Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

QUOTE(Orestes @ 2010 02 17, 21:45)
Man tas pats buvo, kai nusipirkau savo EŽ, sunkiai tepėsi. Galvojau, kad taip brūžindama per dvi savaites sunaudosiu, bet kažkaip kuo toliau, tuo mažiau braukt reikia.



Man kaip tik atvirksciai.. doh.gif butent Bi kor kuo toliau tuo sunkiau tepas.. o Ikos ji savaime minkstesne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 02 17, 23:01)
Man kaip tik atvirksciai..  doh.gif butent Bi kor kuo toliau tuo sunkiau tepas.. o Ikos ji savaime minkstesne  smile.gif


Na aš pastebėjau, kad kiekvienai skirtingai su tom Egipto žemėm... g.gif Vienos Bikor - oranžinė, kitos - ruda. Tas pats su dengimusi, laikymusi, ir t.t. Nesuprantu kartais, atrodo firma ta pati, o vos ne kiekviena pudra skiriasi. doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Orestes @ 2010 02 17, 23:15)
Na aš pastebėjau, kad kiekvienai skirtingai su tom Egipto žemėm...  g.gif Vienos Bikor - oranžinė, kitos - ruda. Tas pats su dengimusi, laikymusi, ir t.t. Nesuprantu kartais, atrodo firma ta pati, o vos ne kiekviena pudra skiriasi.  doh.gif  blink.gif



Tai kad ne ta pati firma schmoll.gif gi skirtingos firmos.. Ikos ir Bi kor 4u.gif tai skirias ir spalva ir sudetis ir minkstumas ir t.t 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 02 18, 00:09)
Tai kad ne ta pati firma  schmoll.gif gi skirtingos firmos.. Ikos ir Bi kor  4u.gif tai skirias ir spalva ir sudetis ir minkstumas ir t.t  4u.gif


Aš kalbėjau apie tai, kai tos pačios firmos (pvz Bikor) pudros skiriasi:)
Atsakyti
butent apie bikor tai galiu pasakyt, kad spalva ju buna skyresi buna, nes kai ja presuoja isgaunama nevisada vienuoda spalva, bet nuo to kokybe neblogeja, juos visikai vienuodos
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 02 17, 22:01)
Man kaip tik atvirksciai..  doh.gif butent Bi kor kuo toliau tuo sunkiau tepas.. o Ikos ji savaime minkstesne  smile.gif


As bandziau abi... ikos tikrai minkstesne ir jos reikia zymiai maziau...

QUOTE(Orestes @ 2010 02 17, 22:15)
Na aš pastebėjau, kad kiekvienai skirtingai su tom Egipto žemėm...  g.gif Vienos Bikor - oranžinė, kitos - ruda. Tas pats su dengimusi, laikymusi, ir t.t. Nesuprantu kartais, atrodo firma ta pati, o vos ne kiekviena pudra skiriasi.  doh.gif  blink.gif


Manau normalu kad ta pati preke skirtingai tinka skirtingoms mergaitems... skiriasi oda, struktura o ir naudojami sepeteliai, kremai skirtingi...

 i 
Ištrintas komercinis pasiūlymas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 20 spalio 2010 - 20:07
QUOTE(gretute703 @ 2010 02 18, 12:56)
butent apie bikor tai galiu pasakyt, kad spalva ju buna skyresi  buna, nes kai ja presuoja isgaunama nevisada vienuoda spalva, bet nuo to kokybe neblogeja, juos visikai vienuodos

tai kad presuojant spalva neturėtų kisti...
Atsakyti
QUOTE(Orestes @ 2010 02 18, 00:28)
Aš kalbėjau apie tai, kai tos pačios firmos (pvz Bikor) pudros skiriasi:)



A.. pvz Bi kor su Bi kor? g.gif nu kad neturetu.. unsure.gif nebent i lenkijos kokios perka ar is turgeliu, bet Bi kor fuflu nemaciau.. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(damselfly @ 2010 02 18, 14:18)
As bandziau abi... ikos tikrai minkstesne ir jos reikia zymiai maziau...



Ikos ne presuota sako bent jau.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 20 spalio 2010 - 20:08
na kai buvau prezentacija bikoro tai mum butent taip aiskino, kad egipto zeme kaip moli suka ir ji gaunasi kaip supresuota, del to kartais turi skirtingus atspalvius
Atsakyti
QUOTE(zarazna @ 2010 02 17, 10:02)
Naudoju EŽ jau ne vienerius metus. Viskas būtų puiku, bet... bet nuo jos man poros labai kemšasi (ir girdėjau, kad ne man vienai) . Kol kas dar "kenčiu" nes labai patinka vaizdas ir "lengvumas" ant veido, bet... įtariu, kad teks keisti į kažką kitą. Tik vat į ką?  g.gif


As irgi buvau pastebejus, kad kemsa poras. Db stengiuos tepti tik ant krempudros, EZ man atlieka bronzanto, skaistalu vaidmeni, zodziu puikiai ja pamodeliuoju veida drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanillla @ 2010 02 23, 17:49)
As irgi buvau pastebejus, kad kemsa poras. Db stengiuos tepti tik ant krempudros, EZ man atlieka bronzanto, skaistalu vaidmeni, zodziu puikiai ja pamodeliuoju veida  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

Aš irgi taip darau, bet ne kasdien naudoju krempudrą, tad kitomis dienomis tik EŽ naudodavau. Dabar jau ieškau jai pakaitalo, nes per tuos kelis metus oda tapo tikrai baisi ... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zarazna @ 2010 02 23, 17:59)
Aš irgi taip darau, bet ne kasdien naudoju krempudrą, tad kitomis dienomis tik EŽ naudodavau. Dabar jau ieškau jai pakaitalo, nes per tuos kelis metus oda tapo tikrai baisi ...  unsure.gif


O kas tai odai pasidarė?
Atsakyti