Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga!

del to lasinamo Hummerio nieko negaliu pasakyti - cia jau reikia isbandyti. gal kas kitas patirties tame turi?
pompele man geriau su plastmasiniu antgaliu - ir lengviau prie jos prispausti snervyte, ir matai, kas is jos issisiurbe ;D
jei jusu sloga giliai, tai geriausias yra garinimas. o garinom be jokiu ranksluosciu. tiesiog ant stalo puoda pasidejom, uzsigulem abi ir kvepavom, kvepavom... ;D kad maze rankomis to puodo neimtu, abglebi ja viena ranka kartu su jos rankytemis, o kitos rankos alkune atsiremi i stala. ir kartu su ja kvepuoji giliai ir garsiai - tipo kompanija palaikai wink.gif
sekmes!
Atsakyti
Tik prasidėjus slogai priemonių yra labai daug - jūros druskos purškaliukai, Euforbium compositum, sutraukiantys lašiukai..
Actifed, sinupret nerekomenduočiau skirti dėl mažo vaiko amžiaus.
Galima būtų įtarti, kad jūsų vaikučiui yra alerginė sloga, dėl sezono, nes kaip tik prasideda žolyčių žydėjimas.
Patarti, kokius nors lašiukus, atleiskit, negaliu. Tam reikia jūsų vaiką apžiūrėti.
Geriausiai būtų, kad elgtumėtės taip, kaip liepė LOR gydytoja, o nepadėjus vaistukams, apsilankytumėte dar kartą.  
Atsakyti
Dar vienas klausimėlis apie slogą...šiąnakt esame beveik be miego, per tą slogytę vaikas negalėjo normaliai pakvėpuoti. Vakar staiga sūneliui (1,3 m.) atsirado slogytė, kuri į vakarą baisiai užgulė nosį. Purškiau jūros druskos, o paskui vibrocilo lašiukų įlašinau, dar padukus ir krutinytę ištryniau berods su eukalipto tepaliuku. Tai va numigo kokias keturias valandas ir vėl viskas nuo pradžių. Visos procedūros vaiką tiesiog prie isterijos veda. Kuo dar galėčiau mažąjam pagelbėti? Ar galima maudyti ar vesti į lauką? Kaip išvalyti nosytę?
Atsakyti
2 Alvinija
Mums gydytojas uzsikimsudiai nosiai nakciai rekomendavo stipresnius lasus, nes Vibrocil labai svelnus ir labai trumpai veikia, cia labiau tinka dienai. O nakciai mes turejom kazkokius purskiamus (ne lasinamus, zymiai patogiau vaikui), atrodo Ratiopharm vadinasi, be koncervantu, bet atrodo jie nuo 2 m. amziaus.
Atsakyti
QUOTE (maugli @ 2003 12 22, 17:22)
Man aukle patare sloguojanchiai dukrytei i nosiuka ishvirkshti truputi pienuko tiesiai ish kruties ir taip praplauti, dezinfekuoti. Ka apie tai manote? Pabandzhiau, atrodo padejo. Bet idomu ka apie tai pasakytu gydytojas? O ar maudyti sloguojanti kudyki? Ar eiti i lauka?

Musu pediatre sake, kad mazdaug nuo 6 men. galima lasinti i nosyte savo pieno, nes jis jau nebebuna toks riebus kaip ispradziu, nebepridziuna. Ir lasindavau kol turejau, profilaktiskai, del visa pikta. Gal ir padejo.
Atsakyti
Mes irgi gan lengvai pasigydeme sloga. Ploveme nosi su Sterimar, o po to lasinome lasiukus gaminamus vaistinej, Supermama minejo adrenalinas+furacilinas. Siaip gydytoja mums sake, tai pirmiausi lailiams skirti vaistukai nuo slogos. Jie sutraukiantys. Turbut labai nemalonaus skonio, nes kai ilasindavau, po poros sekundziu prasidedavo spiegimas. Tai darydavau taip, greit sulasinu ir koki buteli su sultim i burna, ir jokio garselio ar priestaravimo. O Vibrocil yra gan stiprus, juos galima lasint tik 3-4 dienas.
Atsakyti
Sveikos ,
vietoj pompyčių norėjau parekomenduoti tokį specialų prietaisą snargliukams ištraukti . Atrodo maždaug taip : dvi šlangutės sujungtos plastmasiniu indeliu . Vieną galiuką įstatai į nosytę , o per kitą trauki ( ypač gerai pavyksta tėčiui - plaučiai didesni ) . Mes naudojam ir labai ja patenkinti . Kaune yra pirkti "Kalniečiuose" ,vaikų skyriuje . smile.gif
Atsakyti
Dar gerai vaikeliui i nosiuka lasinti morku sultis... clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE (mima @ 2004 04 15, 09:00)
Sveikos gudrios mamos smile.gif

Mano mazoji apsislogavo ohmy.gif Skaiciau jusu patarimus tikrai jie thumbup.gif Tik man iskilo klausimas del juros vandens purskimo: kaip jus tai darote maziukui? Ar paguldytam ar kaip? Labai bijau, kad i plauciukus nepatektu g.gif Juk taip rekia, kad net sirdi drasko ohmy.gif
Ir dar: ar vezate i lauka? Ar maudote taip pat kaip paprastai, o gal vanduo turi buti karstesnis? Ir kaip su apetitu, man atrodo kad maziau valgo ir is viso daugiau snuduriuoja blink.gif nors temperatura nepakilusi blink.gif Ir kakoja keistai blink.gif
Berasydama issigandau, gal reikes skambinti gydytojai, nors vakar sake, kad sloga nieko tragisko g.gif

Jūros vandenį purškiu pasiguldžiusi vaiką, tik galvą pasuku į šoną. Reikia purkšti po 4 sekundes į vieną šnervę ir 4s į kitą. Tuo metu, kai vaikas staugia, garsiai skaičiuoji, tiesiog man taip būdavo lengviau, nes kitu atveju širdis krauju apsipila. Jei nėra temperatūros ir kosulio, į lauką galima vesti. Dėl maudymo, tai aš nemaudydavau, nes gali kur ir skersvėjis pagauti, man tada būdavo ramiau. Valgyti gali mažiau, nes jei užgulusi nosytė, sunku ištraukti pienelį. Todėl nosytę rekomenduojama valyti prieš maitinimą. Šiaip dar nuo savęs pridėsiu, aš naudojau ne tik jūros vandenį, bet ir lašiukus, atitinkančius vaikučio amžių. Sveikite ir nesirkite thumbup.gif
Atsakyti
mes irgi jau sloguojam antra savaite.. sad.gif purskiam ir juros vandeni ir lasiukus lasinam ir niekas nepadeda.. skaiciau knygoje "pirmi kudikio metai" kad kudikiams nuo 6-8 savaites gali buti toks snarpstimas kaip sloga atseit kazkas dar iki galo nesusiformave todel ten skiriasi kazkokios gleives... bet kad maziukas labai jau snopuoja tai net nezinau ka daryt ir kuo toliau tuo labiau.. sad.gif su atsiurbeju nieko neiseina atsiurbt nes taip nieko nesimato...
Atsakyti
Sukociok is vatos plona lazdele, ja pamirkyk i skysta vazelina ar aliejuka ir padirgink ikisus giliai i nosyte. Tai padeda vaikiukui issiciaudet. O siaip as irgi Humeriu plaunu nosyte.
Atsakyti
QUOTE (dianuska @ 2004 09 10, 10:15)
Kas tas humeris? Nebuvau susidurusi seniau su sia problema, bet sianakt mazoji beveik nemiegojo, nes negalejo prakvepuoti. Blogiausia, kad tu snargliuku nesimato-nosyte atrodo svari, bet vaikas neprakvepuoja. Padekite!


Humer - tai natūralaus filtruoto ir sterilizuoto jūros vandens tirpalas, ant dėžutės taip parašyta. ;)) Vaistinėje yra pirkt.
Kaip suprantu tavo dukrai dabar 2 mėn., tai kūdikiams, kiek žinau, tokio amžiaus būna "kūdikių sloga" kuri vėliau praeina.
Mums irgi taip buvo, naudojom jau paminėtą Humer'į ir Bebe Confort firmos aspiratorių. Jis, manau, geresnis už paprastą kriaušytę, nes kai bandėme su kriaušyte snarglius pompuot tai tik prasikeikėm abu su vyru, nes nieko neišėjo išsiurbti, o su šiuo daikčiuku geriau, nes vieną galą prikiši prie vaiko nosies, o pro kitą su burna trauki - tai tikrai geriau išiurbi viską. ;)


Tai va, kol pas mus tokia "kūdikiška sloga" buvo - daugiau nieko ir nenaudojom, bet va prieš savaite irgi sloga aplankė /dukrai dabar 5 mėn./, tai dabar naudojam Humer'į , aspiratorių ir Vibrocil lašiukus į nosį lašinam /bet čia jau aš su savo pediatre pasitariau/. O apie tai, kad mamos pieno į nosį lašint, girdėjau, kad nesamonė, nors ką gali žinot. :)
Už Humer'į mokėjom 20.02 Lt, už aspiratorių apie 12 Lt ir už Vibrocil'į 8.72 Lt.

Sekmės jums, mergaitės. Sveikit. :)
Atsakyti