Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga!

QUOTE(xIngax @ 2007 05 02, 13:00)
Kažkur buvau paskaičius, kad reikia mokyti su nosyte užpūsti žvakutę. Tai aš taip ir padariau. Po kelių bandymų ir išmokom nosytę išsipūst. (nepažiūrėjau kokio amžiaus esate, gal jum dar per anksti  blush2.gif )

Mums rytoj lygiai metukai, o mes va neišsikapstom iš ligos verysad.gif
Niu bandysim , gal pavyks smile.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
verysad.gif jo pas mus ir sloga tai didziausias baubas,gydomes su lasiukais.pagamintais vaistineje su adrenalinu.tai kaip nekeista mazoji pirma suslogavo.na dar sunelis tai sveikas.bet nebutu nieko keisto,kai tokie orai verysad.gif
Atsakyti
Aš pati suslogavau siaubingai, ir dar mažylę užkrėčiau. verysad.gif Visad namie turiu vaistinėje gaminamų lašiukų su adrenalinu, ir būtinai Humer, juo praplaunam nosytę, paskui - lašiukai. Gydytoja patarė nenaudoti Vibrocil, nes jis išsausina gleivinę. Patarė nusipirkti Nisita tepaliuką. Jis švelnus ir nedirgina, nesausina. 4u.gif
Atsakyti
padekit mamos ! sendien ketvirta diena maze sloguoja taip kad net negali miegot ir valgyt slog akuo toliau tuo dideja, jau pradejo ir koset zinoma nuo slogos. nuo vakar girdau hiconcil mar vandeni ir olynth, padus tepu resorbanu juo kvepuojam ir kuo toliau tuo dideja ka daryt?????? nosyte isvalau o kaskur giliai taip burbuliuoja blink.gif
Atsakyti
Siaubas: sergam jau visi penki: vyrui gerkle skauda, dickis kosina, mazesniam liulys iki keliu, man nosis kapsi kaip is krano ir galva plysta, o maziukas net ant ranku istisai verkia, kosina, dejuoja, nosiuke bega....
o dar vandeni silta savaitei uzsuko... iki pilnio "dziaugsmo" vaziuodama i vaistine masina sudauziau verysad.gif
tokiais momentais isivaizduoju, kad Afrikos (nes ten silta) senmerges yra pacios laimingiausios pasaulyje!
Atsakyti
Neįsivaizduoju kaip reiktų kovot su sloga be šlangutės blink.gif blink.gif Ištraukiam bubiukus, nors tikrai nemalonu, bet stengiamės kuo greičiau, nors slogavo tikrai nedaug,bet kažkaip įgudo ranka ga.Po to Euphorium compositum ar kažkaip panašiai lašiukų į nosį ir greitai šis baubas praeina, nes įsisenėjusi sloga daug kitų blogybių sukelia...sveikite visi 4u.gif
Atsakyti
Kai tik dukrytei prasideda slogytė iškart pradedu duoti Actifed (geltoną, kuris stabdo varvėjimą iš nosytės) ir tai bent jai yra geriausiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuniuks @ 2007 05 03, 19:04)
Neįsivaizduoju kaip reiktų kovot su sloga be šlangutės :blink:  :blink: Ištraukiam bubiukus, nors tikrai nemalonu, bet stengiamės kuo greičiau, nors slogavo tikrai nedaug,bet kažkaip įgudo ranka ga.Po to Euphorium compositum ar kažkaip panašiai lašiukų į nosį ir greitai šis baubas praeina, nes įsisenėjusi sloga daug kitų blogybių sukelia...sveikite visi :4u:


Taaaaaip, ir mes neissisukom nuo sito baubo. Ir dar gerklyte uzkimo, pirma diena net valgyti vaikinukas atsisake. Na bet mes taip pat su slangele viska istraukiam, baisu net prisiminti kaip su ta pompike vargdavau. O su slangele (berods "Rinomer"vadinasi) viens, du ir baigta. Rezultatas akivaizdus!
Atsakyti
QUOTE(**SM** @ 2007 05 03, 18:45)
Kai tik dukrytei prasideda slogytė iškart pradedu duoti Actifed (geltoną, kuris stabdo varvėjimą iš nosytės) ir tai bent jai yra geriausiai  bigsmile.gif

bet tai grynai cheminis vaistas, kuris neaišku kur sukiša tą slogą ax.gif be to, iki 2 metukų nerekomenduojamas ax.gif bet teko mums jį gerti, kai sloga nepraėjo 2 sav doh.gif aš linkusi šį vaistą vartot kuo rečiau, nes jis veikia CNS ax.gif
Atsakyti
Aš esu skaičiusi, kad sergant sloga vaikučiams jūros vandeniu geriau nosytės nevalyti, tik ištraukti snargliukus ir viskas...Nes gleivinė ir taip visa išburkusi, tai tie praplovimai nieko gero neduoda unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(KVN @ 2007 05 04, 11:30)
Aš esu skaičiusi, kad sergant sloga vaikučiams jūros vandeniu geriau nosytės nevalyti, tik ištraukti snargliukus ir viskas...Nes gleivinė ir taip visa išburkusi, tai tie praplovimai nieko gero neduoda  unsure.gif

Pirma karta girdziu.Kiek kartu maniskei buvo sloga,tai kaip tik daktarai patardavo kuo dazniau valyti ir purksti juros vandeniu,kad mazytei kvepuoti butu lengviau.
Atsakyti
O man sakė irgi valyti dažnai, bet jūros vandenį purkšti ir traukti su snargliatraukiu iki 4-5 kartų
Atsakyti