Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo mašinos

Sveikutės,
Aš irgi potruputi pamezgu su mezgimo mašina, tiktai ji nefanginė, o dėl raštų būtų idomu gauti, nes seniau dar vaikystėje mezgiau, o dabar parsivežiau iš močiūtės, kad greičiau kaikuriuos užsakymus atlikčiau smile.gif
Atsakyti
Aš irgi turių mezgimo mašiną 4u.gif
Nepamenu tiksliai pavadinimo. Ten tokia su perfokortomis. Turi keliasdešimt perfokortų. Tik viena bėda. Nemoku su ja megst rašto, akd būtų viena gera, kita bloga akis. Ir instrukcijoje neparašyta, kaip tokį raštą išgaut. Tik paveiksliukas yra, kad tokį galima. cry.gif
Išmokau megst raštus su perfokortom išmokau lygų, o raštas viena bloga kita gera niekaip neišeina verysad.gif
Labai noriu numegst vyrui šaliką, tokiu raštu (viena gera kita bloga).


Gal kuri žinot kaip tai daroma?
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Kas klausinejo apie tai, kiek laiko uztrunka kazka nusimegzti:
tai is tiesu priklauso nuo rasto, nuo mezgamo daikto ir galu gale nuo patirties g.gif man pirma eilute uztruko numegzti apie pora savaiciu biggrin.gif
Vakar mokiausi megzti krasciukus visokius grazius, tai jei kuri noresit, tai galiu schemutes is knygos pafotkint namie blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moshke: 07 lapkričio 2005 - 09:26
QUOTE(vita82 @ 2005 11 04, 21:43)
Neva-5 ne fanginė mašina, o megzt galima praktiškai viską, jei moki. Galima ne tik kojines megzt, bet ir kojakelnes, tik bus su siūle šone. o mezgimo laikas irgi priklauso nuo mokėjimo, nuo sudėtingumo ir t.t. bet praktiškai galima ir per kelias valandas nesudėtingą numegzti.


Kaip gerai, kad viską galima megzti thumbup.gif
Vita82, o tai kam tau reikia kitos mašinos, jei turi Neva-5 ir dar ji fanginė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2005 11 07, 08:59)
Kaip gerai, kad viską galima megzti  thumbup.gif
Vita82, o tai kam tau reikia kitos mašinos, jei turi Neva-5 ir dar ji fanginė  g.gif

Seip ji sake, kad NE fangine g.gif man rodos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2005 11 07, 09:59)
Kaip gerai, kad viską galima megzti  thumbup.gif
Vita82, o tai kam tau reikia kitos mašinos, jei turi Neva-5 ir dar ji fanginė  g.gif


aš noriu geresnes mašinos, nes manoji NE FANGINĖ ir nemezga gerom-blogom akim, cry.gif o ir ta senoji jau kazkiek padilus, reikia atnaujinimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2005 11 07, 09:10)
aš noriu geresnes mašinos, nes manoji NE FANGINĖ ir nemezga gerom-blogom akim, cry.gif  o ir ta senoji jau kazkiek padilus, reikia atnaujinimo  g.gif

O tai ko tu taip baidaisi E-Bay aukciono? g.gif juk jie duoda garantijas, kad jei daiktas neatitinka aprasymo-tau viska kompensuoja mirksiukas.gif ir nusipirktum tikrai kelis kart pigiau, nei L:ietuvoj, o is lietuvos jau galima atsiskaityti PayPal`u, arba, galu gale-susirask ka nors, kas tau nupirktu ir persiustu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2005 11 07, 10:15)
O tai ko tu taip baidaisi E-Bay aukciono? g.gif juk jie duoda garantijas, kad jei daiktas neatitinka aprasymo-tau viska kompensuoja mirksiukas.gif ir nusipirktum tikrai kelis kart pigiau, nei L:ietuvoj, o is lietuvos jau galima atsiskaityti PayPal`u, arba, galu gale-susirask ka nors, kas tau nupirktu ir persiustu mirksiukas.gif


ne tiek baidausi to aukciono, bet kad nežinau kaip tas veiksmas vyksta, nesu niekada to darius ir net nenumanau nuo ko pradėt. O be to dabar ir laiko stinga gilintis i siuos dalykus ir nežinau tikslaus mašinos modelio, nors esu irgi girdėjus, kad brother firmos geros mašinos
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2005 11 07, 09:20)
ne tiek baidausi to aukciono, bet kad nežinau kaip tas veiksmas vyksta, nesu niekada to darius ir net nenumanau nuo ko pradėt. O be to dabar ir laiko stinga gilintis i siuos dalykus ir nežinau tikslaus mašinos modelio, nors esu irgi girdėjus, kad brother firmos geros mašinos

Na aisku
Seip idomu delei paziurejau, tasi va tokia masina vokietijos aukcione galima nusipirkti uz 50 euru, na ir plius atsiuntimas kazkaik kainuotu
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2005 11 07, 10:53)
Na aisku
Seip idomu delei paziurejau, tasi va tokia masina vokietijos aukcione galima nusipirkti uz 50 euru, na ir plius atsiuntimas kazkaik kainuotu


iš nuotraukos matyt, kad čia jau fanginė mašina, o ar nerašo kokios firmos ? Šiaip kaina tai gera, įdomu kiek maždaug atsiuntimas kainuotų ? g.gif O tu ar dar ką nors esi siuntusi iš to aukciono ? Dabar turiu išeit, bet kai grišiu parašysiu asmeninę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2005 11 07, 10:07)
iš nuotraukos matyt, kad čia jau fanginė mašina, o ar nerašo kokios firmos ? Šiaip kaina tai gera, įdomu kiek maždaug atsiuntimas kainuotų ? g.gif O tu ar dar ką nors esi siuntusi iš to aukciono ? Dabar turiu išeit, bet kai grišiu parašysiu asmeninę  mirksiukas.gif

Cia sita Brother mirksiukas.gif
Del atsiuntimo-pardavejas raso, kad reiktu ja pasiimti doh.gif bet seip manau visada galima jam parasyti meila ir paklausti, gal visgi sutiktu atsiusti ir kiek kainuotu mirksiukas.gif
As pati esu daug ka pirkus-savo macios mezgimo masina, siulus pasoviai perku, aparaturos, netgi masinuka savo blush2.gif
idedu nuoroda i ta masina
http://cgi.ebay.de/S...1QQcmdZViewItem
paziurejau dar karta, ai kaina jau pakilo doh.gif na bet matai-cia juk ir yra aukcionas-tu statai tiek,kiek uz tokia sutiktum moket g.gif nelaimi-ieskai kitos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moshke: 07 lapkričio 2005 - 11:22
Mamytės paaiškinkit man kas yra ta fanginė mašina? Ir kuo ji skiriasi nuo kitų? 4u.gif
Atsakyti