Įkraunama...
Įkraunama...

Pranašingi sapnai

o as poros menesiu laikotarpyje sapnavau du kartus kad iskrito dantys, pirma karta kad du dantys isirove, bet labai skausmingai su daug kraujo, taip skaudziai buvo, net alpau.o sianakt sapnavau kad vel jauciau rovima visu dantu is saknu ir po to spjaudziau dantis,tiek negera buvo..
Atsakyti
QUOTE(Heichera @ 2014 10 13, 14:37)
o as poros menesiu laikotarpyje sapnavau du kartus kad iskrito dantys, pirma karta kad du dantys isirove, bet labai skausmingai su daug kraujo, taip skaudziai buvo, net alpau.o sianakt sapnavau kad vel jauciau rovima visu dantu is saknu ir po to spjaudziau dantis,tiek negera buvo..


Pries 2sav ir as sapnavau krentancius savo dantis, kraujuota ir skausminga burna. Po savaites netiketai mire man pats brangiausias zmogus...
Atsakyti
labai prasau gal kas galesit padeti,nes jau visiskai puoliau i nevilty,per visus sapnus prasidejo depresij verysad.gif
nesuprantu kodel bet labai daznai spnuoju mirusiuos zmones,dazniausiai savo seneli,ji jau sapnuoju kokie 2 metai,nors jo jau nera,8 metai..
paskutinius kartus sapnavau,kad sedim visi prie stalo,ir jis labai piktai ziuri i mane ,zinau kad kazko pyksta,bet pasakau kad ji myliu,ir pyktis pradingsta.. sianakt sapnavau kad jis grazus nuotaikoj sedi savo kambary,kazka su manim pasnekejo bet nebeprisimenu ka:( nesuprantu ka tai galetu reiksti
sutapimas tai ar ne bet kai ji susapnuodavau atsitikdavo kazkas ne to..
pati laukiuos,ir dar sveikata slubuoja,uz tai labai bijau,jau net nezinau kur kreiptis,ar pas psichologus ar kur.gal kas su tuo susidure?
dar paskutiniu metu sapnavau zuvusi drauga,kad mes vaikstom kartu,jis manes nekviete,bet ssiaip mes susitike vaiksciojom keliu, kalbejom,tik atsimenu kad as jam sakau tu iseisi,jis sako neiseisiu,ir prabudau,ar tai labai blogas zenklas?
kaip isvis atsikratyti tokiu sapnu
Atsakyti
QUOTE(ruciukas18 @ 2014 10 14, 14:26)
labai prasau gal kas galesit padeti,nes jau visiskai puoliau i nevilty,per visus sapnus prasidejo depresij verysad.gif
nesuprantu kodel bet labai daznai spnuoju mirusiuos zmones,dazniausiai savo seneli,ji jau sapnuoju kokie 2 metai,nors jo jau nera,8 metai..
paskutinius kartus sapnavau,kad sedim visi prie stalo,ir jis labai piktai ziuri i mane ,zinau kad kazko pyksta,bet pasakau kad ji myliu,ir pyktis pradingsta.. sianakt sapnavau kad jis grazus nuotaikoj sedi savo kambary,kazka su manim pasnekejo bet nebeprisimenu ka:( nesuprantu ka tai galetu reiksti
sutapimas tai ar ne bet kai ji susapnuodavau atsitikdavo kazkas ne to..
pati laukiuos,ir dar sveikata slubuoja,uz tai labai bijau,jau net nezinau kur kreiptis,ar pas psichologus ar kur.gal kas su tuo susidure?
dar paskutiniu metu sapnavau zuvusi drauga,kad mes vaikstom kartu,jis manes nekviete,bet ssiaip mes susitike vaiksciojom keliu, kalbejom,tik atsimenu kad as jam sakau tu iseisi,jis sako neiseisiu,ir prabudau,ar tai labai blogas zenklas?
kaip isvis atsikratyti tokiu sapnu

Kuo maziau i juos gilintis 4u.gif Gilinkites i svarbesnius gyvenimo ivykius 4u.gif ir atsikratysite mirksiukas.gif
Atsakyti
esu
Atsakyti
Sveikos,
o aš prieš kelias naktis sapnuoju, kad stipriai suspaudusi laikau draugą už pečių, jo akys tokios linksmos, bet stiklinės, žiūri į mane, nereaguoja, savyje jaučiu tarsi dvi sielas, tarsi prieš mane būtų tik jo kūnas, o jo siela būtų manyje su manąja siela. Jis mane stumia nuo savęs, bet ta jo siela esanti manyje, yra stipresnė už jį ir mane stumia link jo. Po kurio laiko jo sielal, tiksliau permatomas kūnas išeina iš manęs, grįžta į jį, o jis laimingas žiūri į mane.
Vakar sapnavau mamos mirtį, mes kažkokiuose laukuose, ji mus apsaugot nuo kažkokio blogo žmogaus, visą sapną kartoja, kad aš jį nužudysiu, kad jums nekenktų, nesvarbu, jei teks mirti ir pačiai. Aš jos prašau, kad to nedarytų, bet ji sako, kad taip bus geriau, greitai širdyje pajausi. Besišypsodama ji nueina link laukuose buvussio TANKO, su juo po laukus gainioja tą jos pasakymu blogą žmogų ir kaskart pro mane pravažiuodama šypsosi ir sako, kad greitai pajausi, kas bus, tik nebijok. Ji nušauna tą žmogų, o kažkas nušauna mamą, likusią sapno dalį sėdžiu su sese tame pačiame lauke ir labai labai verkiam. Pabudus dar porą minučių verkiau, sapnas veikė biggrin.gif
Šiandien vėl sapnuoju močiutę (beje, ji mane užaugino), sapnuoju, kad po žvejybos (šiaip aš žuvų bijau, net liesti negaliu) labai noriu pas ją, bet kitai dienai iš darbo neišleidžia. Įsiminė valanda, kada norėjau pirkti autobuso bilietus 21:30 vakaro, mano viršininkė man sako, jei važiuosi, tai susirgsi,karščiuosi, negerai bus, nevažiuok. Močiutė paskambina man tuo metu, sako, vaikeli, dabar nevažiuok, žvejojai šiandien, sušalai, naktį dar labiau sušalsi, o tada jau bus blogai, aš irgi tavęs labai pasiilgau, bet tu palauk šiek tiek, pajausi, viskas bus dar gražiau ir geriau. Ir aš sėdžiu prie tų sužvejotų žuvų ir verkiu, kaip noriu pas močiutę. Vėl atsikėliau verkdama biggrin.gif

Visi sapnuoti žmonės yra gyvi.
Atsakyti
QUOTE(not_yet @ 2015 04 25, 11:23)
Sveikos,
o aš prieš kelias naktis sapnuoju,

Bet tai gi dar nepranašingi, neatsitiko dar nieko kaip suprantu ax.gif O šiaip tai kraupoki sapnai, kažin ar jie jums taip kaip nuo žąsies vanduo nueis g.gif Gali kas ir nutikti...
Atsakyti
Sveikos, ar gali buti taip, kad sapnas issipildo vos ne paraidziui? Na ivykiai, vietos ir kita neatsikartojo, bet psichologine, emocine prasme ivyko tai, kaip buvo susapnuota su tais zmonemis, kurie buvo sapnuoti. Ar tai tik sutapimas?
Atsakyti
QUOTE(ironyoffate @ 2015 04 25, 13:01)
Sveikos, ar gali buti taip, kad sapnas issipildo vos ne paraidziui? Na ivykiai, vietos ir kita neatsikartojo, bet psichologine, emocine prasme ivyko tai, kaip buvo susapnuota su tais zmonemis, kurie buvo sapnuoti. Ar tai tik sutapimas?

Žinoma, kad gali
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 04 26, 11:28)
Žinoma, kad gali

Gal galėtumėte paaiškinti, ką reiškia kai sapne pasirodo atsidarius langui močiutė, ji jau porą mėn kaip mirusi ir sako"Aš dar nemiriau, nelaidokite manęs ".Ką ji tuo norėjo pasakyti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Birmania @ 2015 04 29, 07:58)
Gal galėtumėte paaiškinti, ką reiškia kai sapne pasirodo atsidarius langui močiutė, ji jau porą mėn kaip mirusi ir sako"Aš dar nemiriau, nelaidokite manęs ".Ką ji tuo norėjo pasakyti sad.gif

Pirmiausia tai užjaučiu dėl netekties console.gif
Manyčiau, kad sapnavote ne pranašingą sapną, nusakantį ateitį, bet emocinio pagrindo sapną. Galbūt jums viduje dar sunku susitaikyti su netektimi ir paleisti žmogų; galbūt kartais pagalvojate spontaniškai, kad reikia jai paskambinti, kažką dėl jos padaryti ir taip gaunasi, kad ji jūsų mintyse tarsi gyva.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 04 29, 10:08)
Pirmiausia tai užjaučiu dėl netekties console.gif
Manyčiau, kad sapnavote ne pranašingą sapną, nusakantį ateitį, bet emocinio pagrindo sapną. Galbūt jums viduje dar sunku susitaikyti su netektimi ir paleisti žmogų; galbūt kartais pagalvojate spontaniškai, kad reikia jai paskambinti, kažką dėl jos padaryti ir taip gaunasi, kad ji jūsų mintyse tarsi gyva.

Dėkui verysad.gif Aš ją sapnuoju vos ne kasdieną,jos kaimą.Ji buvo man labai brangi verysad.gif Visada bandau skaityti sapnus ir aiškintis ką tai reiškia.dažnai taip pat sapnuoju katinus,kates ,kačiukus ir taip pat jau supratau ką tai reiškia.
Atsakyti