Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(ooo @ 2009 12 29, 17:02)
as maatu auksine karuna  ax.gif


Mano akys pamatė kažkokią kepurę kaip pas karžygius hihihi.gif
Reik daugiau morkų valgyt, nes visai nebematau biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
jolka,tu tik neisizeisk..ale kodel jau antra berods tavoji leleyte,ir be liemens? blush2.gif blush2.gif unsure.gif as nesu darius leles tai man idomu ar labai sunku isgauti ar kita beda blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif As kaip visada apakusi nuo pamatytu groziu, ir isvardinti tikrai neiseis blush2.gif Zinoma, yra kai kurioms kur tobuleti, bet tai tik laiko klausimas mirksiukas.gif As deja neturiu ko parodyti, nes nenufotografavau nei vieno is paskutiniu triju tortu doh.gif Bet suvalgyti buvo labai skaniai biggrin.gif
QUOTE(ligita33 @ 2009 12 28, 13:13)
as karta buvau sugalvojus, kad man reik zalios tvros, tai paemiau balta sokolada "PRINCAS", ikisau ji i mikrobange, pradejo tirpt, istraukiu, ziuriu: sausainio trupiniukai...  doh.gif paskaitau ant popieriaus, o ten parasyta atrodo buvo: gali pasitaikyti trupiniuku  doh.gif  doh.gif  doh.gif tai stovi dabar lekstej sudziuves,... dar neapsisprendziau, ar ismest, ar bandyt kazkur panaudot... labiausiai gaila zaliu dazu  blush2.gif

Tu tiesiog perkaitinai sokolada ax.gif Baltas kaip jau Cipciukas yra daug kartu minejusi, yra labai lepnus. Glacee netgi buvo rasiusi, kad jo negalima lydyti mikrobangineje. Seniau nepavykdavo ir man, taciau paskutinius kelis kartus visgi pavyko blush2.gif Reikia laaaaaaabai trumpai ir mazai kaitinti. Jis turi buti vos ne saltas palietus, bet po truputi issilydo, daugiau maisant, nei sildant rolleyes.gif Pabandykit mirksiukas.gif O jau gautus trupinukus butu galima gal bandyti uzpilti lydytu sviestu (nedaug) ir bandyti issukti. Intensyviai sukant, po truputi turetu kazkas gautis. Bet geros kokybes jau tikrai nepavyks isgauti, o i torto vidu bus galima ideti thumbup.gif
Atsakyti
Naitai, RiMami... Nezinau kodel, bet man puikiai visi papuosimai gaunasi is Meian mases, jau pamirsau kada paskutini karta koki pastilaza dariau.

Dariua ir snaiges is tos mases. As tik formeliu snaigem neturiu, tai pjausciau rankiniu budu visas snaiges.
Va stai sitame torte snaiges is Meian mases, kuo puikiausiai laikosi.

user posted image

Tiesa, o paskutini, kur dviauksti rodziau su bantu. Tai sitam tortui dar 18 zvaigzdiu ant vieluciu dariau irgi is Meian mases. Kuo puikiausiai laikesi. Tik foto su zvaigzdem neturiu, nes i deze netilpo, tiesiog i rankas padaviau, zadejo su zvaigzdem foto atsiust.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 29 gruodžio 2009 - 16:54
[quote=ooo,2009 12 29, 17:17]
dar pasakyk,kad sestadieniais dirba ir vaziuoju jo uzsipirkt blink.gif o isbandytas? geras? tinka "tvoroms" ir roziu lipinimui? g.gif

manau ,kad turėtų dirbt, tvorom, raštam tai tikrai tinka, o del rožių nežinau,nedaręs dar jų biggrin.gif išbandytas, ir ne kartą, aš su kitokiu šokoladu tortam puošmenų ir nedarau, ir jis labai greit stingsta, ne taip kaip koks karūnos ir rankose nesileižia greit kai paimi... žodžiu pasaka thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(zuliaska @ 2009 12 29, 17:28)
nu jei juodas šokoladas tai ten apie 16lt kainuoja kilas. o kitokio nesu pirkus. juodas tai superrinis, geresnis man nei karūna tikrai. o dėl balto nežinojau kad yra, liepsiu nupirkt. sakė mama kad ten iki sausio 5d nebeveš prekių, tai tik likučius turi, nes jie iš vokietijos veža ir sakė vokiečiai švenčiu metu iki sausio 5dienos nedirba. tai vat, nes mama vakar kaune buvo, tai ir žinau
o dirba tai šeštadieniais irgi tikrai.


taip, ten yra ir luitais jo kaina po 16lt už kilą, bet as jo net nebandęs, ten tas ir vadinasi kondoterinis šokoladas glazūrai, jis tokiom tabletem i plasmasines dėžes sudėtas, sveriamas smile.gif
Atsakyti
Štai kaip atrodo ta šokoladinė glazūra thumbup.gif tik nuotrauka labai nevykus doh.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ŽaismingaStiklas: 29 gruodžio 2009 - 17:16
QUOTE(Asseni @ 2009 12 29, 16:39)
Naitai, RiMami... Nezinau kodel, bet man puikiai visi papuosimai gaunasi is Meian mases, jau pamirsau kada paskutini karta koki pastilaza dariau.

Dariua ir snaiges is tos mases. As tik formeliu snaigem neturiu, tai pjausciau rankiniu budu visas snaiges.
Va stai sitame torte snaiges is Meian mases, kuo puikiausiai laikosi.


Nu tai fain tuomet user posted image reiks būtinai išmėgint šitąją MMG masę bigsmile.gif nes ką galiu kalbėt, kol nečiupinėjau laugh.gif O snaigėm tavosiom tai negaliu atsigrožėt wub.gif man forma dar gražesnė negu mūsų su formytėm spaustų ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 29 gruodžio 2009 - 17:18


Žaismingas stiklas - mažink nuotrauką, nes siaubingai ištampė puspapį (spausk žodelį "Keisti" ir taisyk mirksiukas.gif )
[/quote]


Jau sutvarkyta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2009 12 29, 15:14)
jolka,tu tik neisizeisk..ale kodel jau antra berods tavoji leleyte,ir be liemens? blush2.gif  blush2.gif  unsure.gif  as nesu darius leles tai man idomu ar labai sunku isgauti ar kita beda blush2.gif


yra tas liemuo tikrai,kur gi jis dings biggrin.gif perdaug uzdzibavau,tai taip ir atrodo blush2.gif
Atsakyti
sveikutes
labai grazus visu tortukai , nevardinsiu, nes ju tiek daug , kad visu galiu nepaminet blush2.gif blush2.gif

o dabar noriu paklaust, nusipirkau vaistinej glicerino meian dengimo masei, bet grizus perskaiciau kad jis tinkamas odos drekinimui ir minkstinimui blush2.gif blush2.gif tik isoriniam vartojimui g.gif tai dabar nezinau ar jis geras ir tinkamas ar reikia eit i vaistine kito pirkt blush2.gif
jau pati radau, kad netinka sitas glicerinas, turi but uzrasas glicerinas, vidiniai doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kutvela: 29 gruodžio 2009 - 18:25
QUOTE(kutvela @ 2009 12 29, 20:20)

o dabar noriu paklaust, nusipirkau vaistinej glicerino meian dengimo masei, bet grizus perskaiciau kad jis tinkamas odos drekinimui ir minkstinimui blush2.gif  blush2.gif tik isoriniam vartojimui g.gif tai dabar nezinau ar jis geras ir tinkamas ar reikia eit i vaistine kito pirkt blush2.gif

oi manau kad netinka jis valgymui g.gif tavo vietoj nenaudociau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2009 12 29, 18:23)
oi manau kad netinka jis valgymui  g.gif tavo vietoj nenaudociau  ax.gif

jo netinka sitas lotuliukas.gif
Atsakyti