Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

QUOTE(*leila* @ 2010 01 17, 15:33)
O as jau antra naudoju EGYRA "EGYPTISCHE ERDE",tai super.  thumbup.gif  Ja man vis is Airijos atveza,nes ten kainuoja 20euru,o prekiauja ja vaistinese.Stai tokia

sveikos....ir as tokia pat naudoju, tik man pirko lietuvoje, taj labai patenkinta as ja esu, labai grazu atspalvi duoda biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2010 01 17, 17:18)
labukas esu ,cia naujoke ir nelabai zinau kuo skyriasi ,bikor ikos.ir kaip astkirti ar ten ikos ar bikor?gyventu utenoje ir ten yra akcija tik 89 lt ,jos 9g gamintojas Colora ,amerika ,ar cia gali buti apgaule ir apskritai kaip zinoti ar ten ikos ar bikor .atsiprasau uz daug klausimu ,bet noriu pirk ir bijau kad nusipirksiu apgaulia 4u.gif

parasyta buna ant dangtelio Ikos arba Bi-kor.
o ta, kaip jus aprasete tai tikrai ne originali, nes egipto zeme buna po 13 g. ikos dar berods mazesnis buna, lyg ir 7 g smile.gif
Atsakyti
As naudoju Ikos..labai patenkinta sia pudra.Kaip pirkau konsultante patare ..sviesesniai odai pirkt -Ikos ,o tamsiasniai Bi-kor.Ir kaip skaiciau cia ,kad tipo IKOS turi morkava atspalvi-netiesa.Pasitepus oda igauna grazu rusva atspalvi ir ta pudra kvepia.
Atsakyti
QUOTE(SANTA @ 2010 01 17, 21:21)
As naudoju Ikos..labai patenkinta sia pudra.Kaip pirkau konsultante patare ..sviesesniai odai pirkt -Ikos ,o tamsiasniai Bi-kor.Ir kaip skaiciau cia ,kad tipo IKOS turi morkava atspalvi-netiesa.Pasitepus oda igauna grazu rusva atspalvi ir ta pudra kvepia.



Viska skaitet, o kad dar ir nuo odos atspalvio priklauso tas ryzumas neskaitet doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
ax.gif o kaip ten juodi seseliai? jie istikruju juodi ar tik pilki blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes,norejau paklausti ar galima plauti Erdesos paprasta sepeteli egipto zemei?Ar neiskris plaukuciai?Jei galima,tai kaip ji reiktu plauti ir kas kiek laiko? g.gif
Atsakyti
O kur gaminama originali Bikor? g.gif
nes pas mane raso Made in Italy ax.gif
Atsakyti
na o as turejau ir viena ir kita egipto zeme ir ne viena man netiko, arba as nemokejau ja pasitepti. issidaziusi budavau plemuota ir atrodydavau kaip murzina biggrin.gif sako kad ne visoms tinka egipto zeme. o mano drauge kaip pasidazo tai negaliu atsiziureti i jos veida wub.gif taip graziai atrodo !!!
Atsakyti
QUOTE(Darijac @ 2010 01 23, 12:51)
na o as turejau ir viena ir kita egipto zeme ir ne viena man netiko, arba as nemokejau ja pasitepti. issidaziusi budavau plemuota ir atrodydavau kaip murzina biggrin.gif sako kad ne visoms tinka egipto zeme. o mano drauge kaip pasidazo tai negaliu atsiziureti i jos veida  wub.gif taip graziai atrodo !!!

jei tepi ant kremo ar riebesnes odos, tada gaunasi demes wink.gif
as visada pries tepdama EZ pries tai perbrai\ukiu veida su kompaktine pudra, tada super atrodo, ir oda lygesne ir dar rusvesne... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(harmoneta @ 2010 01 23, 19:06)
jei tepi ant kremo ar riebesnes odos, tada gaunasi demes wink.gif
as visada pries tepdama EZ pries tai perbrai\ukiu veida su kompaktine pudra, tada super atrodo, ir oda lygesne ir dar rusvesne... thumbup.gif


As taip pat ez tepu ant kompaktines, ziema ez nepakeiciama, kaklui ir visam veidui drinks_cheers.gif
Atsakyti
man taip pat dabar ypač ež einama, bikor nudoju ir nekeisčiau jos į nieką.
tik nekada nemeginau ant kompaktinės ją dėtis, visuomet ant veido tiesiog be jokių kremukų tepiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingakalnis: 23 sausio 2010 - 18:45
Sveikos mergaites, planuoju ir as isigyti ez bi-kor noreciau, prisiskaiciau geru atsiliepimu apie ja tai gundausi ir as, mano oda misri, ant smakro visad iskyla vienas antras spuogas, zandai pasausoki, kremines pudros nelabai galiu naudot nes iskart atsiranda tokios sausos demeles ,kaip manot ar man tikto ez ?
ir i ka atkreipt demesi pekant,kad nenusipirkti "fuflo" ? kiek skaiciau turi kvepet sokolado siek tiek? raides ane? kauburelis turi but o ne lygi ? ar as klystu?
Atsakyti