Įkraunama...
Įkraunama...

"Katarzynos" obuolių pyragas

kEPIAU ir aš šiandien, gavosi visai neblogas, tikrai kad saldokas nors cukraus dėjau mažiau. Tačiau neturėjau kepimo miltelių, tai dėjau sodą, gesintą actu, tai pyragas gavosi tokios rusvai gelsvos spalvos unsure.gif , nelabai vaizdas, bet skoniui įtakos, jaučiu, neturi.
Šiaip ačiū už receptuką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2010 09 18, 20:48)
Viskas pavyko thumbup.gif super skanu thumbup.gif


Oho kaip jum graziai iskilo,vos ne bulka bigsmile.gif Man tai ne velnio ,apatinis sluoksnis isvis dingo kazkur biggrin.gif Kame cia bedos gali but? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2010 09 19, 22:33)
Oho kaip jum graziai iskilo,vos ne bulka  bigsmile.gif  Man tai ne velnio ,apatinis sluoksnis isvis dingo kazkur  biggrin.gif  Kame cia bedos gali but? g.gif

as net pati stebejaus kaip jis graziai kilo thumbup.gif man retai kada taip isklya mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip skaniai atrodo, reiks butinai bandyti smile.gif tik toks klausimas ojus ji kepat toj torto formoj, kur sonai nusiima? o jeigu kvadratinej formoj kept kazin iseitu ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(*gidryte* @ 2010 09 21, 16:23)
o jeigu kvadratinej formoj kept kazin iseitu ar ne  g.gif

Sviestiniu popieriumi išklok formą, tada tikrai išeis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*gidryte* @ 2010 09 21, 17:23)
kaip skaniai atrodo, reiks butinai bandyti  smile.gif  tik toks klausimas ojus ji kepat toj torto formoj, kur sonai nusiima? o jeigu kvadratinej formoj kept kazin iseitu ar ne  g.gif

Manau iseitu,nes labai lengvai jis atlipo,ten juk riebalu dedas,o as dar forma patepiau thumbup.gif tai ir jus patepkit ta kvadratine kokiu sviestu,paskui ir isimsit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2010 09 18, 20:48)
Viskas pavyko thumbup.gif super skanu thumbup.gif
user posted image

dejau 200 cukraus,sekanti kart deciau tik 100 ax.gif miltu cia iseina 400 jei pagal stikline,tai deciau tik 300,manau pavyktu mirksiukas.gif



Pamaciau sita foto ir nustebau blink.gif maniskis pyragas kai iskepa visai kitaip atrodo -labai panasus kaip toj foto kur prie recepto blush2.gif man niekada taip neiskyla.... is nuotraukos atrodo, kad tesla biskvitine smile.gif
O kokio skersmens formoje kepta? As kepu 26 cm, tai toks zemesnis buna 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DaivaVe: 22 rugsėjo 2010 - 11:25
niu labai skanus, tik tikslinuos, ar tesla labai tirsta turi buti, gal skystenej geraiu klitu?
Atsakyti
Aciu uz recepta, tikrai laaabai skanus gavosi pyragas thumbup.gif Atrodo lygiai taip pat kaip pirmoj nuotraukoj, tik as issigandau deti tiek sukraus, tai puse stiklines maziau idejau, na ir miltu atitinkamai sumazinau, skonis labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2010 09 19, 19:02)
kEPIAU ir aš šiandien, gavosi visai neblogas, tikrai kad saldokas nors cukraus dėjau mažiau. Tačiau neturėjau kepimo miltelių, tai dėjau sodą, gesintą actu, tai pyragas gavosi tokios rusvai gelsvos spalvos  unsure.gif , nelabai vaizdas, bet skoniui įtakos, jaučiu, neturi.
Šiaip ačiū už receptuką  4u.gif


čia gal razinos mirkytos taip pridažė ax.gif

Atsakyti
Iskepiau ir as ka tik.Niam skanu.
Vietoje razinu dejau riesutus mirkytus brendyje (as razinu nemegstu). Tesla mano tokios tirstos grietines konsistencijos buvo. Apatini sluoksni islyginau slapiu saukstu, o virsutiniui jau net nebelabai teslos uzteko, tai slapiais pirstais bandziau palygint.Bet kai prapjoviau tai nustebau - normaliai tos teslos pasirode, abu sluoksniai tokie pakyle. (bet toli grazu ne taip kaip guziuko nuotraukoje.)
As stikline supratau kaip 200, bet miltu ir cukraus visgi dejau maziau. Mano skarda 26cm.
Aciu uz recepta, man patinka kitokie obuoliu pyrgai biggrin.gif
Atsakyti
Kokio tirstumo jis turetu gautis? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beibikas: 25 rugsėjo 2010 - 17:22