Įkraunama...
Įkraunama...

Kefyro dieta

QUOTE(RutaPuta @ 2009 06 26, 22:03)
pagimdziau mergyte praeita liepos men, sveriau 85. Sportavau, numeciau iki 75. ir svoris sustojo su tuom visai ziemai. Vasari pradejau intensyviau sportuoti, begioti, mankstintis kasdien- svoris nukrito iki 70, bet apimtys per klubus sumazejo 7 cm, na zodziu riebaliukai virto raumenukais. Kol maitinau kefyriuko negeriau, bet va nebemaitinu pora men, todel geriu beveik kasdien, manau padeda... Sunku pasakyt nuo ko as kustu, bet tikiu ta laida , o ir ingridientai tokie kaip svarus irodymas..
Na bet turiu dar numesti desimt kg, kad buciau patenkinta... bet nieks nevyksta labai greitai, tuo labiau, nemoku atsispirti visokioms pyragaiciu pagundoms tvardaus is visu jegu  biggrin.gif  biggrin.gif
O ka tu pati manai?



Net nežinau. aš labai greit patikiu tokiais visokiais dalykais. Nors aš ir sveriu 62,7 bet vistiek,noriu sukūst. Man net nelabai svarbu kiek aš sveriu,man svarbiausia atsikratyti riebaliukų nuo pilvo ir apelsino žievelės,kuri mane tikrai žudo ;// doh.gif
Kažkiek sportuoju. Važinėju dviračiu. Namie gulėdama VibraToną bandau užsidėt. Bet vieną dieną jei užsidedu,tai kitą jau nesinori. Labai jau niešti paskui tas vietas,kur krato ;/ g.gif Na,bet dėl grožio pakentėsiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sharune @ 2009 06 26, 19:09)
Net nežinau. aš labai greit patikiu tokiais visokiais dalykais. Nors aš ir sveriu 62,7 bet vistiek,noriu sukūst. Man net nelabai svarbu kiek aš sveriu,man svarbiausia atsikratyti riebaliukų nuo pilvo ir apelsino žievelės,kuri mane tikrai žudo ;//  doh.gif
Kažkiek sportuoju. Važinėju dviračiu. Namie gulėdama VibraToną bandau užsidėt. Bet vieną dieną jei užsidedu,tai kitą jau nesinori. Labai jau niešti paskui tas vietas,kur krato ;/  g.gif Na,bet dėl grožio pakentėsiu  bigsmile.gif

tai taip, turim but grazios, mes gi grazioji lytis biggrin.gif
Atsakyti
na va,pasidariau vakarinį kokteiliuką cool.gif
geriu ryte po pienarbatės ir vakare. Kad jau tikrai nieko valgyt nenorėčiau g.gif
Prieš valandą maždaug nesusivaldžiau ir nuėjau pavalgyt,labai jau valgyt norėjau. doh.gif
Atsakyti
As ir prisikirtau- bulviniu blynu kepiau, atrode- nealkana, bet teko tik paragaut ir 2 net nepastebejau kaip suvalgiau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sharune @ 2009 06 26, 21:09)
Namie gulėdama VibraToną bandau užsidėt. Bet vieną dieną jei užsidedu,tai kitą jau nesinori. Labai jau niešti paskui tas vietas,kur krato ;/  g.gif Na,bet dėl grožio pakentėsiu  bigsmile.gif


Sveika. 4u.gif
truputį įsiterpsiu, jei nesupyksit.

Kiek laiko tą VibraToną naudoji, ar padeda nors kiek? Toks cviakas visalaik tūnojo many, net įdomu, ar visokie Vibratonai ir AbRocketai padeda. lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
as sian vakare pabandziau ta kokteiliuka ir man visai patiko thumbup.gif tai bandysiu kas vakara pagert, gal visai uztenka karta i diena ax.gif
Atsakyti
QUOTE(koriux @ 2009 06 27, 23:16)
Sveika.  4u.gif 
truputį įsiterpsiu, jei nesupyksit.

Kiek laiko tą VibraToną naudoji, ar padeda nors kiek? Toks cviakas visalaik tūnojo many, net įdomu, ar visokie Vibratonai ir AbRocketai padeda.  lotuliukas.gif



Kad kaip kam man atrodo :} aš ilgiau dviejų dienų su juo nepabūdų (pusvalandį)
nes nuo jo labai dirgina,na niešti tas vietas doh.gif ir mane tai nervina. bet dabar bandysiu kiekvieną dieną užsidėt ir tada pati matysiu,kaip ten su juo. Na,bet mano bendraklasė naudoja jį tai sakė,kad savaitę ištisai naudojo po valandą vakarais ir pusinius atsilenkimus darė,tai jautėsi presas. Sakė,jai apdeda. Po to net skaudėdavo,kaip po rimtos treniruotės bigsmile.gif
Atsakyti
Nuo rytojaus pradesiu ir as si kokteiliuka gerti ax.gif

Uzkabino RutaPuta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2009 06 28, 12:59)
Nuo rytojaus pradesiu ir as si kokteiliuka gerti ax.gif

Uzkabino RutaPuta biggrin.gif

as pakabike biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RutaPuta @ 2009 06 28, 17:27)
as pakabike  biggrin.gif


Butent lotuliukas.gif Tikslus zodis mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
tai negi nebeliko gerianciu kefyriuko kokteiliuka? ax.gif
as mastau, kazi kaip butu, jei iskrova pasidaryciau viena diena vien tik sita kokteiliuka gerdama? g.gif
Atsakyti
QUOTE(landrea @ 2009 06 29, 06:19)
sveikos 4u.gif
tai negi nebeliko gerianciu kefyriuko kokteiliuka? ax.gif
as mastau, kazi kaip butu, jei iskrova pasidaryciau viena diena vien tik sita kokteiliuka gerdama? g.gif

oi ne, as geriu drinks_cheers.gif turbut savaitgali visos buvo uzsiemusios, dabar vel deginsim riebaliukus toliau ax.gif
Atsakyti