Įkraunama...
Įkraunama...

Kurią lėlę rinktis?

sveikos mamytes, norejau pasiteirauti apie lelyte Chou Chou, katik tokia isigijome is kitos mamytes cia SM. musu lelyte kalba angliskai, galima nustatyti kad kalbetu cekiskai- ta prasme nugaroje yra 3 padetys- isjungti- angliskai-cekiskai. man iskilo toks klausima, ar cia lietuvoj jos buna lietuviskai kalbancios? mano mergyte dar labai mazyte- 1,5 metuku, taciau jai labai patinka tokios leles wub.gif turim drauge 2 metu, ji irgi turi tai ir mum reikia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nosiaplaukienė: 20 sausio 2010 - 18:43
QUOTE(Nosiaplaukienė @ 2010 01 20, 18:41)
sveikos mamytes, norejau pasiteirauti apie lelyte Chou Chou, katik tokia isigijome is kitos mamytes cia SM. musu lelyte kalba angliskai, galima nustatyti kad kalbetu cekiskai- ta prasme nugaroje yra 3 padetys- isjungti- angliskai-cekiskai. man iskilo toks klausima, ar cia lietuvoj jos buna lietuviskai kalbancios? mano mergyte dar labai mazyte- 1,5 metuku, taciau jai labai patinka tokios leles wub.gif turim drauge 2 metu, ji irgi turi tai ir mum reikia  biggrin.gif

schmoll.gif lietuvisku dar ner - jauciu jei butu - be viena noretu lotuliukas.gif
Atsakyti
gal kuri mamyte galetu mums pagelbeti.nusipirkome anabele lelyte kuri verkia turetu bekti asaros.bet nezinome kada jos turi pasirodyti?ar i buteliuka reikai pilti vandens.na gal kas zinote daugiau apie instrukcija blush2.gif .gal i az sulaukciau atsakymo. 4u.gif
Papildyta:
ipyleme i buteliuka vandens ji gere o asareles nesirodo na blink.gif .aisku kazko matyt nesuprantame
Atsakyti
QUOTE(krisela @ 2010 01 24, 19:52)
gal kuri mamyte galetu mums pagelbeti.nusipirkome anabele lelyte kuri verkia turetu bekti asaros.bet nezinome kada jos turi pasirodyti?ar i buteliuka reikai pilti vandens.na gal kas zinote daugiau apie instrukcija blush2.gif .gal i az sulaukciau atsakymo. 4u.gif
Papildyta:
ipyleme i buteliuka vandens ji gere o asareles nesirodo na blink.gif .aisku kazko matyt nesuprantame

jin pakankamai nemazai turi isgert - tada begs (apie trecdali min buteliuko) ir begs - kai verks, o verks, kai uzmigs ir pazadinsit, o uzmigs - kai pamaitinsit ir atruginsit mirksiukas.gif
Atsakyti
na,mano mergaitei 6metai,pirmoji lele buvo niekuo neypatinga,tik turejo pampersiuka ir drabuzeliu kita komplektuka,po to nupirkom anabele.ir ka as galiu pasakyt,nezinau,nuo ko priklauso,nes ji nezaidzia nei su viena lele,buna,kad pasiema,panesioja,bet ne daugiau nei 20min ir padeda-taip ir sedi,jos visos doh.gif
del tu,mazyciu,kur galima piest ant drabuzeliu-nezinau,man jos nekelia didelio susidomejimo,zinoma,kiekvienam vaikui kitaip,bet pvz mano mergaite labiau zaidzia su minkstais zaisliukais,masinytem ir dar barbem/princesem is pasaku.visokios kitokios sedi,gal,jei nupirktume,ir patiktu ir zaistu,bet turbut iki tos minutes,kol supiestu viska,o paskui liktu sedet.nes parduotuvej paziurejo i ta lele ir nuejo-susidomejimo neparode didelio,uztat jei bus nuejus prie traukinuku arba zaidimu konsoliu-nenutemsi lotuliukas.gif doh.gif (mes ne LT gyvenam)
Atsakyti
O mes turime keletą lėlių, kurios yra retos Lietuvoje.... blush2.gif
Tai Suzie love and grow wub.gif
http://mfile.akamai....andgrowdoll.asx
čia yra demo filmukas
atrodo taip
user posted image

ir Amazing Amanda wub.gif
Šita pati fainiausia, kiek esam turėję lėlių, po jos daugiau mano dukra nežiūri nė į vieną. Visokiom anabelėm ,chou chou toli iki jos. Tik čia labaiu jau didesnei mergaitei, kad susišnekėtų thumbup.gif
user posted image
nerandu gražaus filmuko anglų kalba parodyti blush2.gif
tik toks
http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SIVERIJA: 28 sausio 2010 - 12:59
As nesuprantu, moderatore galetu paaiskint kuo musu pokalbiai netiko siai temukei? blink.gif lyg ir apie leles kalbejom g.gif Lyg ir naudingu patarimu skyrelis, nu naudingais patarimais ir dalinames g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingaja: 10 vasario 2010 - 12:51
QUOTE(Ingaja @ 2010 02 10, 12:48)
As nesuprantu, moderatore galetu paaiskint kuo musu pokalbiai netiko siai temukei?  blink.gif lyg ir apie leles kalbejom  g.gif Lyg ir naudingu patarimu skyrelis, nu naudingais patarimais ir dalinames  g.gif

matyt galima kalbet tik apie leles, o ne apie kainas, ju priedus ir plaukus tuo labiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2010 02 10, 12:55)
matyt galima kalbet tik apie leles, o ne apie kainas, ju priedus ir plaukus tuo labiau lotuliukas.gif

o kodel ne juk cia naudingu patarimu skyrelis, negaliu apie leliu plauku sukavima pakalbet? arba ju prieziura? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2010 02 10, 12:56)
o kodel ne juk cia naudingu patarimu skyrelis, negaliu apie leliu plauku sukavima pakalbet? arba ju prieziura?  blink.gif

nu matai kad ne cool.gif
Atsakyti
Kokie atsiliepimai apie baby-alive labai uzsinorej mes jos wub.gif
o dar labai grazi man littlemommyt bet tokai nerangi gana kiek maciau , gal kas turite kuri labiau ?
Atsakyti
QUOTE(pukuotukas @ 2010 03 06, 17:46)
Kokie atsiliepimai apie baby-alive labai uzsinorej mes jos  wub.gif
o dar labai grazi man littlemommyt bet tokai nerangi gana kiek maciau , gal kas turite kuri labiau ?

musu asmenine Alive - sedi saugiai rusy - laukia gimtadienio - esam zaide tik pas draugus - tai tikrai idomi lele - ir valgo, ir kakoja ir valgydama smarkiai issizioja pati ir dainuoja, sneka, akim klapsi wub.gif
Atsakyti