Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

QUOTE(Diva:) @ 2009 12 07, 15:27)
O as tiesiog jauciu, kaip man to fluoro reikia  doh.gif  biggrin.gif  - nu reikia man, reikia to pojucio tokio, slidziu dantu!!  doh.gif


Fluoras yra gerai, jei jo ne per daug smile.gif Tikiu, kad stomatologe isverte akis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 12 07, 15:34)
Fluoras yra gerai, jei jo ne per daug smile.gif Tikiu, kad stomatologe isverte akis smile.gif

Vat idomu kaip cia nustatyti ta daug, ar ne daug? Yra kazkokios normos zinoma... Na, bet esme vistiek klausyme- ar yra eko dantu pastos su fluoru smile.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 07 gruodžio 2009 - 14:47
QUOTE(Saulužė @ 2009 12 07, 10:27)
dar vakar mačiau natūralisčių temoje šios firmos kremukas žalias kaip gražiai aprašytas, o įkelta sudėtis ššššš, nu apsigaus ne viena,, aplamai kas čia per mada belenkur štampuot Bio doh.gif

Nu žinokit aš pasimečiau dėl to bio., nes šiandien Barokoje kalbėjau su pardavėja(supratau, kad savininkė buvo) ir kai jei parodžiusi tą ženkliuką ant vienos pakuotės pasakiau jog jis turbūt nieko nereiškia, tai ji labai nustebo ir pasakė jog tai sertifikato ženklas unsure.gif Tai ar čia mūsų merginos labai jau priekabios visiems ingridientams, ar taip išeina, kad šis sertifikato ženklas tai leidžia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2009 12 07, 14:22)
Na, viskas gerai 4u.gif skaitau gi viską ir tai žinau smile.gif tiesiog kažkokia nenormalybė, kad visuose PC šios pastos su baisia sudėtim, o va kažkur yra gerų ax.gif
O šiaip tai nėr to blogo, kas neišeitų į gerą biggrin.gif tik po šios pastos iškėlimo aikštėn įsigijau pirmą ekologišką dantų pastą  thumbup.gif ir jau tikrai negrįšiu atgal smile.gif

4u.gif mano kuklia nuomone ekologiska dantu pasta svarbiau negu sampunas ar muilas. Nors, aisku, geriausia, kai viskas ekologiska biggrin.gif
Kazkaip prisiminiau siandien savo naturalaus-ekologisko gyvenimo pradzia smile.gif Senokai tai buvo, nes mano vaikui 6-eseri, o dantu pastos ne ekologiskos jis neragaves... biggrin.gif Taigi tada pirkdavom jam "Weledos" dantu pasta, kurios gaudavom pas viena zmogu (ne vaistinej, ne parduotuvej... biggrin.gif), Vilniuje, is anksto susiskambinus ir susitarus doh.gif Pirkdavom ten ir kita "Weledos" produkcija, nes tuo metu tai buvo vienintelis budas gauti ekologiskos kosmetikos, tik butent sita dantu pasta ir siandienine diskusija man primine ta sena istorija ir priverte susimastyti, kad gyvenimas sparciai gereja... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2009 12 07, 17:26)
ir priverte susimastyti, kad gyvenimas sparciai gereja...  rolleyes.gif

O kai dar baigsis tas atsibodes ir baisus zodis! Vat tada tai pageres biggrin.gif - pirksim visko kiek tik noresim lotuliukas.gif !!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 07 gruodžio 2009 - 17:03
QUOTE(Diva:) @ 2009 12 07, 17:03)
O kai dar baigsis tas atsibodes ir baisus zodis! Vat tada tai pageres  biggrin.gif - pirksim visko kiek tik noresim lotuliukas.gif !!


Giiiiiiink Dieve... unsure.gif Neekologiska rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 12 07, 15:35)
Tai ar čia mūsų merginos labai jau priekabios visiems ingridientams, ar taip išeina, kad šis sertifikato ženklas tai leidžia g.gif


aš tą Bio ženklą, jei kalbam apie L'Angelica, esu mačiusi ant pastų su SLS ir parabenais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2009 12 07, 21:02)
Giiiiiiink Dieve...  unsure.gif Neekologiska  rolleyes.gif

Butent! Ta ir norejau pasakyti smile.gif - kai jau pageres gyvenimas, tai vel pulsim! Juokauju, zinoma 4u.gif , gera pamoka cia buvo daugeliui.Man pvz. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 12 08, 09:36)
aš tą Bio ženklą, jei kalbam apie L'Angelica, esu mačiusi ant pastų su SLS ir parabenais smile.gif

Ir aš mačiusi wink.gif Nors internete pasiknaisiojus randu, kad tai vis gi sertifikavimo ženklas biggrin.gif
Atsakyti
Tai kaip tada suprasti tą BIO g.gif

Juo visada mažiau pasitikėdavau nei Soil association ar BDHI ženklais.

Bet visgi- tai kaip tada tą leidžia?
Atsakyti
QUOTE(zizelius @ 2009 12 08, 11:07)
Tai kaip tada suprasti tą BIO  g.gif

Juo visada mažiau pasitikėdavau nei Soil association ar BDHI ženklais.

Bet visgi- tai kaip tada tą leidžia?
Mes vakar kai diskutavome su pardavėja, tai ji liepė atidžiai perskaityti tuos smulkius užrašus to ženkliuko viduje, gali būt kad tai kaip apgaulė ir užrašai neatitikti sertifikato užrašų. Vakar Droge pasižiūrėjau ant to L'angelika kremo, bet gi supratau jog tiksliai tai nežinau kas gi turėtų būti užrašyta doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 12 07, 16:35)
Nu žinokit aš pasimečiau dėl to bio., nes šiandien Barokoje kalbėjau su pardavėja(supratau, kad savininkė buvo) ir kai jei parodžiusi tą ženkliuką ant vienos pakuotės pasakiau jog jis turbūt nieko nereiškia, tai ji labai nustebo ir pasakė jog tai sertifikato ženklas unsure.gif Tai ar čia mūsų merginos labai jau priekabios visiems ingridientams, ar taip išeina, kad šis sertifikato ženklas tai leidžia g.gif

va butent! as buvau pirkus marius fabre su didziuliu zenklu bio..kai giminaitis chemikas patyrinejo sudeti.. jio, sako, taip ir praplauna smegenis, su skambiais zodziais bio, eko.. nu bet blyn kai pagalvoji, perki ala naturaliu sertifikuotu prekiu parduotuvese ir tai negali but tikra, turi skaityti etiketes mad.gif beje, baroca maciau turi sia firma g.gif tai kaip cia iseina biggrin.gif
Atsakyti