Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo mašinos

Nu radau ant greicio Bond viena g.gif kaina su pristatymu pasieke 35 svarus blink.gif tai visiskai nedaug g.gif tik tiek, kad i Lietuva pristatymas daug daugiau butu g.gif bet visgi, manau, kad uz kokiu 300 litu imanoma susirasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2005 11 04, 17:29)
Nu radau ant greicio Bond viena g.gif  kaina su pristatymu pasieke 35 svarus blink.gif  tai visiskai nedaug g.gif tik tiek, kad i Lietuva pristatymas daug daugiau butu g.gif bet visgi, manau, kad uz kokiu 300 litu imanoma susirasti g.gif


čia kainos turbūt naudotų mašinų, nejaugi naujos tiek tekainuoja ? g.gif ir kaip tas visas parsisiuntimo procesas vyksta, čia jau aš visiškai žalia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2005 11 04, 16:48)
čia kainos turbūt naudotų mašinų, nejaugi naujos tiek tekainuoja ? g.gif ir kaip tas visas parsisiuntimo procesas vyksta, čia jau aš visiškai žalia  blush2.gif

Naudotu cia kainos. Naujos visur brangios sad.gif
O Vyksta viskas aukciono principu ten-kazkas pardavineja daikta, tu uz ji darai statymus, kas laimi tas ir gauna:)
Buna nurodyta ir siuntimo kaina ir parasyta, ar siuncia tik toj saly, kur parduoda, ar visur, ar is vis nesiuncia ir reikia paciam pasiimti. Daznai, kai reikia siusti i uzsieni,tai pardavejui parasai uzklausima ir jis atraso, kiek tas kainuotu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2005 11 04, 17:51)
Naudotu cia kainos. Naujos visur brangios sad.gif
O Vyksta viskas aukciono principu ten-kazkas pardavineja daikta, tu uz ji darai statymus, kas laimi tas ir gauna:)
Buna nurodyta ir siuntimo kaina ir parasyta, ar siuncia tik toj saly, kur parduoda, ar visur, ar is vis nesiuncia ir reikia paciam pasiimti. Daznai, kai reikia siusti i uzsieni,tai pardavejui parasai uzklausima ir jis atraso, kiek tas kainuotu 4u.gif


tada teks ieškotis mašinos čia Lietuvoj, tik vis kai nėra labai būtina tai taip ir tęsiasi viskas. Pagalvoji, kad norėtum geresnės (nes dar mezgančią Neva-5 turiu, tik kad šiuo momentu ji supakuota ir ilsisi) ir tuo viskas ir užsibaigia
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2005 11 04, 17:01)
tada teks ieškotis mašinos čia Lietuvoj, tik vis kai nėra labai būtina tai taip ir tęsiasi viskas. Pagalvoji, kad norėtum geresnės (nes dar mezgančią Neva-5 turiu, tik kad šiuo momentu ji supakuota ir ilsisi) ir tuo viskas ir užsibaigia

Tu pabandyk per informacija pasieskoti, kas naujom prekiauja-gal kartais tos kainos ir nebus tokios nezmoniskos,kaip as isivaizduoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2005 11 04, 18:05)
Tu pabandyk per informacija pasieskoti, kas naujom prekiauja-gal kartais tos kainos ir nebus tokios nezmoniskos,kaip as isivaizduoju g.gif


apie naują aš net nesvajoju, nes kainos tai tikrai "kandžiojasi". Kai tik turėsiu laisvesnio laiko, tai mėginsiu paieškot per skelbimus, o dar geresnis variantas - reiks pačiai paduoti skelbimą, kad noriu pirkt biggrin.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir aš į mezgėjėlių gretas smile.gif kol kas norėtojų įsigyti mezgimo mašiną...
Kol kas mosikuojuosi virbalais, bet noriu įsigyti ir išmokti su mezgimo mašina darbuotis.
Moshke, kiek laiko tu savo grožybes megzei? Ar sudėtinga? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2005 11 04, 18:01)
tada teks ieškotis mašinos čia Lietuvoj, tik vis kai nėra labai būtina tai taip ir tęsiasi viskas. Pagalvoji, kad norėtum geresnės (nes dar mezgančią Neva-5 turiu, tik kad šiuo momentu ji supakuota ir ilsisi) ir tuo viskas ir užsibaigia


O tai tavo Neva-5 fanginė?
Tai per kiek laiko galima nusimegzti pvz. megztinį? O kojines ar galima megzti su tom mašinom?
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2005 11 04, 19:21)
Tai per kiek laiko galima nusimegzti pvz. megztinį? O kojines ar galima megzti su tom mašinom?

Mano klasiokės tėvai turėjo mezgimo mašiną, tai ji per kelias valandas megztinį nusimegzdavo. Nors jie ten megztinius kažkur veždavo parduot, tai gal labai įgudę megzt buvo? Nežinau. Bet man ir įdomu kiek laiko reikia numegzt megztinį?
Atsakyti
Noreciau ir as megzti masina. Kazkada (pries 10m.) teoriskai mokejau ant visu Lietuvoj esamu megzti, o praktiskai schmoll.gif Teta kazkada Tulpeje mezge Brother masina, bet nesimokiau. O norint kad stulpelius megztu reikia ieskot dvieju adatiniu masinos. Su viena adatine galima megzti lygu rasta, pynes, kiaurarascius. Sena mano svajone nors kokia masinyte.... Diploma turiu, o ziniu ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2005 11 04, 19:21)
O tai tavo Neva-5 fanginė?
Tai per kiek laiko galima nusimegzti pvz. megztinį? O kojines ar galima megzti su tom mašinom?


Neva-5 ne fanginė mašina, o megzt galima praktiškai viską, jei moki. Galima ne tik kojines megzt, bet ir kojakelnes, tik bus su siūle šone. o mezgimo laikas irgi priklauso nuo mokėjimo, nuo sudėtingumo ir t.t. bet praktiškai galima ir per kelias valandas nesudėtingą numegzti.
Atsakyti
uzduosiu ir as klausima , jauciu labai kvaila blush2.gif
pati po lova laikau tokia mamos senute mezgimo masina, tingiu traukti pavadinima perskaityti,dar pries nevas buvo , cervicanka g.gif kazkas tokio.
tai va, kiek as bandziau megsti, tai vis ta pati problema - tokia liniuote braukai, o po to reikia nuleisti ismegsta eile. o man amzinai nubega akys. tenka jas kelti. kol pakeliu doh.gif gaunasi taip, kad virbalais megzti lengviau ax.gif
ar su moderniomis masinomis tokiu "nesamoniu " kaip akiu nubegimas pasitaiko ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo manu: 05 lapkričio 2005 - 20:35