Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai: tradiciniai ir nelabai- II

Sveikos 4u.gif
neseku visos temos, bet iškilo toks klausimėlis g.gif ar Jūs sudarinėjate kokias sutartis su muzikantais ( na kad jie butent gros jūsų vestuvėse, kad gros tiek kiek sako, kad "nepaves" ir t.t.)? ar duodate avansą? ir ar rašote kokį raštelį kad davėte avansą? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamane23 @ 2009 12 27, 23:18)
smile.gif Sveikutes smile.gif  gal kas galite padeti? gal zinote koki nebrangu muzikanta kaune??? Vestuves jau uz menesio, visu kainos kosmines, nezinau ka daryti.... Uzsisakiau grupe Laurai, bet viena forumiete parase, kad ji tragiska, neturiu daug laiko, ir nebezinau ka daryti... Buciau labai dekinga jei kas parekomenduotu koki nebrangu  muzikanta. Is anksto labai dekui smile.gif


Sveiki, labai gaila, kad pries uzsisakant neperskaiciau visos temos doh.gif
uzsisakem "laurai" Valdas Laurikietis, buvo dviese, kaina gal ir nedidele, bet neverti net tiek... schmoll.gif
pertraukeles daro gal kas pusvalandi jeigu ne dazniau, paprasius kokios nors dainos, nieko neturi, dainos visai neparinktos, bande kazka dar sneket (juokaut), kalbint zmones, bet geriau jau net nebutu bandes, jau net nekalbu apie balsus doh.gif Tikrai nepatariu, jeigu nenorit sugadintos sventes mirksiukas.gif

p.s. visa laime, kad samdem tik "siaip baliuje" kad butu linksmiau, nes jeigu butu vestuves, tikriausiai buciau isvijusi lauk juos lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, 4u.gif noreciau sulaukti Jusu nuomones, patarimo smile.gif
Labai sunku apsispresti ka rinkti vestuvems galvojame siuos variantus: Muzikantai, vedejas+muzikantai, vedejas+DJ, DJ, vedejas+16HZ, 16HZ.
Beda ta, kad esame dalyvave vestuvese kur buvo muzikantai ir vedantieji viename. Tad net neisivaizduojame, kaip veda vedejas, ar groja dj vestuvese g.gif o gal ir grupes noretusi, tik idomu kiek kainuoja g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xernesta: 28 kovo 2010 - 15:14
QUOTE(xernesta @ 2010 03 28, 16:14)
Sveikutes,  4u.gif noreciau sulaukti Jusu nuomones, patarimo smile.gif
Labai sunku apsispresti ka rinkti vestuvems galvojame siuos variantus: Muzikantai, vedejas+muzikantai, vedejas+DJ, DJ, vedejas+16HZ, 16HZ.
Beda ta, kad esame dalyvave vestuvese kur buvo muzikantai ir vedantieji viename. Tad net neisivaizduojame, kaip veda vedejas, ar groja dj vestuvese  g.gif  o gal ir grupes noretusi, tik idomu kiek kainuoja  g.gif



Nenoriu nugąsdinti, bet aš tai 16Hz nesikiesčiau į vestuves. Prieš 5 metus jie "grojo ir dainavo" draugų vestuvėse. Gali upasakyti, kad didžiąją laiko daį jie leido savo CD ir išėję į kitą salę žaidė bilijardą. Tai už kompakto pagrojimą tiek tūkstantėlių pakloti, manau, per didelė prabanga. Na nebent ji pasikeitė ir pradėjo pagarbiau elgtis su savo klientais - klausytojais.
Atsakyti
na 16hz tikrai neverti tu pinigu teko dalyvauti vestuvese kur jie grojo, tai jie pagrodavo 5 dainas ir pusvalandi eidavo sau, ir kai jau visa publika pradejo selti jie viska susirinko ir isvyko, pas mano pusesere vasara grojo labai faini muzikantai groja ir dviese ir vienas ir kaina nedidele o dirba laiko neskaiciuodami.jei kam reiks kontaktu i az. smile.gif
Atsakyti
o man tie tradiciniai muzikantai nelabai.
Va jeigu kazkas abejoja radau trumpa uz ir pries straipsneli
http://svenciantiems...ir-djus-11.html
Atsakyti
QUOTE(DIDIeuforija @ 2010 03 29, 17:39)
o man tie tradiciniai muzikantai nelabai.
Va jeigu kazkas abejoja radau trumpa uz ir pries straipsneli
http://svenciantiems...ir-djus-11.html


hihihi.gif koks nereklaminis neutralus straipsniukas
Atsakyti
pas mus vestuvese gros CREDO nors dabar jau jie taip nesivadina tik vardais. buvom draugu vestuvese kai jie dainavo tai buvo super thumbup.gif tad laukiu nesulaukiu savo vestuviu nes muzikantai bus super bigsmile.gif kazkas rase kad pasikeles tas vyrukas, man taip nepasirode tikrai labai fainas draugiskas vyrukas ir nuolaidele mum pritaike ax.gif ir pades pravesti vestuves nes mes kaip ir pirsliu neturesim blush2.gif tad laukiam savosios dieneles drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katata: 29 kovo 2010 - 22:55
QUOTE(Katata @ 2010 03 29, 23:54)
pas mus vestuvese gros CREDO nors dabar jau jie taip nesivadina tik vardais. buvom draugu vestuvese kai jie dainavo tai buvo super  thumbup.gif  tad laukiu nesulaukiu savo vestuviu nes muzikantai bus super bigsmile.gif  kazkas rase kad pasikeles tas vyrukas, man taip nepasirode tikrai labai fainas draugiskas vyrukas ir nuolaidele mum pritaike  ax.gif ir pades pravesti vestuves nes mes kaip ir pirsliu neturesim  blush2.gif  tad laukiam savosios dieneles drinks_cheers.gif

kiekvienam kito pasikelimo lygis ,pagal asmenini pasikelimo lygi matuojamas rolleyes.gif
Atsakyti
Sitie muzikantai uztikrintai dirba savo darba : grupe HotMamazz
www.hotmamazz.lt
Ir ne tik Latin stiliumi groja. Gal kam ir pagelbejau smile.gif Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaulisgrazus: 30 kovo 2010 - 08:57
Mergaites, kas dar ka girdejo apie grupe "2etas"?arba vyrukus is Kauno muzikinio teatro? man jau galva sukas nuo ju visu g.gif ..o blogiausia, kad tie, kurie artodo patys tinkamiausi deja jau uzimti ax.gif
Atsakyti
Labas merginos, Gal kas gali paskyti ka apie grupe Retro? Kur ju muzikos butu galima pasiklausyti nes internete nieko nerandu. aciukas
Atsakyti