Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Ačiū visoms už gerą žodį snaigėms 4u.gif

QUOTE(vlm28 @ 2009 12 28, 11:50)
Sveikos,visas su sventemis 4u.gif Mergaites,kreipiuosi pagalbos,kazkada kepiau torta i kurio krema dejosi Mars sokoladukai,vyras uzsiprase jo naujakui,o as nors uzsimusk neberandu recepto  doh.gif gal kuri zinot,kur galeciau ji rast  ax.gif


gal šito Marso ieškai ax.gif

QUOTE(Asseni @ 2009 12 28, 14:53)
Na va, ataskaita padariau, gal kam bus idomu


Tai aišku, kad įdomu bigsmile.gif bigsmile.gif tortas labai įspūdingas thumbup.gif nu bet tie gabaliukai - pagatava per monitorių suniamniot juos user posted image Prisijungiu prie Jolkos prašymo drinks_cheers.gif parašyk proporcijas kremo plyyyyyz blush2.gif

konvalija, tikrą pasakų pilį padarei wub.gif labai gražu wub.gif

zuliaska, boružėlė labai simpatiška wub.gif

Vaidosee, bokalas-tortas atrodo super tiesiog thumbup.gif
Atsakyti

matau juosei tortuka sokoladu, buk gerute patark noriu daryt bet nezinau ar viena sokolada tirpint, ar su pioenu, ar su sviestu, kaip cia geriau turetu buti g.gif
[/quote]

Aš pirkau oetker firmos šokoladinį glaistą, labai greitai ir gerai gaunasi, labai gerai stingsta.

Sėkmės!!!
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 12 28, 13:42)
as kazkaip nenuziurejau, kaip ta sokolada "tvorai" reik daryt, tai tiesiog 200 g. konditerinio sokolado (block sidabrinej pakuotej) susmulkinau, apslaksciau sauksteliu gero alyvuogiu aliejaus ir pakaitinau mikrobanginej - "tvora" ir geles gavosi superiniai ir labai gerai sustingo  thumbup.gif


AS VISADA SOKOLADA TIRPINU TIK SU ALIEJUM....JOKIU TEN GRIETINELIU,O NUO VANDENS TAI ISVIS UZSITRAUKIA SOKOLADAS...KAIP JUMS TADA DAR PAVYKSTA KA NORS SU JUO PADARYTI..... g.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2009 12 28, 17:15)
AS VISADA SOKOLADA TIRPINU TIK SU ALIEJUM....JOKIU TEN GRIETINELIU,O NUO VANDENS TAI ISVIS UZSITRAUKIA SOKOLADAS...KAIP JUMS TADA DAR PAVYKSTA KA NORS SU JUO PADARYTI..... g.gif

as dar kartais su sviesto gabaleliu tirpinu...
grietinele tik glaju darant dedu
o su vandeniu tai neisivaizduoju kaip reik kazka daryt - nebent sokolado gumuliuku rutuliuku reiktu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2009 12 28, 15:15)
AS VISADA SOKOLADA TIRPINU TIK SU ALIEJUM....JOKIU TEN GRIETINELIU,O NUO VANDENS TAI ISVIS UZSITRAUKIA SOKOLADAS...KAIP JUMS TADA DAR PAVYKSTA KA NORS SU JUO PADARYTI..... g.gif



drinks_cheers.gif kepykloi visada i sokolada pildavom alieju ax.gif
Atsakyti
ačiū visoms už šokoladinius patarimus
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2009 12 28, 17:15)
AS VISADA SOKOLADA TIRPINU TIK SU ALIEJUM....JOKIU TEN GRIETINELIU,O NUO VANDENS TAI ISVIS UZSITRAUKIA SOKOLADAS...KAIP JUMS TADA DAR PAVYKSTA KA NORS SU JUO PADARYTI..... g.gif

nu o man tai niekas nesusitrauke, neuzsitrauke ir jokiu gabaleliu nebuvo schmoll.gif ta tvorele dariau su konditeriniu maiseliu, nukirpus prie miniatiurini galiuka, gavosi mini skylute ir ji tikrai nesikiso schmoll.gif tik tiek, kad nestingo
Atsakyti
o Jūs nežinot, kodėl aš į tvorelių šokoladą nepilu nieko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif jetus man toks jausmas, kad aš baigiu nupušti, gal laikas nebekepti tortų g.gif

Asseni turbūt man pats gražiausias Tavo tortas wub.gif nežinau net kodėl, bet jis man pasakiškai gražus thumbup.gif matyt man labai tinkami spalvų deriniai thumbup.gif

Konvalija, sveikinu su pavykusia pilaite thumbup.gif o kas nutiko dedant tinkliukus ant torto, kaip ta grietinėlė dabar per tarpus lindo g.gif kame šaknys, prisipažink, ką prichimičijai tongue.gif

Boružytė žavinga wub.gif

dar praleidau kažkieno tortuką iš anksčiau dieną įdėtų irgi superinis thumbup.gif

snikerio ganašas dzibavimui man niekada netinkamas, nebent pertepimui, nelaiko formos visiškai, nu lekiu tada eksperimentuot, jei jau Zebrai striuka su laiku rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 28 gruodžio 2009 - 17:29
Man irgi Asseni tortas pasakiškas, taip tos spalvos dera, kad negaliu. nuostabus tortukas. gal į tortų temą asseni galės parašyti receptėlius. aš lyg su persikais ir kažkur turiu, bet su šokoladu tai ne. jei nesunku įmeskit.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ,
Pirmiausia visas ir visus su praėjusiomis šventėmis smile.gif . Pagaliau išdrįsau pasirodyti ir aš blush2.gif . Pirmas mano tortas dengtas mase, ilgai brendau iki to ax.gif . Žinau, kad nėra tobula, bet manau nors kiek pavyko blush2.gif . Mūsų kalėdinis tortukas:

user posted image

user posted image

Viduje napoleonas dengtas MMG, papuošimai irgi iš MMG.
Atsakyti
Skaitau vis apie tas dengimo mases, ir nežinau ar išdrįsti blush2.gif , gražu tai be proto bet ar skani jinai? Sakykit, mergytės, o kokia masė savo skoninėmis savybemis jums pati pačiausia? 4u.gif
Atsakyti

mergaitės, o kuo man du sausaininius elementus suklijuot tarpusavyje per jų plokštumą? šokoladu? ar baltymą kokį paplakus?g.gif

Atsakyti