Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Olesta @ 2009 12 28, 22:08)
užvirinau 420 g grietinėlės kaip ganašui ir priklauso užvirti, užvirus nukėliau nuo ugnies ir įdėjau Rududu,

Olesta skaito mano mintis lotuliukas.gif vakar visa vakara masciau, kuom pakeisti ta cukru su vandeniu, kad karamelinio skonio grietinele igautu ir sugalvojau tik rududu, bet mano bandymas tik rytoj vakare butu buves, tai dabar zinau, kad tikrai bus gerai sitas variantas thumbup.gif
aciu aciuks.gif
Atsakyti
Mayfly, šaunuolė thumbup.gif aš tik būčiau dar besmegeniui rankytes uždėjus ax.gif kaip gaila, kad negaliu parodyti savo besmegenių porelės verysad.gif

Olesta
, esi super moteris, darai super tortus ir plius dar ir atradimą super padarei thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

neramuole,
va čia tai tortų paradas thumbup.gif tik man vėl besmegeniams trūksta rankų blush2.gif turbūt aš kažkokia keista tuo klausimu doh.gif biggrin.gif boružėlė ir barbė be priekaištų wub.gif žolytė fantastiška, o va dabar dėl rožių tai kamantinėsiu ax.gif biggrin.gif kodėl jos tokios gražiai auksinės bigsmile.gif aš ir noriu tokių pasigaminti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 29 gruodžio 2009 - 11:26
ooo, o kur Block perki? bigsmile.gif aš niekur nebematau doh.gif doh.gif

QUOTE(ligita33 @ 2009 12 28, 14:13)
as karta buvau sugalvojus, kad man reik zalios tvros, tai paemiau balta sokolada "PRINCAS", ikisau ji i mikrobange, pradejo tirpt, istraukiu, ziuriu: sausainio trupiniukai...  doh.gif paskaitau ant popieriaus, o ten parasyta atrodo buvo: gali pasitaikyti trupiniuku  doh.gif  doh.gif  doh.gif tai stovi dabar lekstej sudziuves,... dar neapsisprendziau, ar ismest, ar bandyt kazkur panaudot... labiausiai gaila zaliu dazu  blush2.gif

Pas mane irgi tokių trupiniukų yra, nu nepavyksta idealiai nudažyt balto šokolado kai reikia, nors tu ką doh.gif Ar juos jau mest lauk? unsure.gif

Mergaitės, visų tortai nuostabūs wub.gif tokie šventiški wub.gif thumbup.gif

Olesta, už kremą 10 balų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikucce @ 2009 12 29, 12:47)
ooo, o kur Block perki? bigsmile.gif aš niekur nebematau doh.gif doh.gif

Norfoj ax.gif kokioj nuosalesnej didesnej paziurek mirksiukas.gif
pvz Vilniaus Kalvariju gatvej seniai neber, o Ateities g - radau...
beje, kaip jau randu, tai perku kokius 4 ax.gif nes man didenio torto tvorai ir dar kelioms kringelinem gelems suejo visi 200 g.
draugas jau juokiasi - kaip nuvarom i Norfa, taip zino,kad mane saldumynu skyriuj ras kakla istempusia ir to sokolado besizvalgancia blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ooo: 29 gruodžio 2009 - 12:00
merginos, dažykite baltą ganašą 4u.gif nebent lapelius kokius norit daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2009 12 29, 12:25)

neramuole,[/b] va čia tai tortų paradas  thumbup.gif  tik man vėl besmegeniams trūksta rankų  blush2.gif  turbūt aš kažkokia keista tuo klausimu  doh.gif  biggrin.gif  boružėlė ir barbė be priekaištų  wub.gif  žolytė fantastiška, o va dabar dėl rožių tai kamantinėsiu  ax.gif  biggrin.gif  kodėl jos tokios gražiai auksinės  bigsmile.gif  aš ir noriu tokių pasigaminti  ax.gif


as jas rausvas turejau pasidarius, tai nupurskiau su aukso dulkem is flakonelio ax.gif
Atsakyti
Sveikos tarpušventyje 4u.gif

štai mano Kalėdinis tortas. Medaus tortas, puoštas MMG. Snaigės iš MMG gaunasi labai minkštos, tinka tik tam kartui panaudoti. Jeigu norėtumėt panaudoti kitą dieną ar po savaitės, būtų problema dėl jų išsaugojimo. Jos labai trapios net ir sudžiūvę, imant pirštais gali sutrupėti..
Varpeliai iš pastilažo. Eglės kamienas dengtas lydytu šokoladu.
user posted image
Atsakyti
Labai gero šokolado yra Kaune, bazėje 12sandėlyje prieskonių ir džiovintų vaisių skyriuje. Ten ir vadinasi, konditerinis šokoladas, jis būna tokiom tabletem, baltas ir pieniškas kaina jo apie 11lt kg.Man jis labai patinka smagiai su juo dirbasi ir begalo greit stingsta thumbup.gif
Atsakyti
o čia dar vienas.. gedulingas, ir per šv. Kalėdas. Kažkas nelabai patinka kompozicijoje, bet kaip žinia, jau suvalgytas. Irgi medaus tortas, dengtas MMG. Tik rožės ir lapeliai iš pastilažo. Blizginta blizgiais milteliais, kuriuos skiedžiau degtine.
user posted image

buvau pasidariusi BALTĄ eglutę sau.. hihihi.gif nusivežėm pas tėvus, susirinko daugiau žmonių.. pasėdėjom prie stalo. Pagaliau gavusi progą atsipūsti, nuėjau pasnausti.. ir še tau kad nori.. po gero pusvalandžio ateinu.. o mano tortas jau padalintas doh.gif taip ir nespėjau nufotografuoti doh.gif neperspėjau, kad dar neturiu nuotraukos, tai visi pagailėjo manęs, leido pailsėti.. vis tikėjausi Kalėdinės aplinkos.. laugh.gif žodžiu, norėjau kaip geriau, o gavos kaip visada laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 29 gruodžio 2009 - 12:36
Naitai, dailu, snaigės labai labai gražios 4u.gif
Atsakyti
Tikrai,Naitai,grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2009 12 29, 13:00)
as jas rausvas turejau pasidarius, tai nupurskiau su aukso dulkem is flakonelio  ax.gif


Kaip čia atrodo tas flakonėlis g.gif ax.gif ar čia tie americolor purškiamieji dažai?



QUOTE(naitas @ 2009 12 29, 13:33)
o čia dar vienas.. gedulingas, ir per šv. Kalėdas. Kažkas nelabai patinka kompozicijoje, bet kaip žinia, jau suvalgytas. Irgi medaus tortas, dengtas MMG. Tik rožės ir lapeliai iš pastilažo. Blizginta blizgiais milteliais, kuriuos skiedžiau degtine.




Eglutė labai daili thumbup.gif snaigės su formele darytos?

Gedulingam torte manau nesižiūri orandžinė spalva g.gif bet užtat rožės kokios mega_shok.gif wub.gif

O dėl tų savų tortų tai netikiu schmoll.gif biggrin.gif nematau vaizdžiai, tai ir netikiu biggrin.gif Aš irgi prikepiau tų tortų, viens už kitą gražesni lotuliukas.gif (joke)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 29 gruodžio 2009 - 13:34