Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

QUOTE(agpa @ 2009 12 08, 12:26)
beje, baroca maciau turi sia firma g.gif tai kaip cia iseina  biggrin.gif

Apie kokią tu firmą kalbi? Mes apie sertifikato ženklą berods diskutuojame mirksiukas.gif
Atsakyti
O apie koki zenkla konkreciai cia kalbat?
apie sita user posted image
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2009 12 08, 13:35)
O apie koki zenkla konkreciai cia kalbat?
apie sita user posted image

Ne. Dabar nerandu ant greičio, kai rasiu įdėsiu mirksiukas.gif
Papildyta:
Toksuser posted image, čia tiesiog nuo vieno produkto iškirpusi įdėjau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 08 gruodžio 2009 - 14:36
QUOTE(agpa @ 2009 12 08, 13:26)
as buvau pirkus marius fabre su didziuliu zenklu bio..kai giminaitis chemikas patyrinejo sudeti.. jio, sako,  taip ir praplauna smegenis, su skambiais zodziais bio, eko.. nu bet blyn kai pagalvoji, perki ala naturaliu sertifikuotu prekiu parduotuvese ir tai negali but tikra, turi skaityti etiketes mad.gif beje, baroca maciau turi sia firma g.gif tai kaip cia iseina  biggrin.gif

stai apie sia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agpa @ 2009 12 08, 14:49)
stai apie sia mirksiukas.gif

Nerandu Barokos puslapyje šios produkcijos, tik vieną paveikslėlį5, o ką jūs konkrečiai pirkote, ir kokių blogiečių radote? mirksiukas.gif
Papildyta:
puslapyje irgi sudėčių nerandu mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 12 08, 14:36)
Ne. Dabar nerandu ant greičio, kai rasiu įdėsiu mirksiukas.gif
Papildyta:
Toksuser posted image, čia tiesiog nuo vieno produkto iškirpusi įdėjau.


hm nemacius tokio net, bet nors zinosiu, kad nieko vertas jis
Atsakyti
ernesin, o negalėjo ta latviukė pagalvoti apie tokį šešiakampio formos BIO sertifikavimo ženklą? Man kažkaip atrodo, kad L'Angelica tą savos kūrybos paveiksliuką Bio deda, kad būtų bent asociacija su natūralumu...
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 12 08, 15:20)
ernesin, o negalėjo ta latviukė pagalvoti apie tokį šešiakampio formos BIO sertifikavimo ženklą? Man kažkaip atrodo, kad L'Angelica tą savos kūrybos paveiksliuką Bio deda, kad būtų bent asociacija su natūralumu...

Ne, nes ji man rodė kas bus vietoj Madaros kai ją išsiparduos mirksiukas.gif Prancūziška produkcija, tai ant jos ir buvo tas Bio ir dar toks spalvotas ženkliukas kaip ir ant KN produkcijos būna mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi tą apvalų BIO matydavau ant aliejų, itališkų makaronų. Niekad nesigilinau.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 12 08, 15:57)
puslapyje irgi sudėčių nerandu mastau.gif

Jetus kaip tam fabrikelyje man viskas grazu wub.gif wub.gif ,kodel as negimiau ten kazkur?? Eiciau dirbti ten biggrin.gif , nu man kaip ten viskas patinka...

QUOTE(ernesin @ 2009 12 08, 16:22)
Ne, nes ji man rodė kas bus vietoj Madaros kai ją išsiparduos mirksiukas.gif Prancūziška produkcija, tai ant jos ir buvo tas Bio ir dar toks spalvotas ženkliukas kaip ir ant KN produkcijos būna mirksiukas.gif

blink.gif kaip ,kas , kur issiparduos Madara ir daugiau nebus??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 08 gruodžio 2009 - 15:30
QUOTE(Diva:) @ 2009 12 08, 15:29)
blink.gif kaip ,kas , kur issiparduos Madara ir daugiau nebus??

Barokoje taip, išsiparduos ir daugiau nebebus, atsiras prancūziška(brangesnė produkcija), o kitur tai turbūt kaip buvo taip ir bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 12 08, 16:35)
Barokoje taip, išsiparduos ir daugiau nebebus, atsiras prancūziška(brangesnė produkcija), o kitur tai turbūt kaip buvo taip ir bus smile.gif

Aha, supratau kai parasiau jau, kad Barocoje... Nu nereikia tos brangesnes doh.gif , nors bendrai reikia tikriausiai, jei taip nusprendzia ax.gif
Atsakyti