Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

QUOTE(amber123 @ 2010 01 01, 23:24)
Man lb geras Erdesos sepetelis uz 17lt  4u.gif

man taip pat drinks_cheers.gif Jis ir skirtas egipto zemei. Nemanau, kad kokie brangus sustrus sepeteliai butu geresni. Erdesos yra naturaliu sereliu, su juo gerai dengiasi, zodziu, nusiskundimu neturiu.
Atsakyti
na va nusipirkau EZ Ikos ta sviesesne, per Naujus pabandziau tai man kazkaip nepatiko kaip blizga, nors drauge sake, kad issigalvoju smile.gif ir pamaciau, kad reikes truputi pasitreniruot ja dedantis, nes tik uzsidejus atrode kaip ir normaliai, kol papudravau kakla ziuriu, kad veida jau reikia valyt doh.gif o del sepetelio tai pati konsultante sake neapsimoka jo imti (tos pacios firmos), nes maciau ten prie meginuku jau sereliai i visas puses issikraipe, tai ties akim tikrai butu sunku papudruoti. pasiemiau ARTDECO sepeteli, nes jis tikrai labai geras thumbup.gif gaila kad teko antra kart ji imti, nes per Kaledas pameciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mahada @ 2009 12 30, 09:09)
vakar ikos pudra maciau PANEVEZYJE, Sarmoje kur prie autobusu stoties IKI. kaina 110. bet as noriu BIKOR.



nu blyn prasom pasakyt, kuom ji jums geresne nei IKOs? kad tamsesne?
Atsakyti
sveikos 4u.gif
turiu is as BIKOR egipto zeme.nusipirkau pries metus.labai jos norejau jau seniai.kai pirma karta uzitepiau ir po kiek laiko pamaciau save issigandau,kazkokiais plemais ismete,vienur tamsiau kitur sviesiau g.gif nors tepiau ja kaip parasyta ir sepetelis specialus EZ.paskui dar karta ja pasidaziau ir vel tas pats doh.gif susinervinau ir nebenaudojau,veliau pora kartu pasidazydavau ja,bet man nepatikdavo kaip ji pasidengia verysad.gif galiausiai per naujus pasidaziau su ja ant kremines pudros,ir ka jus manot,kuo puikiausiai atrode smile.gif tai padariau isvada sau kad geriausiai ja tepti ant makiazo pagrindo,o ne tiesiog ja viena naudoti smile.gif arba as jos vis dar nemoku su ja normaliai dazytis g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lietuvaiteee @ 2010 01 02, 18:39)



O kaip tavo pacios oda? yra spuogeliu ir t.t issausejimu kazkokiu.. nes gal kai tepi ant svaraus veido taip atrodo del to.. nes ant tokkiu dalyku nelygiai pasidengia 4u.gif man del to problemu ner.. spuogus pamaskuoju ir labai gerai.. man dar ji graziau nei ant pudros 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(minte @ 2010 01 02, 18:22)
nu blyn prasom pasakyt, kuom ji jums geresne nei IKOs? kad tamsesne?



O ko jus taip nervuojates? lotuliukas.gif nebe tamsesne Bi kor.. nes ir Ikos tokia padare antra spalva 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 01 02, 16:25)
O kaip tavo pacios oda? yra spuogeliu ir t.t issausejimu kazkokiu.. nes gal kai tepi ant svaraus veido taip atrodo del to.. nes ant tokkiu dalyku nelygiai pasidengia  4u.gif man del to problemu ner.. spuogus pamaskuoju ir labai gerai.. man dar ji graziau nei ant pudros  4u.gif

yra keletas spuogeliu blush2.gif ir siaip mano oda linkusi sauseti... na gal ir del to man ji nelygiai pasidengia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(minte @ 2010 01 02, 18:22)
nu blyn prasom pasakyt, kuom ji jums geresne nei IKOs? kad tamsesne?

Gi visiems skirtingai, vieniems viena geresne, kitiems kita. Be to, cia jau n temu apie egipto zeme diskutuota ir pilna nuomoniu, kodel vienom ta ar ana geresne doh.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 01 02, 16:25)
O kaip tavo pacios oda? yra spuogeliu ir t.t issausejimu kazkokiu.. nes gal kai tepi ant svaraus veido taip atrodo del to.. nes ant tokkiu dalyku nelygiai pasidengia  4u.gif man del to problemu ner.. spuogus pamaskuoju ir labai gerai.. man dar ji graziau nei ant pudros  4u.gif
Papildyta:
O ko jus taip nervuojates?  lotuliukas.gif nebe tamsesne Bi kor.. nes ir Ikos tokia padare antra spalva  4u.gif



as nervuojuosi todel, kad galiu netycia nusipirkt ne tokia, kokia isbandziau ir man labai tiko... doh.gif

pasirodo as bandziau ikos... sake, kad spalva yra viena ikos, o dabar jau suzinau, kad dvi... doh.gif ...


Papildyta:
QUOTE(Gelaite @ 2010 01 03, 03:42)
Gi visiems skirtingai, vieniems viena geresne, kitiems kita. Be to, cia jau n temu apie egipto zeme diskutuota ir pilna nuomoniu, kodel vienom ta ar ana geresne doh.gif



beje, mano bandytoji kaip suoprantu buvo sviesesne ikos, o sakykik Ikos tamsesne taip pat blizga?
Atsakyti
O sakykit, ar BIKOR irgi dvieju atspalviu yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(peaches @ 2010 01 03, 15:00)
O sakykit, ar BIKOR irgi dvieju atspalviu yra? g.gif

Ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(minte @ 2010 01 03, 13:36)
pasirodo as bandziau ikos... sake, kad spalva yra viena ikos, o dabar jau suzinau, kad dvi...  doh.gif  ...



Tai tada kai pirkai gal dar buvo tik 1, nes nesenai atsirado kita smile.gif
Papildyta:
QUOTE(lietuvaiteee @ 2010 01 02, 19:31)
yra keletas spuogeliu blush2.gif ir siaip mano oda linkusi sauseti... na gal ir del to man ji nelygiai pasidengia verysad.gif



Tai jus jokios tada graziai pudros nepadengsit 4u.gif visu pirma reik gerai nusveist ir padrekint tokia odyte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Seyschelle @ 2010 01 03, 17:08)

Na as dabar nusipirkau nauja BIKOR,o senaja pries kokius 3 metus pirkau,tai tikrai skiriasi atspalviai,ta naujesne sviesesne ax.gif Tai gal neoriginalia turiu?Bet dezute,lapukas ir tos GF raides yra...nebesuprantu... g.gif
Atsakyti