Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras

QUOTE(euromergele @ 2010 03 16, 22:29)

Tai zodziu sutarem lyg, kad belieka krauja suleisti. NU ir ten taip likau maloniai nustebinta (matyt net nesusimasciau iki tol  biggrin.gif  ). Kadangi maniskis sirges gelta, tai man reikes donoru kraujo. Tai Bykova sake neproblema, musu personalas mielai duoda kraujo  bigsmile.gif

Hepatitas A gi nepersiduoda krauju g.gif Tai manau ir TB galetu tau duoti kraujo g.gif Ar gydytoja sake,kad negales? g.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 03 17, 00:02)
Truksta.
Aukstas homocisteinas,gali indikuoti mthfr geno pakitimas,kai organizmas tiesiog neisisavina b grupes vitaminu,tame tarpe ir folines.
Pas mane kazkodel B12 visada mazai(na bent paskutinius du metus),o mthfr geras.
Mazakraujyste?Gelezies irgi ne fontanai g.gif


ačiū T.P.Keberiokst 4u.gif
reiškia reikia gert tą neurorubiną vėl......
bet va su tuo organizmo neįsisavinimu, tai ,man mistika doh.gif
tai kas iš to, kad aš jį geriu, o jo vistiek trūksta.......???
dėl geležies nežinau, bet pas mane feritinas tai dvigubai viršija normą....
ir kaip tu susigaudai visose tose raidelėse???? blink.gif
gal netyčia žinai ir ką reiškia gerokai padidėjęs MCHC???
o tu geri tą B12 ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akedite: 17 kovo 2010 - 14:04
QUOTE(akedite @ 2010 03 17, 12:59)
ačiū T.P.Keberiokst 4u.gif
reiškia reikia gert tą neurorubiną vėl......
bet va su tuo organizmo neįsisavinimu, tai ,man mistika doh.gif
tai kas iš to, kad aš jį geriu, o jo vistiek trūksta.......???
dėl geležies nežinau, bet pas mane feritinas tai dvigubai viršija normą....
ir kaip tu susigaudai visose tose raidelėse???? blink.gif
gal netyčia žinai ir ką reiškia gerokai padidėjęs MCHC???
o tu geri tą B12 ?


Del organizmo neisisavinimo tai reikia tyrimus daryti,nes buna ,kad naturaliai per zarnynas tos medziagos mums nepapuola.Matyt zarnyno absorbcija sutrikus.
Man dare tyrimus is paprasto kraujo tyrimo,kaip suprantu ten kazkoki antikuni dar paziuri.Namie issikasiu pavadinimus,jei nepamirsiu.O del daugiau priezasciu nepasisavinimo nezinau,reiketu jau daktaru klausti.
Geriu visus B grupes,nors anksciau tik B12 buvau nusipirkus.Kokie papuola is tikruju.
Del auksto MCHC-cia kaip suprantu hemoglobino isvestinis dydis.Aukstas kiekis indikacija autoimuninei mazakraujystei.Tai gal cia ir bus kai gaminasi kazkokie antikuniai?Lendu i google gal koki protinga straipsni rasiu ax.gif
Atsakyti
nesigilinau as tiek, pasake kad negalima, vadinas negalima smile.gif

QUOTE(*oksi* @ 2010 03 17, 13:37)
... Ar gydytoja sake,kad negales? g.gif



T.P. Keberiokst...gal as tau kai gausiu antrus tyrimus galeciau persiusti, kad pamokentuotum? Tu vistiek daugiau isigilinus


Amade, jeigu smalsumas kaskart nekainuotu 1000 Lt - galima butu ir dazniau vazinet biggrin.gif
Atsakyti
Euromergele,gerai,atsiusk.Ka zinosiu,ziniom pasidalinsiu mirksiukas.gif
Tik aisku,geriausiai atsakytu gydytoja.Mano zinios paremtos informacija nete,skaitomom knygom ir pacios patirtim,ka del vieno ar kito sake ar tyre.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 17 kovo 2010 - 15:22
Apie stebuklingus spermos pakitimus:
Mano brangiausias padarė išvadą - kai tik nieko nedarom, tiesiog nepriklausomai nueinam darytis spermos tyrimo - 45 mln. Kai tik darom kokį IVF ar IUI (tenai pat, po kelių mėnesių) - 5 mln. Tai, sako, jie specialiai taip daro - kad galėtų suversti kaltę blogai spermai, kai nepavyksta.
Čia šiaip pamąstymas rolleyes.gif
MB turto pakitimai per 10 metų: 45 - 7 - 5 - 1 - 5 - 39 - 45 - 5...... Ir kuo mažiau dedam pastangų pagerinimui, tuo geresnis rezultatas.
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2010 03 17, 15:14)

Amade, jeigu smalsumas kaskart nekainuotu 1000 Lt - galima butu ir dazniau vazinet  biggrin.gif


na, taip, vis tiek, nera vien tik smalsuma, yra kartu ir "tikejimas", kad gal cia rasim priezasti. ax.gif vien tik smalsumui patenkint tai brangoka, bet is kitos puses, as jau nebeturiu minciu, ka ginekologai man padet gali, o bandyt nieko nedarant ir leist jau "beveik galintiem isgyvent" zmogiukam numirt, irgi ziauriu verysad.gif
Atsakyti
bet nei karto vienzenklis/dvizenklis skaicius nevirto trizenkliu biggrin.gif nuo 10-30 iki beveik 200 tai labai didelis atstumas, del to ir idomu pasitikrint savos salies patikrintoj laboratorijoj smile.gif

QUOTE(Pelargonija @ 2010 03 17, 18:25)
MB turto pakitimai per 10 metų: 45 - 7 - 5 - 1 - 5 - 39 - 45 - 5......



T.P.Keberiokst...na..jeigu jin man butu detaliai viska paaiskinus matyt neklausciau, bet kadangi to neivyko...jeigu neivyks vel, tada prasysiu taves pagalbos wub.gif
bent jau pasakysi man ar isvis dare tas zudikes lasteles
Papildyta:
puikiai suprantu...mano situacija be leliuku, bet kai sitiek nepavyksta tai imiesi ko nebuvai isbandes..kad ir kokia kvailyste tai bebutu smile.gif manau dauguma taip elgiasi

QUOTE(Amade @ 2010 03 17, 19:34)
na, taip, vis tiek....

Atsakyti
Amad,zinai vis galvoju apie tavo atveji,ne taip daznai ir isgirsti,kad tokiu laiku kas kart vis bedos.Dazniausiai gi visos nelaimes iki 12 sav prasideda.
Nezinau tik tiksliai-kokio laiko,del ko (nezinia kas tais laikais priezastis aplamai kokias nustatinejo,kai net ir dabar sunku),bet mano tetai trys pirmi nestumai jau dideli baigesi vaisiaus mirtimi.Pirmos trys mergaites tik gimusios mire,manau gimusios per anksti,tik kiek nezinau.Cia mazdaug 30-35 metu atgal.Ketvirta isnesiojo tik guledama visa nestuma ir keisdama savo su vyro odos lopais,kad ANTIKUNIAI pultu ta svetimkuni,o ne vaisiu.Is jos istorijos suprantu,kad imunine sistema net ir toli pazengusiam nestumui itakos dideles turi,ir galbut su Bykovos pagalba ir injekcijomis tau pavyks nuzingsniuoti iki finiso?
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 03 17, 18:46)
Amad,zinai vis galvoju apie tavo atveji,ne taip daznai ir isgirsti,kad tokiu laiku kas kart vis bedos.Dazniausiai gi visos nelaimes iki 12 sav prasideda.
Nezinau tik tiksliai-kokio laiko,del ko (nezinia kas tais laikais priezastis aplamai kokias nustatinejo,kai net ir dabar sunku),bet mano tetai trys pirmi nestumai jau dideli baigesi vaisiaus mirtimi.Pirmos trys mergaites tik gimusios mire,manau gimusios per anksti,tik kiek nezinau.Cia mazdaug 30-35 metu atgal.Ketvirta isnesiojo tik guledama visa nestuma ir keisdama savo su vyro odos lopais,kad ANTIKUNIAI pultu ta svetimkuni,o ne vaisiu.Is jos istorijos suprantu,kad imunine sistema net ir toli pazengusiam nestumui itakos dideles turi,ir galbut su Bykovos pagalba ir injekcijomis tau pavyks nuzingsniuoti iki finiso?


man apie tuos lopus ir gine, ir kelios pazistamos pasakojo... nors siaip kai savai ginei papasakojau apie ta "kraujo pilstyma", tai ji tiesiog pasake "cia jau tau nusprest, bet as kazkaip nelabai uz..." unsure.gif o man tos injekcijos tai kaip koks stebuklas atrodo, labai tikiu jomis, kaip kad buvau isikalus i galva, kad man tereikia anksti apsiut kakleli... doh.gif
Bet, kaip Euromergele sako - kokiom tik avantiurom nesiryztam besitikint, kad GALBUT JAU CIA TAI ...
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 03 17, 00:02)
Truksta.
Aukstas homocisteinas,gali indikuoti mthfr geno pakitimas,kai organizmas tiesiog neisisavina b grupes vitaminu,tame tarpe ir folines.
Pas mane kazkodel B12 visada mazai(na bent paskutinius du metus),o mthfr geras.
Mazakraujyste?Gelezies irgi ne fontanai g.gif

O pas mane folio rūgšties normoj, B12 viršija normą, o homocisteinas vos vos pakilęs aukščiau viršutinės ribos. MTHFR niekas nenustatinėjo. Tai ir likau nesupratus, ar jau čia pas mane blogai g.gif
Papildyta:
QUOTE(euromergele @ 2010 03 17, 15:14)
T.P. Keberiokst...gal as tau kai gausiu antrus tyrimus galeciau persiusti, kad pamokentuotum? Tu vistiek daugiau isigilinus

Amade, gal galėsi čia surašyti, kokius tyrimus antrą kartą nuvažiavus darė 4u.gif Bent supratimą turėsiu, ko galima laukti.
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2010 03 17, 20:37)

Amade, gal galėsi čia surašyti, kokius tyrimus antrą kartą nuvažiavus darė  4u.gif Bent supratimą turėsiu, ko galima laukti.


aha, man ir paciai idomu biggrin.gif kaip supratau per telefona, tai vel darys tuos tyrimus, kur blogi rodikliai buvo (homocisteina, gelezi, progesterona, dar gal ka... g.gif ) ir sake, kad pradesim sudarinet planeli, kada planuot pastojima... unsure.gif
turbut reik vel tukstantuka pasiimt biggrin.gif nors su MB kazkaip mastem, kad cia gal "pirmo vizito" mokestis buna toks, bet kaip matau, antra karta teks panasiai palikt ax.gif na, nieko, apsieisiu be Turkijos irnesakyk.gif
Atsakyti