Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

QUOTE(Čiobrelis @ 2010 02 11, 00:28)
sukelia alergiją.

doh.gif istikruju sukelia BI-KOR verysad.gif man buvo kilusi elerjia baisi verysad.gif na pas mane problemine oda, bet gi ne uz 10lt perki pudra, o typo gera doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xernesta: 11 vasario 2010 - 16:52
Gal kas nors galėtų pakomentuoti EZ sudėtį?

TALC, NYLON-12, PARAFFINUM LIQUIDUM, DIMETHICONE, POLYSORBATE-20, C12-15 ALKYL BENZOATE, MEGNESIUM ALUMINUM SILICATE, TOCOPHERYL ACETATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, SIMMONDSIA CHINESIS OIL, RETINYL PALMITATE, ETHYLHEXYL, METHOXYCINNAMATE, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER, HDI/TRIMETHYLON HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER, PARFUM, MAGNESIUM CARBONATE, PHENOXYETHANOL, SODIUM DEHYDROACETATE, PROPYLENE GLYCOL, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN, ARACHIS HYPOGAEA OIL, SILICA.

Ačiū 4u.gif

Kažkaip tik dabar atkreipiau dėmesį į sudėtį. Natūralumu, deja, net nekvepia:( Nors internete yra tokia informacija:
Jame yra įvairių odai naudingų komponentų, vartojamų šiuolaikinėje kosmetikoje: simondsijų (jojoba) aliejaus, sviestmedžio sviesto, tokoferolio (vitamino E), natūralaus šilko hidrolizato it t.t.

· simondsijų (jojoba) aliejaus stangrina, minkština ir lygina suglebusią odą.

· sviestmedžio sviestas neleidžia odai išdžiūti, mažina uždegimą.

· tokoferolis (vitaminas E) yra natūralus antioksidantas.

· silicio organiniai junginiai (dimetikonas) minkština odą.

· natūralaus šilko hidrolizatas palaiko reikalingą odos drėgmę. Šilko baltymas – fibroinas – lygina raukšles.


Kažkaip sviestamedžio sudėtyje nematau...
Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2010 02 11, 17:50)
doh.gif  istikruju sukelia BI-KOR verysad.gif man buvo kilusi elerjia baisi  verysad.gif  na pas mane problemine oda, bet gi ne uz 10lt perki pudra, o typo gera  doh.gif

na mano vienai draugei irgi buvo alergija nuo bi-kor ez, as pati turiu Ikos tai man jinai tinka, oda nealergizuoja, bet ir bi-kora bandziau tai ir nuo jos nealergizavo. Bet ma asmeniskai mano ikos labiau patinka nei bi-kor. 4u.gif
Atsakyti
As irgi itariu, kad mane nuo EZ beria... kol jos nebuvau pradejusi naudoti, veidas buvo lygus, jokiu spauogeliu ir su jais susijusiu raudonu demeliu, visokiu nelygumu... veliau buvau visa isberta, tik nezinojau nuo ko. kosmetologe sake, kad cia gali buti kalta EZ. turiu toki likuti, tai karts nuo karto naudoju, nes neismesiu, o pardavineti tingiu biggrin.gif aisku, mano atvejis galbut vienas is nedaugelio, ir tikrai nepamanykit, kad atkalbu nuo EZ pirkimo. Kuriai tinka, ta galite ir naudoti, tiesiog mano odai netiko 4u.gif Nors man jos rezultatas tai labai patiko
Atsakyti
QUOTE(Orestes @ 2010 02 16, 20:38)
Merginos, nustokim pyktis, ką?  4u.gif Kažkas kažką parašė, juk nebūtina prisikabinti, daugybę dalykų galima praleisti pro akis ir neišsiplėtos tuomet nereikalingos diskusijos  4u.gif gyvenkim draugiškai  smile.gif

Visiškai pritariu mirksiukas.gif
Ačiū visoms, kurios stengėtės padėti išsiaiškinti šios pudrytės sudėtį 4u.gif

EZ jau naudoju savaitę, tad nusprendžiau pasidalinti savo patirtimi. Man ji labai patinka ir iš pirmo karto pavyko gražiai pasidažyti:) Naudojau tiek ant kreminės pudros, tiek ant švarios odos. Galiu pasakyti, kad ant švarios odos man ji atrodo gražiau. Tik man reikia po keleta kartu perbraukti per pudrytę, kol galų gale pasimato šioks toks rezultatas, nors esu šviesiodė. Išbandžiau keletą šepetelių, bet vis tas pats. Ar kam nors taip buvo? Gal vis dėlto čia šepetėlis kaltas? Bent jau aš įsivaizdavau, kad ji lb pigmentiška ir reikia itin atsargiai dažytis g.gif
Atsakyti
Nežinau ar čia bus į temą rolleyes.gif
bet esu sunaudojusi Bi-Kor keletą pakuočių ir alergijų niekada nebuvo.

Jei beria, tai gal jau reikia išsiplauti ar dezinfekuoti šepetėlį?

Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2010 02 05, 19:07)
Na man sake uzteks jos metas  lotuliukas.gif  bet jau naudoju metus su puse  blush2.gif  tik vienu metu buvo, man nuo jos pradejusi raudonuoti, lyg pebere oda prie plauku kaktos srityje g.gif  bet nustojau naudoti... dabar vel naudoju lyg ir viskas gerai  g.gif  niekam nebuvo taip buve?  g.gif

Naudoju EŽ jau ne vienerius metus. Viskas būtų puiku, bet... bet nuo jos man poros labai kemšasi (ir girdėjau, kad ne man vienai) . Kol kas dar "kenčiu" nes labai patinka vaizdas ir "lengvumas" ant veido, bet... įtariu, kad teks keisti į kažką kitą. Tik vat į ką? g.gif
Atsakyti
man tas pats, jau tas poru kimsimas tai baisus....dabar siunciuosi mineraline, ziuresim, gal reikes pereiti ant jos
Atsakyti
Prisijungiu prie jusu smile.gif Naudoju ir as EZ. Kemsasi ir man tos poros doh.gif Dabar stengiuosi kuo reciau naudot, nes siaip man EZ patinka, graziai atrodo, kai lengvai uzsitepi, bet va, reiks kazko panasaus naujo ieskotis g.gif
Atsakyti
ir man kemsasi, reik naudot veido prausikli nuo sporu ir bus viskas gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Free2fly @ 2010 02 16, 21:42)
Visiškai pritariu mirksiukas.gif
Ačiū visoms, kurios stengėtės padėti išsiaiškinti šios pudrytės sudėtį 4u.gif

EZ jau naudoju savaitę, tad nusprendžiau pasidalinti savo patirtimi. Man ji labai patinka ir iš pirmo karto pavyko gražiai pasidažyti:) Naudojau tiek ant kreminės pudros, tiek ant švarios odos. Galiu pasakyti, kad ant švarios odos man ji atrodo gražiau. Tik man reikia po keleta kartu perbraukti per pudrytę, kol galų gale pasimato šioks toks rezultatas, nors esu šviesiodė. Išbandžiau keletą šepetelių, bet vis tas pats. Ar kam nors taip buvo? Gal vis dėlto čia šepetėlis kaltas?  Bent jau aš įsivaizdavau, kad ji lb pigmentiška ir reikia itin atsargiai dažytis g.gif


Man tas pats buvo, kai nusipirkau savo EŽ, sunkiai tepėsi. Galvojau, kad taip brūžindama per dvi savaites sunaudosiu, bet kažkaip kuo toliau, tuo mažiau braukt reikia. Savąją turiu nuo vasaros vidurio, dabar užtenka porą kartų lengvai perbraukti per pudrą, kad visas veidas pasidengtų 4u.gif Gal ir jums taip bus, gal turi kažkoks viršutinis sluoksnis nusibrūžint 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Habibi @ 2010 02 17, 19:04)
man tas pats, jau tas poru kimsimas tai baisus....dabar siunciuosi mineraline, ziuresim, gal reikes pereiti ant jos

Gal išduotum, ką siuntiesi? Gal susigundysiu ir aš...

QUOTE(*dew* @ 2010 02 17, 21:55)
ir man kemsasi, reik naudot veido prausikli nuo sporu ir bus viskas gerai mirksiukas.gif

Man tai labiau patinka nesipraususiai gyvent bigsmile.gif

(ne tik, kad prausikliai, bet ir dermatologės išrašytas vaistukas nepadeda)
Atsakyti