Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai: tradiciniai ir nelabai- II

Dalyvavau vestuves ir man labai patiko muzikinis ansamblis "Siupinys" thumbup.gif Jie ir dainuoja, ir veda vakara, ir zaidimus galvoja, ir filmuoja ir netgi fotografuoja hihihi.gif Man labai patiko bigsmile.gif tik savao vestumems nesamdyciau ju kaip fotografuotoju blush2.gif nes nuotraukos na nzn man kaip stulpai visi sustatyti doh.gif ir per daug photoshop schmoll.gif o daugiau nera prie ko prikipti blush2.gif jie yra is panevezio blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xernesta: 04 kovo 2010 - 08:29
gal zinot kur galima rasti sios grupes kontaktus?


http://frype.lt/ja-da

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lineta* @ 2010 03 04, 10:01)
gal zinot kur galima rasti sios grupes kontaktus?
http://frype.lt/ja-da

aciu  4u.gif


Siulyciau per ta pati frype puslapi parasyti jiems paklausima del kontaktu (per komentarus apacioje)

sekmes 4u.gif
Atsakyti
Kas zinote, ar tikrai 16Hz kaina vakarui 4000? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2010 03 04, 11:25)
Kas zinote, ar tikrai 16Hz kaina vakarui 4000? g.gif


Mes su jais kalbejom gal pries pora menesiu, tai paprase butent 4000 Lt uz viena vakara, nors sake, kad cia preliminari kaina
Atsakyti
Kaip idomiai, nes su kita nare susirasiau ir sake, jog ju kaina 2000 uz programa g.gif Aciu uz atsakyma smile.gif

O gal atsiras, pas ka jie grojo sventeje? Senesnese temose tai puikus atsiliepimai g.gif
Atsakyti
gal zinote atsiliepimu apue grupe Sunny is Kauno? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2010 03 05, 09:15)
Kaip idomiai, nes su kita nare susirasiau ir sake, jog ju kaina 2000 uz programa g.gif  Aciu uz atsakyma smile.gif

O gal atsiras, pas ka jie grojo sventeje? Senesnese temose tai puikus atsiliepimai g.gif


"Programa" ir "vestuvių vakaras" stiprokai skiriasi laiku ir tam tikromis kitomis ypatybėmis smile.gif

O mes savo vestuvių vakarui (1d.) pasirinkome grupę "Presto", nes:
1) prie visos muzikos, dar ir praveda vakarą - žaidimai, tostai ir pan.
2) man asmeniškai jų balsai ausiai tikrai malonūs;
3) moka taktiškai ir tikrai juokingai visus "palazdavoti" biggrin.gif ;
Be to jau išbandyti net trejose mūsų draugų vestuvėse - nei mes, kaip svečiai, nei jaunieji nenusivylė smile.gif
Kainytė 2500 lt (vienam vakarui)
Atsakyti
Mums tereiketu mazdaug 4 val. foninio pagrojimo, kol sveciai valgys restorane ir gers vyna terasoje smile.gif Jokiu blevyzgu ir klumpakojo.

Beje, apie "presto" labai priestaringi pasisakymai g.gif


mikaliuke
2007 08 03, 06:46
sveiki,negaliu tyleti apie grupe PRESTO,antrakart buvau ju grojamose vestuvese,bet stiliukas ju nesikeicia...gal ismones,kalbu ir atrakciju jiems uztenka.Bet viskas persunkta cinizmu ir chamizmu,tyciojasi is visu sveciu,po komentaro butinai seka replikele...ju arogancija atstovauja vakarykscius pakaunes berniukus. schmoll.gif cia pastebejimai blaiviai zvelgiant is vestuvininku tarpo .Moteriskas vokalas angliskai kiek apglaisto netasytus juokelius.Nuosirdziai berniukams linkim sveikos savikritikos ir meiles darbui,ne tik uzdarbiui
Atsakyti
sveikos visos, gal kas girdejot apie grupe staigmena is alytaus?kaip jie dainuoja, ar padeda vesti pirsliams vakara?
Atsakyti
sveikos , o kodel niekas apie DJ'us nerasote ? labai prasau , jei kas ka zinote apie juos ,pasidalinkit patirtimi ir atsiliepimais . 4u.gif
Atsakyti
blush2.gif Sveikutes, gal kuri zinot neblogu muzikantu Dzukijoj iki 1200Lt
buciau labai dekinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Vestuves jau neuzilgo o nieko doro neradom doh.gif
Atsakyti