Įkraunama...
Įkraunama...

Kefyro dieta

QUOTE(KERERA @ 2009 06 26, 10:12)
Aciu 4u.gif  Jau pirma stikline isgeriau, labai patiko skonis wub.gif Piktnaudziauti manau negalima, nes visdelto aitrus prieskoniai. Beje toje pacioje laidoje pasakojo, kad butent vakare reikia zmogui valgyti liesus pieno produktus: kefyra, jogurta...

Dziaugiuosi assa.gif
Aplamai labai gera laida, sakyciau, galetumem net receptukais pasidalint, kas ka isgirsta ar isidemi...

dar prisimenu jaunystes eleksyra ax.gif bet nebandziau, nes surasti mano gatveje tikro spirito turbut neimanoma biggrin.gif
Atsakyti
koks tas jaunystės eleksyras? ;o ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sharune @ 2009 06 26, 10:28)
koks tas jaunystės eleksyras? ;o ax.gif

na, zinau, kad dideli kieki cesnaku trintu reik uzp[ilti tikru spiritu ir palaikyti apie pora sav. Tada gerti laseliais karta per diena. Nuo 1 laselio iki 15,o poto mazinti. Kartoti kas pora metu. Na o kiekio cesnako ir spirito neprisimenu , paieskosiu laisva min,kur turiu uzsirasius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(RutaPuta @ 2009 06 26, 12:35)
na, zinau, kad dideli kieki cesnaku trintu reik uzp[ilti tikru spiritu ir palaikyti apie pora sav. Tada gerti laseliais karta per diena. Nuo 1 laselio iki 15,o poto mazinti. Kartoti kas pora metu. Na o kiekio cesnako ir spirito neprisimenu , paieskosiu laisva min,kur turiu uzsirasius  blush2.gif


Cia labiau panasu i smarves eleksyra lotuliukas.gif
Atsakyti
Tikrai labai gera laida thumbup.gif Ryte tvarkydamasi visuuomet isijungiu. Tik va kartais ne visuomet suprantu ingredientu pavadinimus blush2.gif
Manau sia tema reiketu perkelti prie dietu ax.gif Nors arbata su pienu irgi palikta 4u.gif

Sia savaite sake dar viena sriubytes receptuka, kuris padedejo nuo gastrito ir suliesieti. Avizas uzpilti vandeniu, uzvirinti, ideti svoguna, smulkiai tarkuotu morku, pavirti 15 min. Tuomet svoguna isimti ir lyg dar 5 min. palaikyti. Toks sakyciau labai sveikuoliskas receptukas.
Jei ka praleidau, papildykite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RutaPuta @ 2009 06 26, 13:35)
na, zinau, kad dideli kieki cesnaku trintu reik uzp[ilti tikru spiritu ir palaikyti apie pora sav. Tada gerti laseliais karta per diena. Nuo 1 laselio iki 15,o poto mazinti. Kartoti kas pora metu. Na o kiekio cesnako ir spirito neprisimenu , paieskosiu laisva min,kur turiu uzsirasius  blush2.gif



jau geriau man to eleksyro nereikia ;DD pagalvojus supykino lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sharune @ 2009 06 26, 11:30)
jau geriau man to eleksyro nereikia ;DD pagalvojus supykino  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KERERA @ 2009 06 26, 10:37)
Tikrai labai gera laida thumbup.gif  Ryte tvarkydamasi visuuomet isijungiu. Tik va kartais ne visuomet suprantu ingredientu pavadinimus blush2.gif
Manau sia tema reiketu perkelti prie dietu ax.gif  Nors arbata su pienu irgi palikta 4u.gif

Sia savaite sake dar viena sriubytes receptuka, kuris padedejo nuo gastrito ir suliesieti. Avizas uzpilti vandeniu, uzvirinti, ideti svoguna, smulkiai tarkuotu morku, pavirti 15 min. Tuomet svoguna isimti ir lyg dar 5 min. palaikyti. Toks sakyciau labai sveikuoliskas receptukas.
Jei ka praleidau, papildykite 4u.gif

dekui uz receptuka 4u.gif

Pas mane tokia pati problema, nesuprantu ingridientu pavadinimu. Todel ir buvau sumaisius cinamona su kariu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RutaPuta: 26 birželio 2009 - 14:27
Viskas, o pirmos dienos nebegaliu ziureti i si gerima doh.gif Turbut padauginau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(KERERA @ 2009 06 26, 17:34)
Viskas, o pirmos dienos nebegaliu ziureti i si gerima doh.gif  Turbut padauginau blush2.gif

gal g.gif man nieko , as jau kelis menesiukus geriu..
Atsakyti
o aš jau antra diena,galima sakyt ax.gif ir visai neblogai laikausi. bigsmile.gif
Papildyta:
RutaPuta, o tu gerdama jau tiek laiko,kiek numetei kg,kaip šiaip išvaizda bendra?
Atsakyti
QUOTE(Sharune @ 2009 06 26, 18:32)
o aš jau antra diena,galima sakyt  ax.gif ir visai neblogai laikausi.  bigsmile.gif
Papildyta:
RutaPuta, o tu gerdama jau tiek laiko,kiek numetei kg,kaip šiaip išvaizda bendra?

pagimdziau mergyte praeita liepos men, sveriau 85. Sportavau, numeciau iki 75. ir svoris sustojo su tuom visai ziemai. Vasari pradejau intensyviau sportuoti, begioti, mankstintis kasdien- svoris nukrito iki 70, bet apimtys per klubus sumazejo 7 cm, na zodziu riebaliukai virto raumenukais. Kol maitinau kefyriuko negeriau, bet va nebemaitinu pora men, todel geriu beveik kasdien, manau padeda... Sunku pasakyt nuo ko as kustu, bet tikiu ta laida , o ir ingridientai tokie kaip svarus irodymas..
Na bet turiu dar numesti desimt kg, kad buciau patenkinta... bet nieks nevyksta labai greitai, tuo labiau, nemoku atsispirti visokioms pyragaiciu pagundoms tvardaus is visu jegu biggrin.gif biggrin.gif
O ka tu pati manai?
Atsakyti