Įkraunama...
Įkraunama...

Pranašingi sapnai

QUOTE(zibba @ 2014 03 17, 16:27)
O ka reiskia , kai ateina myrusysis ?
Dar prisiminiau , sapnavau , kad mano mires tėvas atejo pas mano dukra , o as tuo tarpu buvau isvykusi pas draugus. Ieinu grizusi namo { namo, pas tevus ). Ziuriu stovi tetis prie dukros ir sako,, kur tu vazineji , juk tavo dukra serga. Po to sapno, lyg kitas sapnas buvo, o gal tas pats su pratesimu . Sapnuoju , kad vaikstau po kazkoki sena dvara , su kazkuo bendrauju , zaidziam zaidima ar kazka pan ...
Bet sis sapnas viduj buvo kazkodel malonus, viduj ramybe .
Papildyta:
Cia jau nesapnuoju , o pasakoju, kaip buvo po sapno.
Po sio sapno nuvaziavusi pas mama, papasakojau , jai apie si sapna , kad tevas buvo aplankes . Ji nustebusi žiuri i mane ir papasakojo , kad tom dienom kai as sapnavau , ji buvo pas ji ant kapu ir prase pagalbos , padeti del anukes sveikatos { mano dukra yra serganti}.
Kaip man suprasti visa si ivyki , vyrui papasakojau , tai nepatikejo , galvojo kliedesiai  blush2.gif

Tai paprastai suprasti, kadangi mama buvo ant kapų, pagalvojo intensyviau apie jūsų tėvuką, gal dar pakalbėjo su juo ir jis po to pas jus atėjo į sapną, nes mamai gal viskas gerai, o jūsų dukrytė serga. Tėtis viską mato, nerimauja smile.gif Kaip dabar dukrytės sveikata? smile.gif
Atsakyti
Aš apstulbus nuo savo paskutinių dviejų sapnų unsure.gif
Prieš dvi dienas sapnuoju..Atsikrausto šalia mūsų namo čigonų taboras.Kažko jie lenda pas mus,šunys loja.Aš supykus ir nesvetingai į juos žiūriu.Tai jie paėmė ir mūsų namą padega.Aš visa išsigandusi,kviečiu pagalbą,bet kaimynai greitai prišoka ir užgesina ugnį.....Ryte atsikeliu,išeinu į darbą..Grįžtu pietų,vaikas pasakoja,kad tetis vos namo neuždegė blink.gif Vyras tada pasakoja,kad virino kažka ir žiežirba pagavo kažkoks audinys,kuris kabejo netoliese.Vienu zodziu,uzsiliepsnojo atvira ugnim.O vyras su tuo šalmu virintoju,nieko nemato..Vienu žožiu,vienas žingsniukas buvo iki nelaimės.
Šenakt sapnuoju,kad skubu namo ir matau juoda dangu virs savo namo..lekiu ir galvoju..Spesiu ar nespesiu iki audros i namus parlekt..Prabudau ryte,vaziuojam uošvienes mamos diena sveikint.Žiuriu,dangus toks pat,kaip sapne juodas.Pasijuokiau vyrui,kad as toki dangu maciau sapne nakti..Nuvaziavom pas uosviene,isejo labai nemaloni situacija ir nepabuve penkiu minuciu isvaziavom namo. Tai vat tokie pranasiski sapnai..bet tai kas cia man pasidare unsure.gif

--------------------
Atsakyti
QUOTE(austulis @ 2014 05 04, 21:11)
Aš apstulbus nuo savo paskutinių dviejų sapnų unsure.gif
Prieš dvi dienas sapnuoju..Atsikrausto šalia mūsų namo čigonų taboras.Kažko jie lenda pas mus,šunys loja.Aš supykus ir nesvetingai į juos žiūriu.Tai jie paėmė ir mūsų namą padega.Aš visa išsigandusi,kviečiu pagalbą,bet kaimynai greitai prišoka ir užgesina ugnį.....Ryte atsikeliu,išeinu į darbą..Grįžtu pietų,vaikas pasakoja,kad tetis vos namo neuždegė blink.gif Vyras tada pasakoja,kad virino kažka ir žiežirba pagavo kažkoks audinys,kuris kabejo netoliese.Vienu zodziu,uzsiliepsnojo atvira ugnim.O vyras su tuo šalmu virintoju,nieko nemato..Vienu žožiu,vienas žingsniukas buvo iki nelaimės.
Šenakt sapnuoju,kad skubu namo ir matau juoda dangu virs savo namo..lekiu ir galvoju..Spesiu ar nespesiu iki audros i namus parlekt..Prabudau ryte,vaziuojam uošvienes mamos diena sveikint.Žiuriu,dangus toks pat,kaip sapne juodas.Pasijuokiau vyrui,kad as toki dangu maciau sapne nakti..Nuvaziavom pas uosviene,isejo labai nemaloni situacija ir nepabuve penkiu minuciu isvaziavom namo. Tai vat tokie pranasiski sapnai..bet tai kas cia man pasidare unsure.gif

--------------------

Jūs džiaukitės, dėkokite Dievui už tai ir prašykite dar ir dar, kad visuomet žinotumėte pasąmonėje savo ir šeimos įvykius, likimą. Pati pagalvokite, jei tarkim turėtumėt nusipirkusi lėktuvo biletą ir susapnuotumėt kokią bjaurastį ir būtumėte jau taip ne vieną savo sapną patikrinusi, tai ar skristumėt? Tikriausiai atšauktumėte skrydį, juk gyvybė, nuojauta svarbiau nei keli šimtai ir koks suplanuotas įvykis. Ir sužinotumėt po to, kad nutiko kaip kokiam lėktuvui Malaizijoje, kaip džiaugtumėtės, kad mirties išvengėte. Visa Visata, Dievas mums padeda, tikrai įspėja, tik reikia mokytis skaityti tuos visus ženklus. Sėkmės jums.
Atsakyti
Sianakt sapnavau labai keista sapna, rodos sedziu tokia liudna, viskuo nusivylus, neiakm nereikalinga ir girdziu balsa, bet toki nezemiska, ne zmogaus o tartum Dievo. Sako jis man- nori, parodysiu tavo gyvenimo pradzia? As linkteliu ir staiga patenku i gimdymo namu palata, kur matau nescia savo mama. Rodos ziuriu i ja is virsaus ir suprantu, kad ji laukiasi manes ir ja prasideda gimdymas, o ji rekia, kad nenori manes gimdyti, stumia seseles, gydytoja salin. Tie siaip netaip mama paguldo ir matau, kaip as gimstu- pasirodo maza galvyte tamsiais plaukuciais sulipusiais, ir rodos man toks dzaugsmas matyti save gimstant.. Kaip manot, ka tai gali reiksti??
Atsakyti
QUOTE(Zabyte @ 2014 04 30, 18:35)
Tai paprastai suprasti, kadangi mama buvo ant kapų, pagalvojo intensyviau apie jūsų tėvuką, gal dar pakalbėjo su juo ir jis po to pas jus atėjo į sapną, nes mamai gal viskas gerai, o jūsų dukrytė serga. Tėtis viską mato, nerimauja smile.gif Kaip dabar dukrytės sveikata? smile.gif

Blogai.
Pries kelias dienas vel pasikartojo toks keliu min staigus primigimas nuo kurio staigiai ir atsibudau, nes vel sapnavau dukros kritima , vel salia jos stovejo tetis . As pamaciusi , kad dukra krenta, pradejau rekti ir staiga atsibudau.
Tada po keliu dienu paskambinau vaiko daktarei del tyrimu atsakymo . Ir ji mn pranese , kad blogi reikalai, kraujas parode labai bloga liga. Po keliu savaičių vel guldys i ligonine , kad nustatytu konkreciai koks yra pazeidimas vaiko organuose .

Tik nežinau , ka mn daryti, kad galeciau padeti savo dukrai ,galiu ka pakeisti ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zibba: 09 rugpjūčio 2014 - 07:15
draugei papasakojau, kad sapnavau besipešančius katinus,
tai ji mane taip nugąsdino, kad tai labai blogai,
kad laukčiau nelaimės, apkalbų ir panašiai,
dabar jau gailiuosi, kad papasakojau jai
tikrai kažkaip neramu tapo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2014 09 02, 08:15)
draugei papasakojau, kad sapnavau besipešančius katinus,
tai ji mane taip nugąsdino, kad tai labai blogai,
kad laukčiau nelaimės, apkalbų ir panašiai,
dabar jau gailiuosi, kad papasakojau jai
tikrai kažkaip neramu tapo wink.gif

Visu pirma, tai nebijok sapnu reiksmiu (jos visiems reiskia skirtingus dalykus) gal paparasciausiai kazkada matei besipesancius katinus ir tiek, o gal ir pamatysi besipesancius katinus 4u.gif
Na o kas del apkalbu, tegul sau apkalba, tai jau ju problema ( kurie megsta apkalbeti) 4u.gif
Atsakyti
Keistas sapnas buvo, sapnavau lyg savo laidotuves.
Atsakyti
QUOTE(Instagram @ 2014 09 03, 11:17)
Keistas sapnas buvo, sapnavau lyg savo laidotuves.

Oro permainos 4u.gif arba aplamai kokios permainos gyvenime, bet ne laidotuves mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Instagram @ 2014 09 03, 12:17)
Keistas sapnas buvo, sapnavau lyg savo laidotuves.

laiduotuves daznai reiskia vestuves
Papildyta:
tenka pastebeti, jog sapnai , kai kurie man tampa pranasiski. pvz sapnavau drauge,kad issiskyre, jos vyras sake ir taip nutiko, kudikio gimima, laukiasi giminej istikruju, sesers nestuma, ka ji patvirtino, savo vaiku lytis, kas pasitvirtino, savo vyro duobes issikasima, kas ir ivyko del sapne ivardintu pretenziju, pats ilindo i ta duobe perkeltine prasme.na tokie sapnai daug analizes nereikalauja, buna aiskus. bet sapnuoju daug idomiu sapnu su zenklais keistais, kuriuos ne visai praanalizuoju ir suprantu, pvz kaip gyvate, kuri gere, valge,miegojo, kol pradejo is jos juodi dumai rukti ir ji nugaiso...
Atsakyti
Padekit isprotesiu...
Sapnavau, kad tevai laimejo 200000 lt., ir nusprende gyventi Graikojoje, o man su broliu siule gyventi ju bute ir nuomuotis pas juos, nes jeim reikia taupyti, nes per mazai laimejo, ir jie dar isejo is darbu doh.gif Kas nebudinga mano tevam. O as labai verkiau sapne ir pykau, kas nebudinga man doh.gif
Kazkoks freek sapnas....
Dar daznai sapnuoju mociute a.a. o seneli reciau. Bijau kam ir pasakyti, mes bendraujam, bet ne zodziais. jauciu, kad ji man nori kazka pasakyti. Gal todel, kad ji gyveno uz 2000km nuo Lietuvos, ir labai norejo pamatyti proanuki ir sake taip ir mirsiu jo nepamaciusi, ir kai mire, as neturejau jokiu galimybiu su ja atsisveikinti, ir su seneliu irgi...Iki siol save grauzsiu nes ant ju kapeliu neturiu galimybes nuvykti, labai brangi kelione, daviau sau zodi, kai tik pageres finansine situacija, iskart metu viska ir su seima skrenu aplankyti seneliu kapeliu. Daznai cerkveje ir baznycioje nuperku padeginu zvakeliu, nesenai su mama ir seima dalyvavom cerkveje 3 metai rpaejo po mirties, sako mama provoslave, kad pas juos 3 metai po mirties siela jau palieka zeme, ir akurat, po liturgijos va pries pora menesiu nebesapnuoju. As ja taip myliu smile.gif kas keista, po mociutes mirties mano neigalus vaikas pradejo gereti jo sveikata, dabar jau visiskai pasveikes, gal mociute musu angelas sargas? Sunus daug apie ja klausineja, nors niekada nemates. Mociute nezinojo kad jos proanukis neigalus, buvo silpnos sveikatos. Dieve, rasau ir verkiu, kaip save kaltinu, akd negaliu del kazkokiu kvailu pinigu negaliu paverkti ant babos kapo.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cukrainine: 03 spalio 2014 - 07:53
QUOTE(cukrainine @ 2014 10 03, 07:35)
Padekit isprotesiu...
Sapnavau, kad tevai laimejo 200000 lt., ir nusprende gyventi Graikojoje, o man su broliu siule gyventi ju bute ir nuomuotis pas juos, nes jeim reikia taupyti, nes per mazai laimejo, ir jie dar isejo is darbu  doh.gif  Kas nebudinga mano tevam. O as labai verkiau sapne ir pykau, kas nebudinga man  doh.gif
Kazkoks freek sapnas....
Dar daznai sapnuoju mociute a.a. o seneli reciau. Bijau kam ir pasakyti, mes bendraujam, bet ne zodziais. jauciu, kad ji man nori kazka pasakyti. Gal todel, kad ji gyveno uz 2000km nuo Lietuvos, ir labai norejo pamatyti proanuki ir sake taip ir mirsiu jo nepamaciusi, ir kai mire, as neturejau jokiu galimybiu su ja atsisveikinti, ir su seneliu irgi...Iki siol save grauzsiu nes ant ju kapeliu neturiu galimybes nuvykti, labai brangi kelione, daviau sau zodi, kai tik pageres finansine situacija, iskart metu viska ir su seima skrenu aplankyti seneliu kapeliu. Daznai cerkveje ir baznycioje nuperku padeginu zvakeliu, nesenai su mama ir seima dalyvavom cerkveje 3 metai rpaejo po mirties, sako mama provoslave, kad pas juos 3 metai po mirties siela jau palieka zeme, ir akurat, po liturgijos va pries pora menesiu nebesapnuoju. As ja taip myliu smile.gif kas keista, po mociutes mirties mano neigalus vaikas pradejo gereti jo sveikata, dabar jau visiskai pasveikes, gal mociute musu angelas sargas? Sunus daug apie ja klausineja, nors niekada nemates. Mociute nezinojo kad jos proanukis neigalus, buvo silpnos sveikatos. Dieve, rasau ir verkiu, kaip save kaltinu, akd negaliu del kazkokiu kvailu pinigu negaliu paverkti ant babos kapo.....

Tai tikrai nepranasingas sapnas, atrodote naiviai bijodama tokio sapno, nesupykite 4u.gif Tevai laimi loterija, jus nuomuojate ju buta, pati isigilinkite i visa tai mirksiukas.gif O asaros sapne atvirksciai reiskia dziaugsma 4u.gif Sunui parodykite nuotrauka, papasakokite ka zinote. Nusipirkite loterijos bilieta biggrin.gif
Atsakyti