Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų laminavimas

Niekas juk ir nesako kad gydomoji,as perduodu tik tai ka mano technologe sake,skirtingu firmu skirtingos prekes ir ju sudetis,su tom su kuriom as darausi issiplauna per 6-8 savaites,naudojant suderintus tos pacios firmos ir butent tos pacios linijos sampunus,kondicionierius ir t.t. poveikis ilgiau islieka.
As marketingu neuzsiimu,sias priemones isigyti ir sia procedura atlikti pas mane gali tik tam tikras ratas zmoniu,be to nerasyciau cia kad darykites namuose,nes taip zymiai pigiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaitės, o gal kuri bandėt Vilniuje YURI salone laminuotis? Ką tik grįžau iš kipyklos, nurėžė 10 cm. ilgai augintų garbanų cry.gif Paauga plaukučiai čiut iki liemenėlės sagtelės, ir stop cray.gif
Noriu pabandyt pasilaminuot, bet visoj temoj taip ir neradau tokios meistrės kaip Stilista Kaune. g.gif
Atsakyti
Gal kas galetu pasakyti, ar cia kazkas panasaus i laminata? 4u.gif

http://www.z-oneconc...t.aspx?prdt=495
Atsakyti
Man cia labiau i seruma panasu g.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2010 04 26, 09:42)
Man cia labiau i seruma panasu  g.gif


Bet raso, jog "uzdaro" plauku galiukus ir taip saugo plauku spalva ir pan. Taip pat yra specialiai prie tos priemones sampunas bei kondicionierius... g.gif Tik aisku, niekur neminimas laminavimas, o vartojamas zodis sealing.... g.gif Labai idomu, kas tai per daiktas? g.gif
Atsakyti
Serumo irgi tokia pati paskirtis,pvz serumas skilinejantiems galiukams taip pat yra sealing,o sampunai ir kondicionieriai gali buti rekomenduojami,nes yra is tos pacios linijos,net ir paprasciausi glisskur ir pan turi tam tikras linijas,pvz.skilinejantiems galiukams:sampunas,balzamas,kauke,kremas ir aliejukas,taip pat turi spalva issaugojancia linija,ir t.t.Ant siu priemoniu tikrai rasite parasyta ir 'seals' ir 'locs the color'
Laminatas tai yra pagrinde proteinai ir baltymai,manau jis butu per tirstos konsistencijos,kad butu galima naudoti su tokiu dozatorium,bet cia tik mano nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2010 04 26, 23:13)
Serumo irgi tokia pati paskirtis,pvz serumas skilinejantiems galiukams taip pat yra sealing,o sampunai ir kondicionieriai gali buti rekomenduojami,nes yra is tos pacios linijos,net ir paprasciausi glisskur ir pan turi tam tikras linijas,pvz.skilinejantiems galiukams:sampunas,balzamas,kauke,kremas ir aliejukas,taip pat turi spalva issaugojancia linija,ir t.t.Ant siu priemoniu tikrai rasite parasyta ir 'seals' ir 'locs the color'
Laminatas tai yra pagrinde proteinai ir baltymai,manau jis butu per tirstos konsistencijos,kad butu galima naudoti su tokiu dozatorium,bet cia tik mano nuomone  mirksiukas.gif


Na gali buti, nesigincysiu, ypac, kai laminate zodis net nepaminetas smile.gif Tiesiog man labai patinka Milk Shake ir labai apsidziaugciau, jei jie turetu laminavimo priemoniu blush2.gif
Butent sios priemonej sudety yra silikonas, tai dar turejau mazyte vilti... unsure.gif
Atsakyti
Kiek as uzmaciau tai ir proteinu yra,labai gera sudetis,manau neblogas produktas,ir koks skirtumas jeigu tai ne laminatas,svarbu kad padetu plaukams mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakar padriau laminavima. Siandien eurovaistineje tyriau plauka (jau 2 arba 3 karta). Tai plaukai super atrode ekrane. Net ne prikibo. Pati maciau, lygus lygus.
Kaip bus toliau - ziuresim
Norejau paklsusti. Jei dabar darysiu kaukes, jos paseks plauka? ar nebus jokio poveikio?
Atsakyti
QUOTE(Luandra @ 2010 05 27, 13:44)
Vakar padriau laminavima. Siandien eurovaistineje tyriau plauka (jau 2 arba 3 karta). Tai plaukai super atrode ekrane. Net ne prikibo. Pati maciau, lygus lygus.
Kaip bus toliau - ziuresim
Norejau paklsusti. Jei dabar darysiu kaukes, jos paseks plauka? ar nebus jokio poveikio?


as jau 3 laminavimo proceduras pasidariau, plauku bukle tikrai pagerejo, po pirmos proceduros maniau, kad tai ale paprasta kauke, bet pasidarius antra ir trecia jau kitaip.. labai dziaugiuos laminavimu ax.gif
Atsakyti
Bet kaip suprantu, jis negydo, tik pagerina vaizda. Tai man idomu, ar per ta plevelia praeina kaukiu ir ampliu veikliosios medziago?
Atsakyti
QUOTE(Luandra @ 2010 05 27, 13:44)
Vakar padriau laminavima. Siandien eurovaistineje tyriau plauka (jau 2 arba 3 karta). Tai plaukai super atrode ekrane. Net ne prikibo. Pati maciau, lygus lygus.
Kaip bus toliau - ziuresim
Norejau paklsusti. Jei dabar darysiu kaukes, jos paseks plauka? ar nebus jokio poveikio?

mane irgi sudomino laminavimo procedura. kokiam salone ja dareisi?
ir kokiose eurovaistinese Vilniuje tiria plauka, niekad nemaciau g.gif
Atsakyti