Įkraunama...
Įkraunama...

"Katarzynos" obuolių pyragas

Aš naudoju sveisto ir riebalų mišinį. Laikau kambario temperatūroj kol atsileidžia. Jei noriu, kad greičiau atsileistų, padedu ant radiatoriaus. Tada l. greit. Sviestas yra truputį kietesnis ir jis tiek nesuminkštėja kaip riebalų mišinys. Kepiau su vyšnėm, irgi l. skanus gavosi
Atsakyti
Vakar kepiau, tikrai skanus. Tik as neturejau tiek cukraus, idejau 1 stikline, tada supyliau miltus ir gavosi tokia kietoka tesla, tikrai ne pilama i skarda. Atrode, kad miltu daugokai, gal del to kad cukraus buvo per mazai g.gif Tai as pridejau tos teslos plonai, pakepiau tada sudejau obuoliu razinu misini, apdejau likusia tesla ir vel kepiau. Jis man gavosi daugiau toks trapus, panasiai kaip pyragas "Draugyste" parduotuvese.
Atsakyti
man gaunasi purus, minkštas, gal kad aš dedu truputį mažiau miltų. Tik 2 stiklines. O tešla gaunasi l. tiršta. tokia, kad reikia tept su šaukštu, pati ji neišsilygina
Atsakyti
o man atrodo kad rasant recepta butu geriausiai gramais surasyti,nes stiklines pas visas praktiskai skirtingos ax.gif 4u.gif .
Atsakyti
Jei visus produktus dedi su tuo pačiu indu, tai proporcijos gaunasi vienodos, tai didelės reikšmės gramų skaičius kaip ir neturi ax.gif
Atsakyti
Kepiau ir as sita pyraga, tikrai labai, labai skanus thumbup.gif .Tik as razinas mirkiau ne konjake, bet sirupa atskiedziau su vandeniu ir jame paviriau truputi.Ir man miltu maziau reikejo unsure.gif .Siandien kepsiu, bet dar dadesiu graikisku riesutu, sumaisysiu su razinom ir obuoliais.
Beje, man apatinis sluoksnis nelabai iskilo, bet virsutinis , kad issipute thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2010 01 17, 11:49)
Žinokit, tikrai nesitikejau, kad toks skanus pyragas. Visada norejau toki issikept, bet vis gaudavosi tai kietesnis, tai sausesnis. Tikrai NUOSTABUS SKONIS. Gavosi toks purus, minkstas ir nesausas. Tik per daug cukraus pudros apibarsciau, raset, kad negailet, tai ir nepagailejau. Tai ji vietomis taip ir liko nepakitusi, o kur jos buvo mažiau, graži, traški, skani plutelė gavosi. Tik cukraus dejau 1,5 stiklines ir miltu 2 stiklines. AIŠKU, stiklinė stiklinei nelygi.
Visada jį kepsiu. Tiesa, nedėjau razinų, nes mano šeima jų nemėgsta, bet šiandien sesė keps, tai ji dės. Paklausiu, kaip gavosi.
Labai ačiū už receptuką

Be galo džiaugiuosi, kad patiko)
Papildyta:
QUOTE(ingauk @ 2010 01 17, 17:58)
noreciau vaikam iskepti bet nekepsiu vien del alkoholio nes nors ir tiek, bet visgi vaikai valgys  mirksiukas.gif

Nebūtinai turi būti alkoholis - razinas galima tiesiog pamirkyti karštame vandenyje - bus puiku.
Papildyta:
QUOTE(kisule @ 2010 01 19, 09:34)
Kokia turetu gautis tesla? Kazkas pas mane su tuo pyragu netas gavosi  schmoll.gif  schmoll.gif  gal forma per maza  g.gif  .... ganetinai storas kaip iskepe ,nei istoli nepanasus tas kuris nuotraukoje  unsure.gif ,skonis gal ir nieko,bet..  verysad.gif

Greičiausiai forma Jūsų per maža - aš naudoju 26 cm. formą.
Papildyta:
QUOTE(mamadonata @ 2010 01 19, 12:50)
Ka reiskia "paleidziu iki minkstumo". Ar pakaitinate, pasildote ji,ar tai reiskia, kad nuo plakimo suminksteja, ar tiesiog ilgai laikote kambario temperaturoje kol suminksteja?


Idedu sviestą į puodelį, kurį statau į dubenėlį su karštu vandeniu, sviestas tirpsta.
Galima ir mikrobanginėje.
Papildyta:
QUOTE(jurda @ 2010 01 20, 14:27)
man gaunasi purus, minkštas, gal kad aš dedu truputį mažiau miltų. Tik 2 stiklines. O tešla gaunasi l. tiršta. tokia, kad reikia tept su šaukštu, pati ji neišsilygina

Taip, tokios konsistencijos ir turėtų būti. Kažkoks tarpinis variantas - šaukštui - skystoka, o išpilti nesigauna lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(nelle @ 2010 01 21, 19:00)
Kepiau ir as sita pyraga, tikrai labai, labai skanus thumbup.gif .Tik as razinas mirkiau ne konjake, bet sirupa atskiedziau su vandeniu ir jame paviriau truputi.Ir man miltu maziau reikejo unsure.gif .Siandien kepsiu, bet dar dadesiu graikisku riesutu, sumaisysiu su razinom ir obuoliais.
Beje, man apatinis sluoksnis nelabai iskilo, bet virsutinis , kad issipute thumbup.gif .

Tai kitą kartą į apačią daugiau tešlos įdėkit))

Labai labai skanu su kapotais lazdynų riešutais. thumbup.gif
Atsakyti

 i 
PROFILAKTINIS FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt  
Atsakyti
As siandien irgi iskepiau sita pyraga smile.gif kepiau taip kaip autore nurode, t.y. 180 c ir 50 min, bet pyrago vidurys kazkodel neiskepe, obuoliai gavosi nekeptoj tesloj g.gif na bent jau krastai skanus gavosi blush2.gif tokie purus purus 4u.gif tik man pasirode pyragas saldokas, kita karta desiu maziau cukraus 4u.gif
Atsakyti
Ir sesei, ir draugem vis rekomenduoju šį pyragą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marijka @ 2009 12 16, 13:05)
user posted image
KATAŽYNOS PYRAGAS
receptas retas, tad įdedu, kad nepamirščiau, ir gal kam patiks...



nu ka,pasovem su vaikais sita pyragiuka,ziuresim ar iskeps,nes keista kad suberus miltus jis gavosi neskystas g.gif tiesiog ranka reikejo lyginti ta tesla g.gif

O gal taip turi but g.gif
Atsakyti
Viskas pavyko thumbup.gif super skanu thumbup.gif
user posted image

dejau 200 cukraus,sekanti kart deciau tik 100 ax.gif miltu cia iseina 400 jei pagal stikline,tai deciau tik 300,manau pavyktu mirksiukas.gif
Atsakyti