Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Labas rytas mergaites stebuklu kurojos 4u.gif 4u.gif 4u.gif tortukai visu pasakiskai grazus ir labai idomus saunuoles.

QUOTE(Olesta @ 2009 12 30, 10:02)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif x200%, sau galima eksperimentuoti ir bilekaip padaryti, o kitam turi būti geriau nei sau  4u.gif

O kas del gaminimo uzsakymams tai schmoll.gif nepasitikiu savo jegom kazkaip man labai atsakingas tai darbas atrodo as labai pergyvenu del torto kaip saviem sveciam padarau vaizdas tai visiem dazniausiai patinka va del skonio tai mane karstis ismusu kaip ji ragauja nors as zinau kad jis visada vienodai skanus blush2.gif o beto kaip papraso savi ir sako iskepk man as tau produktus supirksiu matyt del to ir nekepu lotuliukas.gif as labai dziaugiuosi kad moku savo progom isikepti grazu torta ir man kol kas uztenka blush2.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 30 gruodžio 2009 - 09:06
help, vakar su savo naktiniu pusiaumieginiu torto snikers darymu prisidariau doh.gif
prasidejo graziai - biskvitas iskeptas is anksciau - super gavosi, visi kremai liuks (karamelini dariau is visos skardines kondensofkes, sviesto ir riesutu atitinkamai padidinau) ir t.t.
o vat kai pradejau daryt - biskvitas susipjauste nerealiai blogai, vienas blynas net su skylute per viduri doh.gif blink.gif ir kaip man tai pavyko doh.gif lotuliukas.gif
sokolado pritruko, nors dariau tiek, kiek recepte parasyta, tai siaip taip ismozojau...
ir sugebejau vietoj vieno sluoksnio karamelinio ir dvieju grietineles padaryt du sluoksnius karamelinio ir viena grietineles doh.gif blush2.gif
paskui dar graziau - torto krastai gavosi nelygus blink.gif , aptepiau grietinele likusia, ale vis tiek sleivas, kreivas...
tai visa nakti sapnavau kosmarus, kad karamelinis ganasas pagal Olesta man neissiplake doh.gif
klausimas - kuom geriau maskuot nelygius sonus? norejau tuo ganasu dzibuot ar druzuot, tai gal taip ir daryt, tik storiau daranciu antgaliu? g.gif
zodziu, torto vaizda isgelbes tik geras tinkamas papuosimas doh.gif
gyvenime tokio nevykusio torto nebuvo pas mane buve blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(loret30 @ 2009 12 29, 23:32)

Ką rašo pas jus,ant lietuviškų buteliukų? karsta.gif


Aš apėjau ne vieną vaistinę ir visur buvo paprasti jau gamykloje supilstyti glicerinai (ar kur ten juos daro) ir kurie skirti tik išoriniam naudojimui, po to nuėjau į vaistinę, kurioje daro vaistus, tai man ten davė butelaitį ant kurio vistiek parašyti išoriniam naudojimui ir pasakė, kad čia yra grynas glicerinas, be jokių priemaišų, be jokių sintetinių produktų ir pasakė, kad jei vartosi vidiniam naudojimui, tai nieko neatsitiks g.gif tai nežinau g.gif

QUOTE(loret30 @ 2009 12 29, 23:36)
Galim nusiraminti,kitokio nėra.
Glicerolis,


O čia ne skirtingi dalykai g.gif glicerinas ir glicerolis g.gif

Asseni,
tai iš ko tavo figūrėlės, jei sakai, kad nepameni kada darei iš pastiliažo blush2.gif ? Aš kiek dariau iš pastiliažo, tai man ta masė labai trūkinėja, nesijungia į vieną visumą ir lieka tokie ruožai ant kokios nors detalės. Kai gerai gerai išminkau, tai masė būna lyg plastelinas, bet va kai pradedu daryti pvz apskritimą figūros galvai, tai ant to apskritimo lieka ruožai verysad.gif nesuprantu ką ne taip darau verysad.gif

Olesta, o aš tai galvoju, kad nereikia taip savęs skriausti ir išaukštinti kitų blush2.gif aš tai galvoju, kad kitiems darytas tortas turi būti ne geriau nei sau darytas, o tobulas blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif
QUOTE(Olesta @ 2009 12 29, 22:57)
  įdomu, kuo skirsis  4u.gif

Blizga lyg sniegelis.O daugiau nežinau kuo gali skirtis,gal elastingumu g.gif

QUOTE(Liusii @ 2009 12 29, 23:40)
nu bet tas uzrasas MAZAI KENKSMINGAS  doh.gif kaip galima naudoti, nebent pardavimui tortas o ne sau  unsure.gif

Merginos,juk cukrus,valgomieji dažai...-irgi yra kenksmingi,bet mes juos valgom. mirksiukas.gif Juk to glicerino labai mažas kiekis dedasi,nekepam gi su juo blynų ax.gif
Aš irgi tortus kepu tik savo šeimai.

QUOTE(*monikute* @ 2009 12 30, 09:04)

O čia ne skirtingi dalykai  g.gif  glicerinas ir glicerolis  g.gif


glicerinas-glicerolis tai vienas ir tas pats mirksiukas.gif
Atsakyti
nu faktas kaip blynas, ale ne visada to tobulumo pavyksta pasiekti, bet bent jau stengtis tai tikrai būtina rolleyes.gif net karštis išmušė kai perskaičiau, kad ganašas neišsiplakė, paskui dar kartą perskaičiau, kad tik sapnas karsta.gif sakau negali būti, nes va ką tik išplakiau per naktį pastovėjusį išvirtą ganašą ir labai greitai susiplakė, greičiau nei pirmą kartą kai po poros valandų plakiau pagaminimo, taip, kad šitas produktas garantuotas 4u.gif aptepiau ir šonus ganašu, papuošimui nebeužteko, nes tortą visą pertepiau ir aptepiau, tai puošiu nzn kuom, sugalvosiu ax.gif naminiam vartojimui gi blush2.gif
Atsakyti
*monikute*, visos paskutines figureles is Meian mases. O pastilazas tai ir pas mane buna tokie, lyg itrukimai, bet nedideli, tai kaip ir sakiau, slepiu juos ten kur detaliu sujungimas, plaukai, kepure, kuno apacia ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 30 gruodžio 2009 - 10:16
QUOTE(Olesta @ 2009 12 30, 11:01)
net karštis išmušė kai perskaičiau, kad ganašas neišsiplakė
naminiam vartojimui gi  blush2.gif

lotuliukas.gif
super jei taip viskas - reiskia, negali su tuo ganasu nepavykt biggrin.gif
maniskis irgi naminaims vartojimui, ale bijau, kad draugas nelieptu jo pakuot ir veztis pas jo giminaicius doh.gif uztai butu labai geda nuvezt nei sioki nei toki... bandysiu tvarkyt dar papuosimais ax.gif nusipirkau del visa ko sokolado - rimta tvora aptversiu, jei nesigaus sonu graziai sutvarkyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 12 30, 11:04)
*monikute*, visos paskutines figureles is Meian mases. O pastilazas tai ir pas mane buna tokie, lyg itrukimai, bet nedideli, tai kaip ir sakiau, slepiu juos ten kur detaliu sujungimas, plaukai, kepure, kuro apacia ir t.t.


Pamenu kaip sakei, bet ten tokie įtrūkimai, kad su niekuom nepaslėpsi verysad.gif o Meian masė, tai čia šita ? Nelabai supratau blush2.gif
Atsakyti
taigi šonelius užtepk ar ganašu, ar grietinėle ir viskas 4u.gif šonai bus tvarkingi, o jau ar apibarstysi, ar aptversi, ar apdzibuosi - vis tiek bus labai skanu, nes pati pasidarei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2009 12 30, 10:16)
Pamenu kaip sakei, bet ten tokie įtrūkimai, kad su niekuom nepaslėpsi  verysad.gif  o Meian masė, tai čia šita ? Nelabai supratau  blush2.gif

jo, jo, sita
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 12 30, 11:23)
jo, jo, sita


Geras bigsmile.gif net nežinojau blush2.gif reiks mėginti daryti iš šios masės rolleyes.gif kaip tik turiu nulipinti Mario figurėlę smile.gif
Atsakyti