Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradėjot duoti karvės pieną?

QUOTE (jovitaeva @ 2004 04 23, 17:45)
Mamytes, o jus duodate piena virinta , ar ne? (tutriu omeny parduotuves piena)

nevirinu,ipilu i buteliuka,pasildau ir fsio thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Noa @ 2004 04 23, 16:30)
Cha cha, perskaiciau pavadinima ir likau labai patenkinta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Kada pradejot duoti tikra piena? Na kai ragai isdygo - mazdaug tuo metu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Noa, o kas tame pavadinime juokingo g.gif g.gif g.gif gal doh.gif nebent kabutes reikejo uzdeti ant zodzio tikra rolleyes.gif g.gif
Atsakyti
Maniškis geria 2,5 proc., pavirintą pienuką wink.gif T.y. kai pienas puode pakyla, tai ir išjungiu smile.gif
Atsakyti
O mano mazyle paragavo pienelio budama 2,5 men. Ir nieko. Zinoma nuejusi pas gyditoja pasakiau. Ji paklause kokiu santykiu skiedziu. Is pradziu daviau ladai mazai, koki arbatini sauksteli. paskui po tuputeli dauginau. Dabar jau mums beveik 4 men., bet gryno pieno dar neduodu. Zinoma duodu tik pirktini piena, paties maziausio riebumo. Karta bandziau duoti kaimisko, bet pradejo atpilti sutraukta varske. gyditoja sake, per riebus.
Kai pradejau duoti piena, nebenori misinuku. Kartais palepinu savo mazyle, ir iberiu truputeli fruktozes.
Mums gyditoja leido duoti piena. Paskaitykite sudeti ant kosiu, juk ten yra nugriepto pieno milteliu. Tik as piena uzvirinu 2 kartus, ir dar pavirinu.
Atsakyti
Parduotuves pienas yra pasterizuotas,tai ar reikia virinti?Juk ir taip nedaug telike vertingu medziagu,dalis ju zus5ta pasterizacijos metu..
Atsakyti
QUOTE (Smilte @ 2004 04 21, 08:48)
Mamytes,noriu paklausti,nuo kada pradejot duoti parduotuvini ar kaimiska piena?Kokio riebumo?Anksciau juk vaikai ir uzaugo maitinami jei ne mamytes tai karves pienuku,misinuku nebuvo,beto ir pigiau butu..Ka manot?mano mama ratais eina ir zurzia, kad duociau ne misiniu o piena nes sveikiau,as priesinuosi,bet idomi ir jusu nuomone.

nors dabar gydutojai ir neleidžia iki metų duoti jokio pieno, išskyrus mišinuką, aš nuo 4 mėn po truputį duodavau, kai pati virdavau kokią košelę, tai 1 kartą per dieną įpildavau 2,5% riebumo pienuko ir nieko neasitiko, o nuo 5 mėn kas vakarą duodavau manų košę su pienu iš buteliuko gert.dabar mums 11 mėn tai mišinuką duodu tik ryte, o nakčiai pieną su košelę BEBI, kad galėtų tirštą iš butelio gert
Atsakyti
QUOTE (Karolyte @ 2004 04 24, 07:37)
Tik as piena uzvirinu 2 kartus, ir dar pavirinu.

as girdejau, kad virinti pieno nereikia, tik palaukti, kol jis uzputos ir viskas, to uztenka, nes virinto pieno baltymai pakeicia sudeti ir tampa sunkiai virskinami, mazam vaikiukui ypac..
na o manu kose sakoma is vis beverte, kruopos taip susmulkintos, kad joje geru dalyku praktiskai nebera, ji tik tukina...
Atsakyti
Aš girdėjau kad vaikui geriau ožkos pienas. Ką manote? g.gif
Atsakyti
na va, pasiskaiciau kaip drasiai jus piena duodat, sakau, gal reiks ir man pabandyt g.gif , nes dar nesam ragave unsure.gif
nors va, aplankiau drauge, tai ji, savo mergytei jau nuo 4men pradejo duot piena , nes nera salygu pirkti misinukus sad.gif ir ka, graziausiai auga, jokiu problemu nera, nei beria, nei ka ir zandukais nesiskundzia biggrin.gif sake ir pirmaja taip pat augino ir nieko, sveika grazi mergyte auga biggrin.gif tai vat ir zinok kaip ir kas geriau g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shpika: 19 gegužės 2004 - 17:27
Mums gydytojas per 9 men. patikrinima apziurejes patare pradeti piena nuo 10 men. , taip pat ir jogurtus (muo 9 Men.)
Atsakyti
Vakar pirmą kartą daviau pieną MŪ. blink.gif nepraėjo.
Atsakyti
Pradejau duoti mazdaug nuo 1.3 metu. I koses pildavau jau gerokai anksciau. Reakcijos jokios,geria puikiai smile.gif. Beje,man keista,kad mamos virina parduotuvese pirkta pasterizuota piena. Niekad nevirinau,juk pasterizcijos metu zuva daug vitaminu,o dar virinant... g.gif .
Mamos,kokio riebumo piena duodate?Prisiklausiau visokiu nuomoniu.Vieni sako,kad reikia duoti liesiausia,kiti-naturalu. As duodu 2.5% riebumo piena.
Atsakyti