Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras

tikrai ir antram kartui pasiimk tukstanti, kiek supratau kaskart sitiek reikia turet...
man ir antrakart kruva kraujo tyrimu dare, nors sake kad antra kart atvaziuot, pakomentuos ir sudarys gydymo plana. Kai pradejo zymet i lapeli kazkokius punktus kokius tyrimus darys, tai pasake, kad ji taip isskaido tyrimus i kelis apsilankymus, kad nebutu taip brangu...kokiu tyrimu man dar reikia..sprende pati, as nezinau ka man dar dare, kai atsius rezultatus reikes paziuret rolleyes.gif
o gydymo planas toks, kad ta krauja suleist du kartus ir daugiau nieko

QUOTE(Amade @ 2010 03 17, 21:47)
turbut reik vel tukstantuka pasiimt  biggrin.gif  nors su MB kazkaip mastem, kad cia gal "pirmo vizito" mokestis buna toks, bet kaip matau, antra karta teks panasiai palikt  ax.gif  na, nieko, apsieisiu be Turkijos  irnesakyk.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2010 03 18, 09:07)
tikrai ir antram kartui pasiimk tukstanti, kiek supratau kaskart sitiek reikia turet...
man ir antrakart kruva kraujo tyrimu dare, nors sake kad antra kart atvaziuot, pakomentuos ir sudarys gydymo plana. Kai pradejo zymet i lapeli kazkokius punktus kokius tyrimus darys, tai pasake, kad ji taip isskaido tyrimus i kelis apsilankymus, kad nebutu taip brangu...kokiu tyrimu man dar reikia..sprende pati, as nezinau ka man dar dare, kai atsius rezultatus reikes paziuret  rolleyes.gif
o gydymo planas toks, kad ta krauja suleist du kartus ir daugiau nieko


g.gif as ir panasiai supratau, kad dar darys kruvele tyrimu ir po to ta pastojimo plana g.gif bet tai leidziant ta krauja gal vis tiek seka ir tuos silpnu vietu rodiklius (visokias folines, gelezi, progesterona...)? ...
Atsakyti
tai turbut...geriau atsakytu tos, kurios jau labiau pazengusios smile.gif


QUOTE(Amade @ 2010 03 18, 10:44)
... bet tai leidziant ta krauja gal vis tiek seka ir tuos silpnu vietu rodiklius (visokias folines, gelezi, progesterona...)? ...

Atsakyti
Idomiai jus cia diskutuojat del RRC darytos spemogramos. Man rodos, kad cia tirkai nesamone, gal kableli ne ten padejo, nes tokiais kiekiais juk negali sokineti, supantu, kad pagereja pvz nuo 5 mln iki 30 mln, bet tik jau ne simtais schmoll.gif
Mums irgi siule darytis spermograma pas juos, bet mes pasitarem su vyru, kad nenorim mes ten darytis, todel isvis nesidarem ax.gif Buvo daryta pries pora metu, tai tiko ir ta. O siaip juk kaskart kai daro IUI, tai tuos judrumo rodiklius gi suzinom mes, nebent jau ten labiau gilintis.

Man irgi atrodo, kad Bykova padaro kruva tyrimu, o paskui daro tas kraujo injekcijas. Dar nieko kito nesu girdejusi. Beje, kaip kazkuri minejot apie 'odos lopu' persodinima, tai man rodos kraujo susvirkstimas atlieka ta pacia funkcija, ar ne taip? g.gif Beje as Bykovai buvau uzsiminusi apie lasteles zudikes, tai ji man pasake, kad sitas tyrimas yra ziauriai brangus, dar pabreze LABAI BRANGUS, o kadangi mes darysim tas kraujo injekcijas, tai jei ir butu tos lasteles zudikes, jos neturetu veikti, nes butu orientuotos i vyro kraujo kunelius.
Zodziu man naujokei sioje srityje padarius isvadas atrodo, kad kraujo injekcijos padeda kovoti su visokiais antikuniais, kurie ruosiasi pulti musu leliukus ir kad tas vyro suleistas kraujas yra sritis, i kuria tie antikuniai tuo metu reaguoja, palikdami ramybeje lelius ir taip mes 'apgausim' organizma, laimingai pastosim ir isnesiosim savo isvajotus vaikucius 4u.gif

Euromergele, labai super tavo ativare nuotraukyte thumbup.gif
Atsakyti
sutinku, todel ir pasidarysim VK smile.gif pranesiu kokie ten bus skaicukai smile.gif

O daremes spermograma RRC, kadangi ji uztikrino, kad jie daro zymiai daugiau visokiu rodikliu (na isties visko prirasyta, spermofagu ir pan., bet kai gausiu ir VK duomenis, tada sakiau kreipsiuos pas androloga kad isaiskintu ir anuos rodmenis), plius sake zino labai geru vaistu spermai pagerinti...
Taciau, dar pries paimant jai i rankas lapeli spermogramos, ji pasake kad vyrui pagert Tribestana ir cinka, na...o tai tikrai nera stebuklingi vaistai...ir musu per 5 metus gerta tiek ir tiek, ir tu ir kitokiu...
Kadangi ji nera androloge, andrologo neturi, tai tik belieka kreiptis pas savus..o savi panasu, kad jos tyrimais nepasikliaus..tai taip gavosi, kad darem galbut be reikalo... smile.gif


Del tyrimu ir kraujo perpylimo visiems jau cia buvo nekarta iskiles klausimas...bet kasgi atsakys, kas galetu padeti viska sutvarkyt..gal tai, o gal ir netai smile.gif

Heh biggrin.gif avatara pasigaminau pozityvu -man irgi patinka biggrin.gif

QUOTE(wow.as @ 2010 03 18, 20:37)
Idomiai jus cia diskutuojat del RRC darytos spemogramos. Man rodos, kad cia tirkai nesamone, gal kableli ne ten padejo, nes tokiais kiekiais juk negali sokineti, supantu, kad pagereja pvz nuo 5 mln iki 30 mln, bet tik jau ne simtais  schmoll.gif
.....

Man irgi atrodo, kad Bykova padaro kruva tyrimu, o paskui daro tas kraujo injekcijas. Dar nieko kito nesu girdejusi. ....

Euromergele, labai super tavo ativare nuotraukyte  thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(wow.as @ 2010 03 18, 20:37)
Beje as Bykovai buvau uzsiminusi apie lasteles zudikes, tai ji man pasake, kad sitas tyrimas yra ziauriai brangus, dar pabreze LABAI BRANGUS, o kadangi mes darysim tas kraujo injekcijas, tai jei ir butu tos lasteles zudikes, jos neturetu veikti, nes butu orientuotos i vyro kraujo kunelius.

na, as Rygoje ww.egl.lv labaratorijoje (Embrions klinika ten daro tyrimus sitoj labaratorijoje) ju uzklausiau apie lasteles zudikes, tai jie man atrase vat sitaip:
Yes, we make this test, called Immune status with shows 7 markers. Price is 23EUR.
The list of immune status tests is as follows:
3776 Lymphocytes (CD45+)Abs.Cnt.
3776 B Lymphocytes (CD 19+)
3776 B Lymphocytes (CD19+)abs.Cnt.
3776 Helper(CD3+,CD4+) %
3776 Helper(CD3+,CD4+) Abs.Cnt
3776 NK Lymphs (CD16+, CD56+)%
3776 NK lymphocytes(CD16+,56+) Abs.Cnt
3776 T Helper/Supprresor ratio
3776 T suppressor /cytotoksic (CD3+,CD8+)%
3776 T suppres. /cytotoksic (CD3+,CD8+)
3776 T Lymphocytes (CD3+)%
3776 T Lymphocytes(CD3+) Abs.Cnt
3776 B Lymphocytes (CD19+)

jiems galima ir parasyti emaila-uzklausima-labai noriai atsako 4u.gif
Atsakyti
Cia man atrodo uz kiekviena is tu 7 po 23 eurus bus.
Beje kas zino,rrc nuo tos klinikos toli?
Jei bykova man tu tyrimu nedarytu del kazkokiu priezasciu,as vis tiek juos noriu pasidaryt,nes man jie pagrindas ir be to ramiai as tikrai nemiegosiu.Galvoju,gal su taksu dalekciau dar kart kraujo nusileist? g.gif
Daryciau Vilniuje,bet i LT pargriztu tik keliom dienom,visiskai laiko neturesiu iki ten davaziuot.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 03 19, 17:50)
Cia man atrodo uz kiekviena is tu 7 po 23 eurus bus.
Beje kas zino,rrc nuo tos klinikos toli?
Jei bykova man tu tyrimu nedarytu del kazkokiu priezasciu,as vis tiek juos noriu pasidaryt,nes man jie pagrindas ir be to ramiai as tikrai nemiegosiu.Galvoju,gal su taksu dalekciau dar kart kraujo nusileist? g.gif
Daryciau Vilniuje,bet i LT pargriztu tik keliom dienom,visiskai laiko neturesiu iki ten davaziuot.

nea, va ziurek raso: Immonustatus (7 parameters) 15.95Latu. is http://www.egl.lv/en...p?lapa=analizes
cia ir adresas yra tinklalapyje 4u.gif
tai ar cia LABAI brangu? blink.gif nemanau, kad tiek, kad nesidaryti del kainos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 03 19, 16:50)
Cia man atrodo uz kiekviena is tu 7 po 23 eurus bus.
Beje kas zino,rrc nuo tos klinikos toli?
Jei bykova man tu tyrimu nedarytu del kazkokiu priezasciu,as vis tiek juos noriu pasidaryt,nes man jie pagrindas ir be to ramiai as tikrai nemiegosiu.Galvoju,gal su taksu dalekciau dar kart kraujo nusileist? g.gif
Daryciau Vilniuje,bet i LT pargriztu tik keliom dienom,visiskai laiko neturesiu iki ten davaziuot.


va, paziurek, netoli tos klinikos mirksiukas.gif
http://maps.google.c...e...154324&z=13
Atsakyti
Amade,didelis dekui 4u.gif Dabar galiu miegoti ramiai,matai man labai svarbu,kad sitie butu padaryti,o kaip suprantu daugumai merginu kazkodel ju nedaro.Aisku,gal Bykova zino is kitu pozymiu,istorijos kas pas mus yra ir ko nera.
Tik va UK medikams tas nelimpa,jei noriu kazka irodyti ir parodyti,maziausiai ka galiu padaryti tai tureti situos atsakymus juodai ant balto."vienas gydytojas sake" jiems nelimpa.Tai va,jei Bykova nedarys,tai nuleksiu ten.

Rosita,nu tikrai tada tiek iseitu.Pigiau grybo tada.Vln merginos virs 300 lt mokejo.
Apie Londono kainas patylesiu.Su konstultacija butent tokie imuniniai tyrimai apie 7500 lt kainuotu.Aisku ten dar kitokiu tyrimu dasidetu,afs,gal bendri kraujo.Bet manau skirtumelis nemazas nuo tyrimu LV ar LT ir UK smile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 03 19, 17:13)
Rosita,nu tikrai tada tiek iseitu.Pigiau grybo tada.Vln merginos virs 300 lt mokejo.
Apie Londono kainas patylesiu.Su konstultacija butent tokie imuniniai tyrimai apie 7500 lt kainuotu.Aisku ten dar kitokiu tyrimu dasidetu,afs,gal bendri kraujo.Bet manau skirtumelis nemazas nuo tyrimu LV ar LT ir UK  smile.gif

Man atrodo, kad Čikagos testai ne visai tokie. Tiek LT, tiek LV tiria cd3+4, CD3+8. O Čikagos testai atskirai reikšmes žiūri CD3, CD4, CD8. Beja, Lietuvoje CD19 ir CD24 net netiria.
Jei važiuosi i egl.lv siu tyrimu darytis, gali ir daugiau kraujo tyrimu pasidaryti. (jei aisku reikia kazkokiu). Pas juos daug pigiau, bent jau pagal internetines kainas. O pas Bykova kainos tokios pat kaip Lietuvoje.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 03 17, 18:46)
Amad,zinai vis galvoju apie tavo atveji,ne taip daznai ir isgirsti,kad tokiu laiku kas kart vis bedos.Dazniausiai gi visos nelaimes iki 12 sav prasideda.
Nezinau tik tiksliai-kokio laiko,del ko (nezinia kas tais laikais priezastis aplamai kokias nustatinejo,kai net ir dabar sunku),bet mano tetai trys pirmi nestumai jau dideli baigesi vaisiaus mirtimi.Pirmos trys mergaites tik gimusios mire,manau gimusios per anksti,tik kiek nezinau.Cia mazdaug 30-35 metu atgal.Ketvirta isnesiojo tik guledama visa nestuma ir keisdama savo su vyro odos lopais,kad ANTIKUNIAI pultu ta svetimkuni,o ne vaisiu.Is jos istorijos suprantu,kad imunine sistema net ir toli pazengusiam nestumui itakos dideles turi,ir galbut su Bykovos pagalba ir injekcijomis tau pavyks nuzingsniuoti iki finiso?



Sveikutės,
truputėlį įsiterpsiu į jūsų diskusiją apie imuninės sistemos įtaką. Priešpaskutiniai tyrimai daryti pas Bikovą buvo geri dėl imuninės sistemos, liepė pasirodyti po 5 sav. Kai pasirodžiau po 5 sav. ji jau abejojo ar man skirti tą injekciją, bet dėl šventos ramybės skyrė. Planavo sekantį apsilankymą po 6 sav., bet kai padarė tyrimus, tai jie rodė riziką persileisti ir pati pripažino, kad gerai jog skyrė injekciją ir sekantį kartą vėl pasirodyti po 4 sav., o ne po 6 sav. Kai palyginau su pirmais tyrimais tai pats blogiausias tyrimas paskutinis. Reiškiasi organizmo imuninė sistema nesnaudžia... ir ilgam tos injekcijos neveikia...
Atsakyti