Įkraunama...
Įkraunama...

Javinės Diskusijos

Sveiki,

Mes javainės produktus vartojame senokai, ypač juos mėgsta mūsų mažoji smile.gif vasarą išvažiavus laukutin geriausias užkandis duoniukai arba Popietėlės gruzdučiai thumbup.gif na o man sausučiai šalna ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimir: 23 gruodžio 2009 - 19:22
Dažniausiai perku tik javinukus, ypač šokolado ir pieninio skonio thumbup.gif galbūt kitąkart jau išbandysiu naujuosius javainius. smile.gif
Atsakyti
man l.skanus javainiai Smaliziams thumbup.gif Tik dydziu galetu buti mazesni. man idealiausi pusryciai: tie javainiai+jogurtas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Vetrunge*: 26 gruodžio 2009 - 17:52
aš tai jau seniai įpratau naudoti duoniukus vietoj duonos darant sumuštinius, man kažkaip skaniau ir ilgiau negenda duoniukai nei duona thumbup.gif Duona praktiškai peku vien dėl vyro, pati tikrai išsiversčiau tik su duoniukais.
Atsakyti
Valgome tik Javinės riestainius, ir jau keli metai ant kūčių stalo tik Javines kūčiukai, o šįmet jie buvo ypatingai skanūs. Atitinka visus tradicinių kūčiukų reikalavimus.
Atsakyti
Vien šios firmos ir perku duoniukus, meduolius, naujus javainius ("smaližiams"). Ragavom įvairių firmų, bet pasiliekam prie šitos wub.gif Sekmės "Javinei" 4u.gif
Atsakyti
As labai megstu Javines avizinius sausainius,ju visada buna namuose,ir dar labai patinka naujas javines gaminys "Smaliziams" su cinamonu blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Skaniausi man meduoliai,,Baltija,, nei vieni jiems neprilygsta. Visiskai tokie kaip vaikystej valgydavau su kefyru rolleyes.gif . Kol ju dar nbuvau radusi buvau nusivylusi meduoliais tai per kieti, tai saldumo truksta ir t.t., o mazasis tai javainius pieninius lapnoja, tai buvo geras atradimas kai ieskojau kuo galetu pasmaguriaut mazais ir kad butu kuo maziau E. O naujiena tai labai pradziugino galesiu duot vaikui nesibaimindama del E kas man labai aktualu thumbup.gif
Atsakyti
Javinukai super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
mmm, javinukai ir javainiai wub.gif
Atsakyti
mums labai patinka meduoliai, smaliziams naujieji sausainukai.
Atsakyti
mums ir ju gaminukai thumbup.gif
Atsakyti