Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras

Laimuze509,o gal zinai konkreciai kokie tyrimai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuze509 @ 2010 03 23, 15:33)
Sveikutės,
truputėlį įsiterpsiu į jūsų diskusiją apie imuninės sistemos įtaką. Priešpaskutiniai tyrimai daryti pas Bikovą buvo geri dėl imuninės sistemos, liepė pasirodyti po 5 sav. Kai pasirodžiau po 5 sav. ji jau abejojo ar man skirti tą injekciją, bet dėl šventos ramybės skyrė. Planavo sekantį apsilankymą po 6 sav., bet kai padarė tyrimus, tai jie rodė riziką persileisti ir pati pripažino, kad gerai jog skyrė injekciją ir sekantį kartą vėl pasirodyti po 4 sav., o ne po 6 sav. Kai palyginau su pirmais tyrimais tai  pats blogiausias tyrimas paskutinis. Reiškiasi organizmo imuninė sistema nesnaudžia... ir ilgam tos injekcijos neveikia...


g.gif o tai blogiausias tyrimas jau buvo esant nesciai nestuke.gif ?

Oi kaip man kasdien vis idomiau ir nekantriau laukt kitos savaites vizito pas Bikova biggrin.gif kazi ka ras, ka pasiulys ax.gif

bus paskui ilgam vel pamastymu, pasvarstymu ilgam tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(akedite @ 2010 03 17, 12:59)
gal netyčia žinai ir ką reiškia gerokai padidėjęs MCHC???
o tu geri tą B12 ?



Akedite,o tu i Ryga vaziuosi tyrimu ir ivf?
Paziurejau EGL laboratorijoje sau imuniniu ir ziuriu ,kad jie cold agllutinina daro.
Paklausk gydytoju gal tau ji reiketu paziureti?
Cia toks imuninis sutrikimas daznai randamas prie padidejusio MCHC.
Jei liaudiskai ir trumpai,kraujas per daug lipnus pasidaro prie tam tikros kuno temperaturos.

Cia angliskai truputis info

http://en.wikipedia....n_concentration

Amade,parasiau emaila i rrc.Pazymejau laika,kuris man uzrasytas,ir emailas su klausimu ar atsivezt man pries tai darytus tyrimus ar ne.Suprantu,durnesnio klausimo turbut neimanoma paklaust biggrin.gif ,bet jis cia ne prie ko,man svarbu,kad jie ta laika uztvirtintu.Nu supratai tikriausiai mane ax.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 03 23, 16:42)

Amade,parasiau emaila i rrc.Pazymejau laika,kuris man uzrasytas,ir emailas su klausimu ar atsivezt man pries tai darytus tyrimus ar ne.Suprantu,durnesnio klausimo turbut neimanoma paklaust  biggrin.gif ,bet jis cia ne prie ko,man svarbu,kad jie ta laika uztvirtintu.Nu supratai tikriausiai mane  ax.gif


biggrin.gif gudruole thumbup.gif o tu rasei Bikovai ar tuo bendru meilu. Nes Bikova man ko tais neatrasinejo pastaruoju metu, tai as jai skambindavau ax.gif
O del laiko, tai manau, kad maziausiai stresuok. nes kai mes buvom, tai zmoniu jokiu nebuvo, nei mums laukt reikejo, nei po musu kas ejo. Tai gal ir antradieni nebus. O mes labai neskubesim, arba palauksim mirksiukas.gif menka beda. O paskui, jei noresit i ta embrions, tai kai as uzeisiu, galesit su MB nulekt ir ten mirksiukas.gif
Atsakyti
Bendru rasiau.Ir tada bendru rasiau,bet Bykova is jo ir atsake.
Tai jo,tikriausiai ir bus gerai.Tik zinai,nesinori toki kelia atmynus isgirst:oops,klaidele padarem,jusu neuzregistravom biggrin.gif
Nors as nenustebciau,kazkaip per daznai man koja klinikose vis ka pakisa.Na tikesimes,tai jau praeity.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 03 23, 17:05)
Bendru rasiau.Ir tada bendru rasiau,bet Bykova is jo ir atsake.
Tai jo,tikriausiai ir bus gerai.Tik zinai,nesinori toki kelia atmynus isgirst:oops,klaidele padarem,jusu neuzregistravom  biggrin.gif
Nors as nenustebciau,kazkaip per daznai man koja klinikose vis ka pakisa.Na tikesimes,tai jau praeity.


nea, ten neturetu taip but schmoll.gif net jei ir kokia klaidele bus, tai vis tiek priimtu, nes sakau, man nepasirode, kad ten labai populiari vieta biggrin.gif
arba tu paskambink ir sakyk, kad nori pasitikslint, ar tikrai man ta ir ta diena atvaziuot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 03 23, 15:48)
Laimuze509,o gal zinai konkreciai kokie tyrimai? ax.gif


kai kuriuos tyrimus daro pagal situaciją, kadangi mano ginė išskyrus bendrą karujo tyrimą kurį darė prieš beveik du mėnesius daugiau jokių neskyrė, tai kartais AFS, tai krešėjimo rodiklius tikrina.
O va šiuos man daro pastoviai tyrimus (aišku parašysiu latviškai tongue.gif ):
Spontana aborta imun. diagnostika
Kontrole (norma 0-10) pas mane tik vieną kartą buvo 8, visą laiką maksimumas 10.
Placentara ag. sensibilizacija (S) (norma 40-100)
Blokejošo antivieilu klatbutne ( B )

Jeigu S-B>=(-20 +/-5) didelė rizika (grėsmė)
Jeigu S=B +/- 5 tai yra rizika (grėsme)
O jeigu S-B>=(20 +/-5) grėsmės nėra

Pirmo tyrimo metu, kai tik nuvažiavau pastojus S buvo 42, o B - 41
Dar po savaitės S-62, B-59
Po trijų sav. S-86, B-62, čia buvo geriausias tyrimas
O dar po 4 sav. (paskutinis tyrimas) S -49, B-51.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimuze509: 23 kovo 2010 - 17:58
Jus man geriau pasakykit kaip jus susigaudot tuose latviskai parasytuose tyrimuose kas yra kas? blink.gif
Nu isimeciau situos i google,viska ismete be abejo latviskai,supratau,kad ta kalba nieko nesuprantu biggrin.gif Net nei vieno anglisko zodelio nebuvo uz ko butu buve galima uzkibti ir toliau googlinti.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 03 23, 20:04)
Jus man geriau pasakykit kaip jus susigaudot tuose latviskai parasytuose tyrimuose kas yra kas? blink.gif
Nu isimeciau situos i google,viska ismete be abejo latviskai,supratau,kad ta kalba nieko nesuprantu  biggrin.gif Net nei vieno anglisko zodelio nebuvo uz ko butu buve galima uzkibti ir toliau googlinti.

isimesk i šitą 4u.gif man padeda susigaudyti bent esmę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 03 23, 18:12)
isimesk i šitą  4u.gif man padeda susigaudyti bent esmę  ax.gif



Merci Rosita aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuze509 @ 2010 03 23, 17:57)
kai kuriuos tyrimus daro pagal situaciją, kadangi mano ginė išskyrus bendrą karujo tyrimą kurį darė prieš beveik du mėnesius daugiau jokių neskyrė, tai  kartais AFS, tai krešėjimo rodiklius tikrina.
O va šiuos man daro pastoviai tyrimus (aišku parašysiu latviškai  tongue.gif  ):
Spontana aborta imun. diagnostika
Kontrole (norma 0-10) pas mane tik vieną kartą buvo 8, visą laiką maksimumas 10.
Placentara ag. sensibilizacija (S) (norma 40-100)
Blokejošo antivieilu klatbutne ( B )

Jeigu S-B>=(-20 +/-5) didelė rizika (grėsmė)
Jeigu S=B +/- 5 tai yra rizika (grėsme)
O jeigu S-B>=(20 +/-5) grėsmės nėra

Pirmo tyrimo metu, kai tik nuvažiavau pastojus S buvo 42, o B  - 41
Dar po savaitės S-62, B-59
Po trijų sav.  S-86, B-62, čia buvo geriausias tyrimas
O dar po 4 sav. (paskutinis tyrimas) S -49, B-51.


g.gif o cia ka tiria? kokia tikimybe kiekvienu momentu persileisti tie S-B? g.gif ir ka daro pvz tuo atveju, kai S-B>=(-20 +/-5) didelė rizika (grėsmė) ? g.gif

nes man minejo apie berods toki tyrima nestumo metu fetal fibronectin test (cia angliskai isgooglinau apie ji daugiau), kuri daro imant tepineli ir tiria, ar yra jame padidejes kiekis "kliju", kurie buna uzklijave kakleli biggrin.gif taip galima nuspeti, ar per artimiausias 2 savaites yra tikimybe, jog prasides gimdymas ax.gif bet ji daro tik nuo kokios 16 ar 18 sav (cia taip google radau).

Tai idomu, ar cia tie S ir B kazkas panasaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 03 23, 20:23)
g.gif  o cia ka tiria? kokia tikimybe kiekvienu momentu persileisti tie S-B?  g.gif  ir ka daro pvz tuo atveju, kai S-B>=(-20 +/-5) didelė rizika (grėsmė) ?  g.gif

nes man minejo apie berods toki tyrima nestumo metu fetal fibronectin test (cia angliskai isgooglinau apie ji daugiau), kuri daro imant tepineli ir tiria, ar yra jame padidejes kiekis "kliju", kurie buna uzklijave kakleli  biggrin.gif taip galima nuspeti, ar per artimiausias 2 savaites yra tikimybe, jog prasides gimdymas  ax.gif  bet ji daro tik nuo kokios 16 ar 18 sav (cia taip google radau).

Tai idomu, ar cia tie S ir B kazkas panasaus  g.gif



Na man atrodo, kad ne tas pats. Čia ima kraują mano atveju. O gydymas tai vienas tik - donoro leukocitų injekcijos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimuze509: 23 kovo 2010 - 21:49