Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga!

QUOTE (Mama Ruta @ 2004 09 13, 12:37)
Mamos patarkite kaip palengvinti kvepavima 3 men. maziukui sad.gif  Pati persalus uzkreciau ir ji. O dabar matau, kad vien mano pieno lasinti nepakanka sad.gif Gal kas galite patarti. Kaip ten visokie alijosiai padeda ir pan?

Alijoshiaus iki 2 metu vartoti negalima. Taip pat ir medaus.
Nosyte galima praplauti "Hummer" ir palashinti "Vibrocilo"( lashiukai turi pranashuma priesh kitus analogus, kadangi nedzhiovina nosies gleivines).
Yra dar kazhkoks tepaliukas nuo pershalimu( nebeprisimenu pav., bet vaistineje ji tikrai zhinos), kuriuo reikia tepti kudikio pedutes, nugaryte ir krutinele- labai veiksmingas. Beje, su tuo tepaliuku galima daryti ir inhaliacijas. Galima pasikaitinti karshtoje voneleje su juros druska( shalaviju ar metu aromatu- shiek tiek "atleidzhia" nosiuka)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vega: 14 rugsėjo 2004 - 15:07
QUOTE (Vate @ 2004 09 15, 08:43)
[QUOTE=Vega,2004 09 14, 13:08] Alijoshiaus iki 2 metu Dar as pridedavau cesnako skilteliu ant lovytes krastu, tai jis mikrobus protest.gif naikino, ir aplamai cesnaka, pabaigoje rudens istisai laikau vaiku kambari, kas kelias dienas pakeiciu, kad efektas neprapultu. Sergant, gali nakciai papjaustyti smulkiau skilteles, idek i marliuka ir pririsk ant lovytes netoli galvytes, thumbup.gif veikia.
laikykites

Va cia tai labai idomus pasiulymas g.gif Pakabinsiu cesnaku
prie abieju vaiku lovu. Bus ir nuo mikrobu, ir nuo velniuku:))
Atsakyti
Mes taip pat turim sloga. Kovojam kaip ir visos mamytes. Tik dar girdejau, kad labai padeda kai su jodo tepalu istrini pedutes ir laikai siltai. Pabandziau ir lyg geriau. Po nakties pedutes buvo baltos, baltos. Organizmas visa joja pasisavino. O va vakar vel patepiau, tai ryte buvo tokios pat rudos. O ir sloga jau mums beveik visai baigesi.
O Humeri as purskiu pasisodinusi ant keliu. Taip rodosi jai visai net patinka. O anksciau kai purksdavau pasigudziusi ant lovos, tai ojojoj blink.gif
Atsakyti
QUOTE (saltrune @ 2004 09 23, 09:37)
O kokioj padėty pasiėmusios vaiką jūs tą jūros vandenį purškiat? Kaip patogiausia? man kažkaip sunkiai gaunasi g.gif

saltrune, man taip pat pradzioje buvo sunku, kol negavau gero patarimo: vaika paguldai ant sono ir purski i ta nosytes snerve, kuri yra virsuje, tada kiek imanoma ilgeliau palaikai vaika ant sono, o pakui ant pilvo - patikek vaikas pats labai daug slogos ispus. tada ta pati procedura su kita snerve ant kito sono... aiku, gerai, jei salia yra pagalbininku, nes nulaikyti vaika yra labai sunku... jei verks, tegu paverkia siek tiek, su asaromis dar daugiau slogos isteka... likusi sekreta isvalydavau susukusi vata ir suvilkdzius tuo paciu juros vandeniu... vaikas kuriam laikui tikrai atsigauna. sveikit.
Atsakyti
Mano maze nuo metuku kas pora savaiciu sloga aplanko, o po to ir i kosuli pereina. Neapsikentusi nuvaziavau su ja i Santariskes konsultacijai pas tokiu ligu skyriaus vedeja, tai jis mane tiek visko primoke... thumbup.gif Pasirodo daug ka dariau ne taip doh.gif doh.gif , o cia paskaiciusi, ziuriu ne as viena taip dariau.
Visu pirma del Sterimaro. JIs l. gerai yra prie sinusitu, nes purskiama srove eina pagrinde i sinusus ir juos isvalo. Taigi, siuo atveju jis neefektingas, nors nosyte ir lengviau isvalyti.
Tad jei is nosytes jau bega tirsta slogyte, reiskia uzdegimas jau adenoiduose ir valyti reikia juos. Daroma taip: i svirksta (aisku be adatos) itraukti 1-2 ml negazuoto mineralinio vandens, vaika pasodinti, jo galvyte pakreipti ant sono, kad ausyte beveik liestu petuka, ir i virsutine nosytes landa greit supurksti ta vandeni. Ta pati padaryti ir su kita puse. Vaikas prades koset, ziaugciot, neissigaskit, taip ir turi buti! Po to jau lasinami vaistukai. Sake, kad Vibrosili galima naudot ir ilgesni laika, bet mums, kai didele sloga, jis visai nepadeda, tada galima naudot vaikiska Olynta, tik ji dar praskiest per puse vandeniu.
Dar yra tokas greipfrutu seklyciu ekstraktas Citrosept. Ji praskiedus, lasint i nosyte. Bet atsargiai su juo. Gali isberti. Mums taip atsitiko sad.gif sad.gif O kaimyne su juo savo 2 metu vaikui jau antra karta sloga isgydo.
Na, tai tiek. Sekmes sveikti!!!
Atsakyti
Sveikos kovotojos su sloga. Noriu pasidalinti savo patirtimi . Kol maitinau dukrytę savo pienu, slogą gydžiau būtent juo. Prilašindavau pienuko į abi šnerves, o po to išsiurbdavau. Slogos požymiai greitai išnykdavo ir nereikėjo jokių vaistų. Gal įsisenėjusią slogą reiktų kitaip gydyti. Mes tokios stadijos nebuvome priėjusios. Čia ne mano išmyslas - patarė gydytoja. Va dabar tai jau naudoju Humer vandenį ir Olynth lašiukus.
Atsakyti
Nu, mūsų Zuikutis tai kažkaip priprato prie tos purškimo procedūros. Būna, kad net pats atneša butelį to vandens ir kiša prie nosies, kad purkštume. Žodžiu - iškenčia didvyriškai.
O su švirkštu purkšt, tai man atrodo, kad ten didesnė srovė gaunasi. Ar ne?

O ką dar gero ten pamokė? O tai pas mus panašus bajeris. Kažkur nuo metukų ir dviejų menesiukų jau sirgom du kartus sloga (irgi su dviejų savaičių pertrauka), o paskui perėjimas į kosulį. Sloga prasideda, pradedu iškart gydyti, paskui atrodo, kad po dviejų dienų jau praeidinėja. O trečią dieną kad pasileidžia tekėt kaip iš krano. Ir vaikas kosti iki apsivėmimo. Tik temperatūros nebuvo, tas ir ramino.
Atsakyti
QUOTE(veivei @ 2005 01 07, 16:15)
Tai kad man atrodo, kad to mineralinio vandens purskimas nesiskiria nuo Sterimar purskimo

Kaip man gydytojas aiskino, kad su Sterimaru isvalomi sinusai, o taip purskiant, isvalomi adenoidai. Tad, kai sloga tirsta ir gelsvos spalvos, ( tai rodo , kad uzdegimas jau adenoiduose) rekomendavo valyti taip. O tuo gydytoju as tikrai pasitikiu.
Kai pati savo mazei taip isvalau, matosi, kad jai lengviau nors kuri laika kvepuot pasidaro.
Dar tada sloga ir dregna trachejini kosuli Actifedu gydyt pasiule. Isgijom per tris dienas thumbup.gif (pries tai dvi sav. kankinomes) . Bet dabar nepadejo mad.gif (sergam vel jau dvi sav.) ir pati nezinau ka bedaryti.
Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2005 01 07, 22:14)
Ar tikrai galima Vibrocil lašinti tris kartus per dieną, mums gydytoja sakė, kad vieno - per akis.

Juk gydytoju nuomone gali skirtis, musu gyd. tai sake, kad 3 kartus- bet mes nuo jos jau pabegom tease.gif (vos 2.gif nenugyde stipriais antibiotikais). Dabar turesim geresne, bent taip tikiuosi.
Atsakyti
Mes gydemes savo pienu. Visi tie vaistai ir juros vandenys gal ir geri, bet tik ne kudikiams. Procedura ta pati, kaip plaunant su juros vandeniu - ilasini, isvalai ir vel ilasini. Atrodo, teta sloga jau baigia issikraustyti wink_3.gif .
Beje, reiketu kudykelio galva pakelti kuo auksciau - lengviau kvepuoti, ir kuo dazniau vedinti kambari.
Lauko nevengiam, bet tik kai ramus ir siltas oras (mes gyvenam Klp, cia labai vejuota, tad retai iseiname i lauka cray.gif ).
Beje, mes maudomes , o ar galima? ohmy.gif
Atsakyti
O as sloga gydau senais mociutes metodais thumbup.gif patepu prie nosytes kamparo tepalu,labai atlaisvina nosyte ir nereikia kariaut kad lasint,nors man asmeniskai tas vibrocilis nieko gero blink.gif ,tik nezinau ar maziukams galima,nes mes tik neseniai pradejom teptis.
Atsakyti
mes turim tokia nelaukta vieshnia..
lashinau tuos vibrocil lashiukus, kartais MP. shiandien truputis kraujuko pasirode ish nosytes, siuliuku tokiu. snargliatraukis tas bebeconfort, kur y nosyte nereikia kishti, kazhin ar galejau kaip nros su juo uzhgauti? gal del tu lashiuku? mazhytei tik 3men vistik.. ir jai matyt dabar labai skauda, nes visa vakara rekia ir nezhinau ka daryti toliau:(
Atsakyti