Įkraunama...
Įkraunama...

"Kalėdinis gardumynas"

QUOTE(Ninna_Ricci @ 2009 12 11, 16:43)
Nugi batai ne dekoratyviniai turbūt, o "darbiniai" biggrin.gif

biggrin.gif na bet galėjo ir pasistengti.aišku vaikutis lakstė,mama kepė,paskui staigiai numovė batukus ir padarė keletą kadrų smile.gif
šis konkursas kaip niekad gražus dėl to,kad ne tik stengtasi fotografuojant,bet ir specialiai gaminant thumbup.gif
Atsakyti
o man slizikyno foto labai grazi ,nors abejoju ar skanu
Atsakyti
QUOTE(kamzelka @ 2009 12 11, 15:35)
žiūrinėjau visas foto ir prisikabinsiu prie šližikyno batukų.tokie apsibumbuliavę,apsivėlę unsure.gif gal ten ir ant jų aguonos?  biggrin.gif

o man si foto iskart labai patiko wub.gif kai tik pamaciau wub.gif
user posted image

siam konkurse labai daug graziu foto bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif
net nezinau uz ka balsoti ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 11 gruodžio 2009 - 19:02
vėl ne į temą,bet erikiuxxx parašas atitinka reikalavimus? per pusę puslapio mirguliuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(kamzelka @ 2009 12 11, 19:37)
vėl ne į temą,bet erikiuxxx parašas atitinka reikalavimus? per pusę puslapio mirguliuoja g.gif

beveik atitinka
Atsakyti
QUOTE(kamzelka @ 2009 12 11, 19:37)
vėl ne į temą,bet erikiuxxx parašas atitinka reikalavimus? per pusę puslapio mirguliuoja g.gif

ne ir ji tai puikiai žino , moderatores yra sakiusios , neklauso rolleyes.gif taip jau atsitinka kai sumoki už temą ax.gif

beja man ta foto su citrina būtu tikrai patikusiu atiduočiau balsą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 11, 21:08)
ne ir ji tai puikiai žino , moderatores yra sakiusios , neklauso  rolleyes.gif taip jau atsitinka kai sumoki už temą  ax.gif



visagaliai pinigai biggrin.gif fuj rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kamzelka @ 2009 12 11, 20:10)
visagaliai pinigai biggrin.gif fuj rolleyes.gif

susimokėjus už temą neduoda galimybes dėt did parašą schmoll.gif gali dėt reklamą į parašą bet leisti didžio ax.gif
Atsakyti
Supratau, ko tie šuniai tokie 'nezgrabni' smile.gif Šiandien patys kepėm, dekoravimu vaikai užsiėmė, tai dar šleivesni gavos biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ninna_Ricci @ 2009 12 11, 20:27)
Supratau, ko tie šuniai tokie 'nezgrabni' smile.gif Šiandien patys kepėm, dekoravimu vaikai užsiėmė, tai dar šleivesni gavos biggrin.gif
user posted image


kaip skonis jums?
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 12 11, 20:36)
kaip skonis jums?

Man patiko, vaikams, kaip suprantu, taip pat, nes jau baigia sunaikint smile.gif Jie nesaldūs, kas šiaip labai teigiama, nes aš mėgstu kavą pasisaldint, tai dar kokio sausainio saldesnio užkandu visai gerai pasidaro biggrin.gif Vietoj šokolado minkštus, irisinius saldainius kišom vidun. O šiaip smagiausia aišku gamybos procesas smile.gif Taip mažiai džiūgavo, kad žodžiais neperduot. O kai jau daviau ragaut, mano metinukas pradžioj palojo, o jau paskui kando biggrin.gif Žodžiu, įspūdžiai neišdildomi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ninna_Ricci: 11 gruodžio 2009 - 20:45
QUOTE(Ninna_Ricci @ 2009 12 11, 20:44)
Man patiko, vaikams, kaip suprantu, taip pat,

tai privalai db balsuot už cucikus biggrin.gif
Atsakyti