Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

QUOTE(minte @ 2010 01 03, 19:44)
doh.gif  doh.gif  doh.gif tai kad dar tik pirksiu...  todel ir parisnuosi, kad tinkama nusipirkciau..  tongue.gif


Nueik svariu veiduku ir pabandyk puse veido taip puse taip ir nereiks sukt galvos 4u.gif
Atsakyti
Aš sunaudojau Ikos, o dabar Bi-kor nusipirkau, tai pastaroji žymiai geresnė smile.gif Abi pirkau iš Sarmos rolleyes.gif O Bi-kor tai rimtai kvepia taip skaniai ir net nesitikėjau tas dvi raides rasti, bet radau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pringle @ 2010 01 03, 22:47)
Aš sunaudojau Ikos, o dabar Bi-kor nusipirkau, tai pastaroji žymiai geresnė smile.gif Abi pirkau iš Sarmos  rolleyes.gif O Bi-kor tai rimtai kvepia taip skaniai ir net nesitikėjau tas dvi raides rasti, bet radau  ax.gif

kaip rase viena, tai tos G+F raides nereiskia, jog EZ originali mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif As nusipirkau pries pora dienu IKOS thumbup.gif thumbup.gif Jokiu ten G+F nera, bet man ju ir nereikia, nes matau kad ji gera. Nors pirma karta ez nusipirkau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sheela @ 2010 01 06, 16:35)
Sveikos 4u.gif  As nusipirkau pries pora dienu IKOS thumbup.gif  thumbup.gif  Jokiu ten G+F nera, bet man ju ir nereikia, nes matau kad ji gera. Nors pirma karta ez nusipirkau rolleyes.gif

tai G+F ir nebuna ant Ikos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 01 03, 19:37)
Nueik svariu veiduku ir pabandyk puse veido taip puse taip ir nereiks sukt galvos  4u.gif


nusipirkau IKOS naturele spalva... man patinka..tik reikia normaliokiskai ismokt uzsidet...
Atsakyti
siaip kas naudoja is mano pazystmau, tai giria ja, bet drauge viena tai baisiai man atrodo uzsitepus ta pudra schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(minte @ 2010 01 12, 00:39)
nusipirkau IKOS naturele spalva... man patinka..tik reikia normaliokiskai ismokt uzsidet...



is kur jus cia istraukete kad IKOS yra keleto spalvu blink.gif gal kokias fuflo lenku gamybos isigijote, nes EZ specifika ir yra ta jog jos spalva yra viena ir vienintele, ir sviesumas ar tamsumas ant veido jos atsiskleidzia nuo uztepto kiekio o ne del kazkokiu skirtingu spalvu, kurias gal turguje radote ar dar kokioj isparduotuveje g.gif turiu pati ir jau ne pirma pakuote IKOS, puiki tekstura rudo atspalvio ir nuostabaus kvapo, be galo gerai atlieka savo funkcija thumbup.gif ir nera jokio ryzumo, uztepus naturaus idegusio rudo o ne ryzo veiduko efektas !
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Linine~: 16 sausio 2010 - 23:30
QUOTE(~Linine~ @ 2010 01 17, 00:28)
is kur jus cia istraukete kad IKOS yra keleto spalvu  blink.gif  gal kokias fuflo lenku gamybos isigijote, nes EZ specifika ir yra ta jog jos spalva yra viena ir vienintele, ir sviesumas ar tamsumas ant veido jos atsiskleidzia nuo uztepto kiekio o ne del kazkokiu skirtingu spalvu, kurias gal turguje radote ar dar kokioj isparduotuveje  g.gif turiu pati ir jau ne pirma pakuote IKOS, puiki tekstura rudo atspalvio ir nuostabaus kvapo, be galo gerai atlieka savo funkcija  thumbup.gif  ir nera jokio ryzumo, uztepus naturaus idegusio rudo o ne ryzo  veiduko efektas !

paprasiciausiai pasiziurekit ikos internetiniam puslapy, cia visai nesenai atsirado manrods.
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2010 01 03, 22:56)
aciu, man tikrai pravers 4u.gif
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

o mano kvepia wub.gif tik nepasakyciau kad sokoladu biggrin.gif

paskaicius vel nuejau pauostyti biggrin.gif nu turi kazkoki tai kvapa, bet tikrai ne sokoladas tik seip kazkoks ax.gif bet as jo nejauciu tepdamasi, kaip pavyzdziui tepant Guerlain meteoritus rolleyes.gif o pirkau Sarmoje 4u.gif ir ana BI-kor pudryte kai turejau nepastebejau jokio isskirtinio kvapo, na gal mano kvapo receptoriai ne tokie jautrus lotuliukas.gif
Atsakyti
O as jau antra naudoju EGYRA "EGYPTISCHE ERDE",tai super. thumbup.gif Ja man vis is Airijos atveza,nes ten kainuoja 20euru,o prekiauja ja vaistinese.Stai tokia
Atsakyti
labukas esu ,cia naujoke ir nelabai zinau kuo skyriasi ,bikor ikos.ir kaip astkirti ar ten ikos ar bikor?gyventu utenoje ir ten yra akcija tik 89 lt ,jos 9g gamintojas Colora ,amerika ,ar cia gali buti apgaule ir apskritai kaip zinoti ar ten ikos ar bikor .atsiprasau uz daug klausimu ,bet noriu pirk ir bijau kad nusipirksiu apgaulia 4u.gif
Atsakyti