Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradėjot duoti karvės pieną?

na po mano vakaryksciu eksperimentu,rodos viskas kol kas gerai clap.gif (viduriai tokie patys,neisbere,o ir miegojo gerai,nakti nesikele valgyt)siandien vel vietoj misinio daviau paprasto parduotuvinio pienuko(1.5 procentu),mano vaikis net nesureagavo,o juk misinukas daug saldesnis biggrin.gif Zodziu tikiuosi,kad viskas eisis gerai,o uz sutaupytus pinigeliu pirksim koki grazu zaisliuka 4u.gif aciu dar karta heart.gif
Atsakyti
Mamytes, jums reiketu tureti omenyje kai kuriu gydytoju nuomone, kad vaikams iki 3 metu isvis negalima karves pieno duoti. As neduodu.
Atsakyti
O idomu pati koki piena gerdama uzaugai???
O tos pacios gydytojos????

Gal cia joms naudinga siulyti ivairiu fimu misinukus o ne piena??

Mano sesuo tika grizo is europos, sake ten tox pienas skonio, kaip ar anksciau vaikui misinukus duodavau blink.gif
Tai ten totaliai pienas tik is milteliu, o pas mus vat naturalus biggrin.gif

Ir kad vaikui iki 3 metu visai karves pieno duotinegalima tai visika nesamone schmoll.gif

Zinoma kiekvienos asmeninis reikalas kaip vaika auginti ir ka jam duoti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(manekene @ 2006 10 12, 12:53)
Mamytes, jums reiketu tureti omenyje kai kuriu gydytoju nuomone, kad vaikams iki 3 metu isvis negalima karves pieno duoti. As neduodu.

lotuliukas.gif Kitos mamos pieno neduoda, uz tai coca cola girdo jau nuo 1,5 metuku lotuliukas.gif Mat apie pieno nenaudinguma visur trimituoja, o apie vaisvandenius nutylima.
Atsakyti
QUOTE(Sandrag @ 2006 10 12, 13:37)
lotuliukas.gif Kitos mamos pieno neduoda, uz tai coca cola girdo jau nuo 1,5 metuku lotuliukas.gif Mat apie pieno nenaudinguma visur trimituoja, o apie vaisvandenius nutylima.

drinks_cheers.gif Tik kažin ar Coca Cola verta vadintis vaisvandeniu? Juk vaisių net pėdsakų ten nė su žiburiu nerasi.
Dabar daug gerų ir naudingų produktų (pienas, medus, morkų sultys...) neva nenaudingi ir žalingi iki 3 metų (nenustebčiau, jei ateityje tas "terminas" pailgėtų kad ir iki 10 metų lotuliukas.gif ), užtat tyrelės su krakmolu, mišinukai, greito paruošimo košės, limonadai, traškučiai, BigMackai - tai subalansuota kūdikiams ir kam tik nori lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mums jau 8men ir mes po truputi pradedam pratintis pire pieno Perkam is parduotuves ekologiska ir skiedziu su misinuku ir ka ogi nieko gyvi sveiki sotus ir patenkinti smile.gif
Atsakyti
AS TAI TAIP DARIAU,MISINUKA MAISIAU TIK I KOSE,NES DAR MAITINUPATI.POTO NUPIRKAU PIENISKA KOSE,KAS DARYSIS,OGI NIEKO.TADA NUPIRKAU DVARO PIENA IR MAISAU SEKMINGAI I KOSES KAZKIEK ATSIGERIA.IR NIEKO,JOKIOS ALERGIJOS.DABA PERKU LANKU PIENA,SIEK TIEK LIESESNI.VISA SI PROCESA PRADEJAU NUO 10-11MEN.MANAU PATS TAS PRADET DUOT KARVES PIENA. thumbup.gif
Atsakyti
Mano mažiukas nuo 7mėn. visiškai atsisakė mišinio g.gif . Spjaudavo rėkdamas . Išbandžiau visus mišinius kokių tik galima nusipirkti, nei vienas nepatiko schmoll.gif . Taigi tada ir paragavom pienuko(parduotuvinio). Ir tai geria tik Žemaitijos pienuką 3,5pr.riebumo.Iš pradžių viriau avižinių klijukų. Po dviejų savaičių jau gėrėm vien pienuką. Kefyro negiaria, jogurtas irgi nelabai patinka verysad.gif , mėgsta MIAU bananinį pienuką, kartais duodu paskanauti thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(vaivora @ 2006 10 12, 12:21)
O idomu pati koki piena gerdama uzaugai???
O tos pacios gydytojos????

Gal cia joms naudinga siulyti ivairiu fimu misinukus o ne piena??

Mano sesuo tika grizo is europos, sake ten tox pienas skonio, kaip ar anksciau vaikui misinukus duodavau  blink.gif
Tai ten totaliai pienas tik is milteliu, o pas mus vat naturalus  biggrin.gif

Ir kad vaikui iki 3 metu visai karves pieno duotinegalima tai visika nesamone  schmoll.gif

Zinoma kiekvienos asmeninis reikalas kaip vaika auginti ir ka jam duoti  cool.gif

del to, kad iki 3-iju metu neduoti pieno, tai sutinku, kad nesamone. bety iki metuku g.gif mes susilaikom. kosytes jau nuo 7,5men. balinu pienuku, o va geria dar misinuka, nors ragavo KP, bet nelabai geria schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivora @ 2006 10 12, 13:21)
O idomu pati koki piena gerdama uzaugai???
O tos pacios gydytojos????

Gal cia joms naudinga siulyti ivairiu fimu misinukus o ne piena??

Mano sesuo tika grizo is europos, sake ten tox pienas skonio, kaip ar anksciau vaikui misinukus duodavau  blink.gif
Tai ten totaliai pienas tik is milteliu, o pas mus vat naturalus  biggrin.gif

Ir kad vaikui iki 3 metu visai karves pieno duotinegalima tai visika nesamone  schmoll.gif

Zinoma kiekvienos asmeninis reikalas kaip vaika auginti ir ka jam duoti  cool.gif


Užaugti, tai užauga ir visokiausių bomžų vaikai, vos ne vandeniu girdami. Esmė ne "užaugime", o kas tai atsilieps tolesnei sveikatai. Juk dar prieš kelis dešimtmečius moteris užmesdavo sau kūdikius ant pečių ir eidavo į laukus dirbti arba namie palikdavo be priežiūros. Užaugo tie vaikai, bet ar tai reiškia, kad ir mes turime tap pat elgtis? Viskas juda į priekį. medicina taip pat. Ne akmens amžiuje gyvenam.
Atsakyti
Niekas ir nesako, kad gyvenimas stovi vietoje.
Bet kartais ir kaip bebutu gaila, tos visos vaikisku prekiu firmos taip save issireklamuoja, kad bet ka gali isiulyti schmoll.gif

O karves pienas nera kazkas blogai ir pasaulio siaubas. Jei tavo vaikas labiau pripazysta misinukus, tai ir pirk juos ir duok, niekas nedraudzia.

Bet girdejau buvo tokiu atveju, kai vienos garsios misinuku gamitojos gaminiuose rado labai kenksmingu net is suaugusiems priemaisu.
Tai kas cia sveikiau gaunasi?

Buna tokiu vaiku, kad i misinuka net neziuri, o kito maisto ir neprivalgo, tai ka tokiu atveju reikia daryti ka?

Saunuole Laumiux thumbup.gif tu teisingai pastebejai ir atradai subalansuota ir naudingiausia kudikiu maitinimo metoda lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Tada tikrai pieno nebereiks lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaivora: 22 spalio 2006 - 22:41
Mano dukrytė karvės pienui buvo alergiška, tai traukė iš manęs iki dvėjų metų. Mišinukais aplamai vėmė. O draugė savo vaikus nuo dvėjų mėnesiu girdydavo karvės pienu ir vaikai jaučiasi puikiai - čia viskas yra individualiai. Draudžia gydytojos, nes bijo padažnėjusios alergijos ir tiek. Jeigu alergijos nera, vaikas jaučiasi puikiai, nuo dėvinių mėnesių duočiau pieno produktų, o leisčiau gerti kavės pieno nuo kokių metukų, ns šiaip iki metų manau užtektų ir mano pieno mirksiukas.gif
Atsakyti