Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradėjot duoti karvės pieną?

mama2t%t...koki peinuka duodi.....skim....? ar 2%....?
Atsakyti
Mno vaikinui jau 1,8 m., bet pieno negeria. Anksciau nedaviau, nes netoleravo - viduriuodavo, net kosiu nebalinau, o dabar vos paragaves sako veee ir spjauna lauk. Esam jogurtu ir kefyro gerbejai.
Atsakyti
kazkur girdejau, kad tipo geriausia duoti karves piena (ta tipo kaimiska) , bet man kaip tik atrodo, kad ne, ka jus girdejot?
Atsakyti
Ingridatref as jau bandziau 1% riebumo,daviau ispradziu tik20 ml,paskui kose dariau su paprastu pienu ir viskas gerai.Bet gerti duodu papildomai misinuko,dar pati maitinu beto..
JovitaevaAs neskiedziau su misiniu,daviau gryna

Del kaimisko pienuko girdejau kad mazu vaikiuku skrandukai nevirskina kazkokio sudedamosios dalies is to pieno(perriebus jis yra),tai kaimiska butinai reikia skiesti.
O del to kaip rase Gugaicia kad masinu nebuvo,to nebuvo,bet siuolaikiniai vaikai musu nera juk popieriniai,kad negalima duoti kazko to ar ano,ar juos jau tobulesnius mes "darom"? g.gif o masinu nebuvo nes dar technika nebuvo tokia istobulejusi,o gal ir siais laiaki vyrai "darymo"technologijas geriau ismano g.gif g.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilte: 23 balandžio 2004 - 13:25
QUOTE (Isabelle @ 2004 04 23, 00:59)
mama2t%t...koki peinuka duodi.....skim....? ar 2%....?

mano daktaras siulo vaikams gerti whole milk...
Atsakyti
QUOTE (MAMA2T&T @ 2004 04 23, 15:33)
mano daktaras siulo vaikams gerti whole milk...

g.gif g.gif koks cia pienukas?pasijutau visiskai zalia blink.gif :(pas mus turbut tokio nera...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilte: 23 balandžio 2004 - 16:26
Nuo 10.5 men srebiam karves piena is parduotuves ir vargo nematom
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 04 23, 16:26)
Nuo 10.5 men srebiam karves piena is parduotuves ir vargo nematom

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Cha cha, perskaiciau pavadinima ir likau labai patenkinta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Kada pradejot duoti tikra piena? Na kai ragai isdygo - mazdaug tuo metu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mamytes, o jus duodate piena virinta , ar ne? (tutriu omeny parduotuves piena)
Atsakyti
As tai duodu tik kosej, taigi naturaliai virintas gaunasi... Bet vyresnelio nuo mazdaug metu pradejau duot nevirinta, tik pasildyta piena su medum vietoje misinelio (jis pas mane nealergiskas) - ir nieko...
Atsakyti
QUOTE (Smilte @ 2004 04 23, 10:25)
g.gif g.gif koks cia pienukas?pasijutau visiskai zalia blink.gif :(pas mus turbut tokio nera...

atsiprasau doh.gif taip neatsakingai pasireiskiau tongue.gif
tai yra riebiausias pienas parduotuveje wink.gif
Papildyta @ [mergetime]1082773177[/mergetime]
As tai niekada nevirinau rolleyes.gif Ipildavau i buteliuka, dabar jau i puoduka, i mikrobange, ishtraukus "paplaku" puodeli, kad nebutu "karstu demiu" ir viskas biggrin.gif patiekiama i stala uzsakovei tongue.gif
Atsakyti