Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai: tradiciniai ir nelabai- II

sveikos merginos, as cia naujoke.Norejau paklausti gal netycia kuri prisimenat pries kokius 5 metus kaune senamiesti antis cafe grojo toks muzikantas dzordzas, gal netycia turit kontakts, nes girdejau, kad jis db groja vestuvese smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kuri žinot muzikantus ar vedėją vestuvėms iš Kretingos apylinkių? Dėkui wink.gif
Atsakyti
sveikos,
gal kam teke susidurti su grupe Zentai vestuvese? idomu, kaip jie praveda vakara g.gif
idomu, ar jie dainuoja ir anglu kalba?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bordini: 22 vasario 2010 - 16:47
beja, gal dar teke daluvauti sventeje kartu su grupe Credo? prisiskaiciau forume, kad visai gerai veda vakara... gal kas turit ju kontaktus? ar bent jau zinote, kiek jie uz vakara ima?
beja, del Zentu irgi vis dar idomu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Daivuliau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jura1234: 23 vasario 2010 - 11:52
Sveiki,
gal kas zinot muzikantu kontaktus is Kybartu (lyg ir )? Grojo keturiese:trys vyrai ir panele. Girdejau darbovietes baliuj, bet deja neturiu kontaktu. O gal kas Žentu kontaktus turi, labai jau man jie patinka biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Urciuke @ 2010 02 20, 01:13)
Sveikutės mergytes,

Gal esate ką nors girdėjusios apie šiuos muzikantus „DJ Šaras ir Keksas“?

Beje ką galvojate apie 16Hz vestuvėse?  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Mes taip pat mastem apie 16Hz, bet kad musu biudzetas tiek neisnese verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ketana: 23 vasario 2010 - 15:53
QUOTE(2rasa5 @ 2010 02 18, 12:36)
Sveika, vienam vakarui mokam 2500 Lt.


Mes irgi Pralgauska uzsisakem thumbup.gif Man jis irgi pasirode labai malonus ir ismanantis savo darba zmogus. O dar kolege rekomendavo, nes pazistamas ir ji dalyvavus 2jose vestuvese, kur jie grojo, tai sake, labai patiko.
Kada jusu vestuves? O jus pasirasinejot sutarti?
Atsakyti
Gal susidūrėte su Vidmantu Lukošiumi http://muzikantas.eu/ ? Muzikantas ir vakaro vedėjas 2in1
Atsakyti
QUOTE(jura1234 @ 2010 02 23, 12:50)

taip? labai idemiai klausau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bordini @ 2010 02 22, 16:42)
sveikos,
gal kam teke susidurti su grupe Zentai vestuvese? idomu, kaip jie praveda vakara  g.gif
idomu, ar jie dainuoja ir anglu kalba?


Sveika,
Teko dalyvauti vestuvėse kur grojo grupė "Žentai", na nelabai mums patiko, ypač jų savo grupės reklamavimas, vizitinių padalinimas, kompaktų pardavinėjimas blink.gif dainavo lietuviškai, nežinia ar taip tik moka ar taip prašė jaunieji. Dalyvavo virš 50 žmonių nelabai kam ir patiko. Dar iki šiol kai susitinkam su ten dalyvavusiais žmonėmis daug juoko suteikia mums jų prisiminimas biggrin.gif
Nepykit jei kam teko su jais susidurti ir kam patiko, čia tik mūsų nuomonė smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Agneliuke @ 2010 02 23, 16:33)
Mes irgi Pralgauska uzsisakem  thumbup.gif Man jis irgi pasirode labai malonus ir ismanantis savo darba zmogus. O dar kolege rekomendavo, nes pazistamas ir ji dalyvavus 2jose vestuvese, kur jie grojo, tai sake, labai patiko.
Kada jusu vestuves? O jus pasirasinejot sutarti?

Sveika, mūsų vestuvės birželio 26 dieną. Mes su jais nepasirašėme sutarčių, nelabai jie norėtų manau teršti savo vardą. Man irgi šis muzikantas jėga thumbup.gif, o kada jūsu vestuvės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 2rasa5: 23 vasario 2010 - 18:35
Gal kas nors samdė vestuvėms kaimiška kapela? Norėčiau kontaktu plz. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(2rasa5 @ 2010 02 23, 17:38)
Sveika, mūsų vestuvės birželio 26 dieną. Mes su jais nepasirašėme sutarčių, nelabai jie norėtų manau teršti savo vardą. Man irgi šis muzikantas jėga  thumbup.gif, o kada jūsu vestuvės?


Na mes irgi nepasirasinejom, nes kaip ir per pazistamus, nors aisku, tai ne garantas, bet butent, sake, kad uzsakymu pakanka, vieni per kitus suzino, tai tikrai nenoretu terst vardo. O tu esi gyvai girdejus kaip dainuoja? Musu vestuves liepos 17 d, tai pasipasakok butinai ispudzius... linkiu, kad linksmai praeitu svente mirksiukas.gif
Atsakyti