Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(*monikute* @ 2009 12 30, 10:26)
Geras  bigsmile.gif  net nežinojau  blush2.gif  reiks mėginti daryti iš šios masės  rolleyes.gif  kaip tik turiu nulipinti Mario figurėlę  smile.gif

*monikute*, as figureles lipdau is visu masiu, kokiu tik turiu. Saldainiu, meian, pastilazas, marcipanas, sokoladine-saldainiu.. Zodziu, man nesvarbu is ko daryt, man visos tinka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 30 gruodžio 2009 - 10:33
QUOTE(Olesta @ 2009 12 30, 11:17)
taigi šonelius užtepk ar ganašu, ar grietinėle ir viskas  4u.gif  šonai bus tvarkingi, o jau ar apibarstysi, ar aptversi, ar apdzibuosi - vis tiek bus labai skanu, nes pati pasidarei  4u.gif

dabar aptepusi grietinele. skanumo turi but skanus, nes visos sudetines dalys buvoskanios, tai ir kartu turetu buti skanios biggrin.gif
tik kazkaip abydna kad toks nevykelis gavosi - kitus ant durniaus darydavau ir gaudavosi liuks, o sitas doh.gif tai sustresavaui kazkaip... nu sivakar taisysiu padeti jei ne ganasu, tai sokoladu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 12 30, 11:34)
dabar aptepusi grietinele. skanumo turi but skanus, nes visos sudetines dalys buvoskanios, tai ir kartu turetu buti skanios  biggrin.gif
tik kazkaip abydna kad toks nevykelis gavosi - kitus ant durniaus darydavau ir gaudavosi liuks, o sitas  doh.gif  tai sustresavaui kazkaip... nu sivakar taisysiu padeti jei ne ganasu, tai sokoladu  biggrin.gif


Man taip buvo su rafaelo tortu doh.gif ir dar su visais tais, kurie buvo skirti ne man doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif čia yra užkeikimas biggrin.gif
Atsakyti
as negaleciau daryt tortu pagal uzsakymus, nes man reik ikvepimo - vakar dariau tik todel, kad zinojau, kad siandien visko nespesiu, todel ir gavosi nevykes, tai puosti jau nebedrisau blush2.gif bandysiu siandien spet kaip nors...
o kai buna daryt ikvepimas, tai kad ir lep tep, bet buna labai gerai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ooo: 30 gruodžio 2009 - 10:46
Labas rytukas.....stai pora vakaryksciu darbeliu......
user posted image
user posted image
viduj sokoladinis biskvitas ir grietinele su sokolado gabaliukais....
dengta MMG ir saldainiu mases misiniu.....
sekantis torciukas grietinele su konservuotais persikais,dengta MMG.....beje as irgi nededu glicerino ir viskas gaunasi kuo puikiausiai....

user posted image
Atsakyti
Kirbe mega_shok.gif swoon.gif fantastiški tortukai wub.gif O kaspinas koks bigsmile.gif o puokščių gražumas wub.gif ir puodelis kaip tikras wub.gif
Atsakyti
kirbe,laabai gražu wub.gif tik man tų bantų nesinorėtų blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adriu: 30 gruodžio 2009 - 10:56
QUOTE(adriu @ 2009 12 30, 11:56)
kirbe,laabai gražu wub.gif tik man tų bantų nesinorėtų blush2.gif


O man kaip tik jie duoda tokį puošnumą thumbup.gif
Atsakyti
Kirbe, žavingi tortukai wub.gif pirmojo labai graži švelni spalvytė, o staltiesės man visos Tavo gražios būna wub.gif kaspinai irgi kokie thumbup.gif žodžiu šaunuolė thumbup.gif esu rimtai nusiteikusi eiti išbandyti Tavo plikytos tešlos lapelius, gal po 100-mečio ir rožėms pribręsiu blush2.gif

paskaičiau dabar komentarus, man tai viskas labai čiki, tik kur vestuvinio apačia, jau kelintą kartą matau tuos taškelius su tarpais ir jie tie taškeliai aisingo tokie didoki, bet gal čia tik foto vaizdas toks, o labai gražu būna su 2 numeriuko skylute miniatiūriniais taškeliasi, ir tie taškeliai vienas prie kito ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 30 gruodžio 2009 - 11:00
QUOTE(Olesta @ 2009 12 30, 10:59)
Kirbe, žavingi tortukai  wub.gif  pirmojo labai graži švelni spalvytė, o staltiesės man visos Tavo gražios būna  wub.gif kaspinai irgi kokie  thumbup.gif žodžiu šaunuolė  thumbup.gif  esu rimtai nusiteikusi eiti išbandyti Tavo plikytos tešlos lapelius, gal po 100-mečio ir rožėms pribręsiu  blush2.gif

paskaičiau dabar komentarus, man tai viskas labai čiki, tik kur vestuvinio apačia, jau kelintą kartą matau tuos taškelius su tarpais ir jie tie taškeliai aisingo tokie didoki, bet gal čia tik foto vaizdas toks, o labai gražu būna su 2 numeriuko skylute miniatiūriniais taškeliasi, ir tie taškeliai vienas prie kito  ax.gif


aciu aciu mergaites....man tie kaspineliai patinka ir dedu as juos..... ax.gif puosimas su staltiese man labai greitas ir grazus,tai daznai ir darasu,tuo labiau,kad ir zmonems patinka.....

o del tu taskiuku net nezinau....siaip tortas nemazas 3 kg,tai tie taskeliai kaip ir neatrodo per dideli.bet kita karta pabandysiu su maziukais....beje as darau per popierine tutele...neturiu tokiu antgaliuku mazu.....isvis turiu gal tik 3 antgaliukus...visa kita per popierines tuteles darau..... blush2.gif
Atsakyti
blink.gif respects tada mergyt notworthy.gif thumb_yello.gif
Atsakyti
kirbe fantastika blink.gif thumbup.gif daugiau neturiu ka pasakyt wub.gif
Atsakyti