Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

QUOTE(gudre755 @ 2010 01 25, 16:05)
18 menesiu nuo pradarymo 4u.gif

Teoriskai mirksiukas.gif

QUOTE(Giselle @ 2010 01 25, 16:08)
Nu reiskia labanakt jai blink.gif  blink.gif  blink.gif

Nemanau, kad ji sugestu, nes tikrai merginos naudoja ja ne metus ir ne du, o daug ilgiau. 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(weemee @ 2010 01 28, 16:07)
noriu paklaust, o galima veida kai kur pateplioti maskuojančiu pieštuku, tokiu pusiau rudu pusiau žaliu iš oriflame, o tada EŽ?

O kodel turetu buti negalima?
ez galima ir ant kremo ir ant krempudros ir ant sausos pudros tepti. Nera grieztu nurodymu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2010 01 25, 18:05)
18 menesiu nuo pradarymo 4u.gif


Jei šepetėli prižiūrėsit, plausit jį tai tikrai EŽ nieko neatsitiks.
Atsakyti
Sugalvojau šiandien pabandyt EŽ kaip šešėlius panaudot blush2.gif Man labiausiai patinka rusvi, rudi atspalviai, o kaip tik rudos matinės dabar neturėjau, tai pabandžiau patepliot ant voko. Ir ką jūs galvojat - atrodo nuostabiai wub.gif Manau ir laikytis turėtų gerai ax.gif Gal yra daugiau taip pabandžiusių? lotuliukas.gif
Atsakyti
Na man sake uzteks jos metas lotuliukas.gif bet jau naudoju metus su puse blush2.gif tik vienu metu buvo, man nuo jos pradejusi raudonuoti, lyg pebere oda prie plauku kaktos srityje g.gif bet nustojau naudoti... dabar vel naudoju lyg ir viskas gerai g.gif niekam nebuvo taip buve? g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif , pastaruoju metu pastebėjau, kad labai daug pažįstamų merginų naudoja EŽ... Niekaip neapsisprendžiu ar man ji tiktų- mano oda dehidratuota, šiek tiek riebaluojasi. Ar pasitepus EŽ oda labai blizga? Mano oda tikrai šviesi, ar neatrodyčiau oranžinė? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peach18: 07 vasario 2010 - 09:52
QUOTE(Peach18 @ 2010 02 07, 11:51)
Sveikos smile.gif , pastaruoju metu pastebėjau, kad labai daug pažįstamų merginų naudoja EŽ... Niekaip neapsisprendžiu ar man ji tiktų- mano oda dehidratuota, šiek tiek riebaluojasi. Ar pasitepus EŽ oda labai blizga? Mano oda tikrai šviesi, ar neatrodyčiau oranžinė? ax.gif

Labuka, nu oranzine tai tikrai nebusit, bet tik reiks ismokti jos nepadauginti, priprasti, na manau kaip ir prie bet kokios naujos priemones mirksiukas.gif as turejau Bi-kor tai man patiko, isnaudojau 1 ir antra nusipirkau (tiesa dabar naudoju dr. Hauschka bronzanta, nes labai norejau isbandyti kazka naujo, nes jau tokia esu, vis kazko naujo ieskau, geresnio biggrin.gif )
o del blizgejimo, tai mano oda misri, ir visai neblizgedavo T zona, gal kiek i vakaro puse tik pradedavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2010 02 07, 11:28)
(tiesa dabar naudoju dr. Hauschka bronzanta, nes labai norejau isbandyti kazka naujo, nes jau tokia esu, vis kazko naujo ieskau, geresnio biggrin.gif )



Na ir kaip? 4u.gif jau galit palygint? bigsmile.gif nes as ir kai baigsiu Bi kor noreciau gal Hauscka pabandyt, daug geru atsiliepimu girdejau thumbup.gif
Atsakyti
Nu zinokit patiko man dr. Hauschka ja lengva naudoti nebijant padauginti, bet dar tik keleta kartu pasitepiau ax.gif kaip bus toliau nezinau, bet pirmas ispudis neblogas nenusivyliau. Bi-kor man ir gera, tik va prie jos reikia priprasti ir ismokti nepadauginti, ir ji rudesne uz dr. Hauschka. Bi-kor man pati tekstura gal labiau patiko, nes ji tokia kieta,kaip akmenukas ir labai ekonomiskai naudojasi, o vat dr. Hauschka minkstesne ir ten tik 9g.tai jauciu greiciau baigsis verysad.gif nu ilgiau panaudojus galesiu pasakyti daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Peach18 @ 2010 02 07, 10:51)
Sveikos smile.gif , pastaruoju metu pastebėjau, kad labai daug pažįstamų merginų naudoja EŽ... Niekaip neapsisprendžiu ar man ji tiktų- mano oda dehidratuota, šiek tiek riebaluojasi. Ar pasitepus EŽ oda labai blizga? Mano oda tikrai šviesi, ar neatrodyčiau oranžinė? ax.gif


Labas 4u.gif Mano nuomone geriausia tau būtų pasibandyti prieš perkant. Gali draugių paprašyti, kad padažytų, arba nueiti į parduotuvę, kurioj pardavinėja Bikor arba Ikos EŽ, ir ten tave gražiai padažys:) Tiesa, aš kai pirkau nebuvau bandžiusi, man užteko prisiskaityt/prisiklausyt atsiliepimų ir pamatyt, kaip atrodo ant kitų merginų veidelių biggrin.gif Aš kai nenueinu į soliariumą, taip pat išbalus būnu (esu šviesiaodė), EŽ tuo ir yra gera, kad jos nesimato, odytė atrodo natūraliai ruda, o ne padažyta. Man dabar tai nepakeičiama kosmetikos priemonė, aš sau tokia graži atrodau pasidažiusi su EŽ wub.gif Ir žinoma labai svarbu išmokti tinkamai pasidažyti, nes iš pradžių gali būti plėmuota ir oranžinė biggrin.gif Aš kai pasidažiau pirmą kartą, išsigandau savęs lotuliukas.gif Bet po kelių bandymų perpranti kiek pudros reikia ir kaip braukti šepetėliu 4u.gif
Atsakyti
Asmeniškai man EŽ netiko (turėjau Bi-Kor). Gal nemokėjau naudotis.

Šiuo metu naudoju Isadoros skaistalus, kurie ant mano veido atrodo gerokai natūraliau už EŽ.
Atsakyti
QUOTE(Menesienoj @ 2010 02 07, 20:29)
Asmeniškai man EŽ netiko (turėjau Bi-Kor). Gal nemokėjau naudotis.

Šiuo metu naudoju Isadoros skaistalus, kurie ant mano veido atrodo gerokai natūraliau už EŽ.


Man ir EŽ ant odos atrodo labai natūraliai.. Taip, ji turi šiek tiek blizgių dalelių, bet beveik nesimato. Žinoma, natūraliai atrodo jei nepersistengi kiekiu ir nepasidažai plėmuotai 4u.gif
Atsakyti
Bi- kor , kaip matau is sudeties cias pirmas postas, turi parabenu, cituoju:
Parabenai (butilo, metilo, etilo, propilo, izobutilo parabenai) randami visur - dezodorantuose, kremuose, šampūnuose... Jie naudojami kaip konservantas ir:
per odą lengvai prasiskverbia į organizmą;
ardo endokrininę sistemą – „mėgdžioja“ estrogenų veiklą;
sukelia alergiją.
Dar manoma, kad sukelia vezi. Taip, kad jums rinktis. Nes kaip apsiskelbe, kad labai naturalu... As sutinku, kad pagrindas naturalus, bet visokiu parabenu tokioje pudroje neturetu buti...





sukelia alergiją.
Atsakyti