif

na as ir esu pries tokius dalykus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2010 03 10, 10:47)
na as ir esu pries tokius dalykus blush2.gif


Citrosep nėra vaistas, jį sumanūs terapeutai skiria po antibiotikų, gripo profilaktikai. manau kaip tik verta jį pagerti, jei padės nugalėti neįsesenėjusias zarazas, puiku, o jei jau problema rimta jis jos neišspręs ir kraujas parodys ją.
Atsakyti
zynaida, turiu klausimeli - ar ta krauja suleidineja per ovuliacija?

ai dar norejau paklausk, gal kuri daretes pas Bykova spermograma? Buvom, pasidarem..likau apsalus..ir ne tik del spermos ir del viso kito biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 16 kovo 2010 - 19:37
QUOTE(euromergele @ 2010 03 16, 19:32)
ai dar norejau paklausk, gal kuri daretes pas Bykova spermograma? Buvom, pasidarem..likau apsalus..ir ne tik del spermos ir del viso kito  biggrin.gif

Mes nesidarėm, tad negaliu nieko parašyti. Bet labai rūpi, kodėl jūs likot apšalę -ar taip gerai, ar taip blogai g.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2010 03 16, 19:32)
zynaida, turiu klausimeli - ar ta krauja suleidineja per ovuliacija?

ai dar norejau paklausk, gal kuri daretes pas Bykova spermograma? Buvom, pasidarem..likau apsalus..ir ne tik del spermos ir del viso kito  biggrin.gif


g.gif man irgi labai idomu g.gif nes mums sake, kad galim cia LT pasidaryt ir tik atsakymus atsivezt ax.gif
tai labai idomu, kuom apsalot... bigsmile.gif
Atsakyti