Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas - 7

gražu thumbup.gif
Atsakyti
apie makiaza
Atsakyti
Nezinau ar cia pataikiau,bet gal patarsit. Tinka man tos lupos tokios? Galvoju gal per jauna dar turputi g.gif Aisku cia ne kasdienai,i kluba ar per svente kokia. ax.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabriele_55: 19 rugpjūčio 2010 - 14:11
QUOTE(Gabriele_55 @ 2010 08 19, 15:10)
Nezinau ar cia pataikiau,bet gal patarsit.  Tinka man tos lupos tokios? Galvoju gal per jauna dar turputi  g.gif  Aisku cia ne kasdienai,i kluba ar per svente kokia.  ax.gif  user posted image

Manau, jog tinka. Tik, mano nuomone, prie tokių lūpų reikia ir idealaus makiažo... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabriele_55 @ 2010 08 19, 15:10)
Nezinau ar cia pataikiau,bet gal patarsit.  Tinka man tos lupos tokios? Galvoju gal per jauna dar turputi  g.gif  Aisku cia ne kasdienai,i kluba ar per svente kokia.  ax.gif  user posted image

O man cia viskas grazu,oda lygi ,grazi,nieko ir netruksta,neperkrautas veidas 4u.gif
Atsakyti
Povila$ o koks tas idealus makiazas turetu buti? rolleyes.gif
Mano visas dazymasis kolkas yra tik tusas kartais,tai tu priemoniu nelabai ir turiu,reikes gal papildyt kosmetine.
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2010 08 19, 15:18)
Manau, jog tinka. Tik, mano nuomone, prie tokių lūpų reikia ir idealaus makiažo... ax.gif

as irgi manau, kad tinka, tik reiktu butinai paakiukus patvarkyti 4u.gif o oda siaip atrodo lygi, bet tiesa, kad reikia idealaus makiazo, visomis prasmemis-kad butu lygu, grazu, uzmaskuota ir t.t.
Atsakyti
Oho,tik dabar pastebejau kaip tie paakiai atrodo,cia gal nuo apsvietimo taip gavos,realiai jie nera tokie. O pudra naudot butinai? As taip nemegstu kazka ant veido tept,jauciuos kaip nesava tada,gal sakau pakaktu tuso tik,gal skruostus perbraukt dar ir lupas padazyt. g.gif Reikes dar imesti nuotrauka kaip pasibandziau toki paprasta kasdienini. Manau vistiek is sono geriau matosi ar tinka ar jau i pievas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabriele_55 @ 2010 08 19, 17:41)
O pudra naudot butinai? As taip nemegstu kazka ant veido tept,jauciuos kaip nesava tada,

Siaip, jei pilnas makiazas,tai priklauso. O gal mineraline pudra geriau, maloniau gultu ant veido? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabriele_55 @ 2010 08 19, 15:33)
Povila$ o koks tas idealus makiazas turetu buti?  rolleyes.gif
Mano visas dazymasis kolkas yra tik tusas kartais,tai tu priemoniu nelabai ir turiu,reikes gal papildyt kosmetine.


Na paakiai pirmiausiai į akis krito man. Dar norėčiau nosyte kokia minerale perbraukti (kaip ir visą veidą, spalvai sulyginti). O šiaip tai ir taip viskas gražu. Ir nereikia jokio vakaro, man ir dienai gražiai raudonos lūpos atrodo laugh.gif
Atsakyti
Grazus makiazas wub.gif
http://www.youtube.c...u/0/iCiGjZEV7VI
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 08 25, 17:10)


Tos merginos makiažai visi gražūs mirksiukas.gif
Atsakyti