Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno priemonės

QUOTE(ernesin @ 2009 12 08, 15:22)
Prancūziška produkcija, tai ant jos ir buvo tas Bio ir dar toks spalvotas ženkliukas kaip ir ant KN produkcijos būna mirksiukas.gif


man tada praranda prasmę tas neaiškus Bio - jau kelis kartus prie lentynos dantų pastas atidžiai tyriau ir baisiai nusivyliau, dabar vėl kažkokios neaiškios nesąmonės. Jei šis ženklas yra tikras, tai yra viena man mintis - gal juo sertifikuoti atskiri ingredientai, o visa kita lieka vartotojų pastabumui testuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 12 08, 16:05)
Jei šis ženklas yra tikras, tai yra viena man mintis - gal juo sertifikuoti atskiri ingredientai, o visa kita lieka vartotojų pastabumui testuoti smile.gif
Ir man būtų be galo įdomu išsiaiškinti tikrąją jo reikšmę wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 12 08, 15:57)
Nerandu Barokos puslapyje šios produkcijos, tik vieną paveikslėlį5, o ką jūs konkrečiai pirkote, ir kokių blogiečių radote? mirksiukas.gif
Papildyta:
puslapyje irgi sudėčių nerandu mastau.gif

psl ir nera mirksiukas.gif deja, kai baroca persikrauste neteko apsilankyt, tai negaliu pasakyt, ar dar turi. o pirkau sita pieneli http://www.marius-fa...3x.htm?gamme=04 gaila, kad isnaudojus ir nepasakysiu sudeties.. schmoll.gif beje, pati pasiziurejau ju psl ir keista, kad neskelbia sudeties g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agpa: 08 gruodžio 2009 - 18:55
QUOTE(agpa @ 2009 12 08, 18:54)
psl ir nera mirksiukas.gif  deja, kai baroca persikrauste neteko apsilankyt, tai negaliu pasakyt, ar dar turi. o pirkau sita pieneli http://www.marius-fa...3x.htm?gamme=04 gaila, kad isnaudojus ir nepasakysiu sudeties.. schmoll.gif beje, pati pasiziurejau ju psl ir keista, kad neskelbia sudeties g.gif

Šiaip tai Barokos savininkai išsiskyrė, tai gali būti kad ta produkcija liko senoje vietoje(nežinau kaip toji parduotuvė dabar vadinasi). Naujojoje buvau porą kartų, bet kaip nesidomėjau šia produkcija tai ir neatkreipiau dėmesio ar yra tokia, nors buvau porą kartų rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 08 gruodžio 2009 - 21:12
pati šiandien nuėjau į Drogą, pažiūrėjau tą "sertifikatą" L'Angelicos. Tai galiu pasakyti, kad jis nieko nereiškia, o tokių sertifikatų galima per vakarą nors ir 20-imt nupiešti bigsmile.gif Žalias užrašas Bio žaliam apvade. O užrašas, tai suprask, organinė žemdirbystė (agricolturo), kitų itališkų žodžių nepacituosiu, nebeprisimenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 12 08, 23:21)
Žalias užrašas Bio žaliam apvade. O užrašas, tai suprask, organinė žemdirbystė (agricolturo), kitų itališkų žodžių nepacituosiu, nebeprisimenu smile.gif

Sekantį kartą kai būsiu Barokoje, būtinai paprašysiu, kad leistų užsirašyti, kas ant tos naujos produkcijos Bio ženklo parašyta wink.gif
Atsakyti
būtų puiku rolleyes.gif Nes čia man panašu į apgavystę smile.gif
Atsakyti
Nu sudominot su tuo Bio. Turiu namie viena krema, tikrai tikrai su zenkliuku Bio ir lyg koks lapelis, ar kazkas panasiai.Apziuresiu ,kas ten!! Nes zinau, kad dezutes neismeciau, kad atseit kitam kartui jei labai patiks biggrin.gif pasiziurejimui... Prancuziskas kazkoks kiek pamenu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 09 gruodžio 2009 - 10:33
apie kurį aš kalbu - tai itališkas tikrai wink.gif Prancūzišką užrašą nuo itališko tikrai atskirčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 12 09, 11:55)
apie kurį aš kalbu - tai itališkas tikrai wink.gif Prancūzišką užrašą nuo itališko tikrai atskirčiau biggrin.gif

Suprantu, as apie pati zenkliuka sakau, kad paziuresiu koks. Nesvarbu gi ant kokios salies gamintojos jis...
Atsakyti
pažiūrėk būtinai biggrin.gif Aš tik norėjau parašyti, kad man atrodo, jog juos sieja tik žodis Bio ir niekas daugiau cool.gif
Atsakyti
Yra ir šampūnai su užrašu Bio ir lapukais kažkokiais, jų sudėtis biški geresnė nei visokių Palmolivų ir už penketą litukų... rusiškas.. tai manau vien Bio gali užsirašyt bet kas, reik būt atidžiam ir žinot kur sertifikatas kur ne ax.gif
Papildyta:
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 12 07, 15:34)
Fluoras yra gerai, jei jo ne per daug smile.gif Tikiu, kad stomatologe isverte akis smile.gif

Vat būtent ten ir buvo bandoma pasakyt, kad jo visiems užtenka ir bus perdozavimo problemų,, bet jau labai tiksliai visko atkartot negaliu,, senokai tas buvo unsure.gif

QUOTE(ragana @ 2009 12 07, 17:26)
4u.gif mano kuklia nuomone ekologiska dantu pasta svarbiau negu sampunas ar muilas. Nors, aisku, geriausia, kai viskas ekologiska biggrin.gif

Kazkaip prisiminiau siandien savo naturalaus-ekologisko gyvenimo pradzia smile.gif

Pirmiausia įsigijau šampūną, nes nuo cheminių pradėjo sirgt galvos oda,, o dantų pasta žinoma irgi labai svarbu, gi kažkiek ir nuryji, kad ir kaip skalauji ax.gif

Įdomu buvo paskaityt 4u.gif
Atsakyti