Įkraunama...
Įkraunama...

Energetiniai gėrimai

Man didelio ispudzio jie nedaro schmoll.gif , o va vyras buvo priprates ir kasdien vietoj puodelio kavos isgerdavo skardine Redbul, bet manau cia labiau isitikinimas nei nauda. As kai geriu, tai atrodo poveikio jokio, tik savotiskas skonis
Atsakyti
O man tai nei vienas energetinis gėrimas nepadeda... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vetrūnė: 12 birželio 2007 - 12:34
Negeriu aš jų ir kažkaip jau labai grėsmingai jie man atrodo...
Atsakyti
aš negerdavau kol vyras neparnešė Batareikos smile.gif nu man ji skani smile.gif bet geriu jos nedažnai tik kai reikia jėgu biggrin.gif
Atsakyti
Tikiu, kad jie sveikatos palaikyti nepadeda, bet kartais, kai prie vairo reikia ilgai sedeti ilgoj kelionej ar mokytis per nakti, tai jie tikrai padeda ... thumbup.gif
Atsakyti
O man ju manija,per diena kokius 3 isgeriu blink.gif Paskiau skrandi skauda,bet daug energijos turiu biggrin.gif Priklausomybe... unsure.gif
Atsakyti
Man tai jie kazkokiais vaistais atsiduoda..Nemaloniai schmoll.gif
Atsakyti
Taip, tikrai parduotuvese luzta lentynos nuo energetiniu gerimu. Skiriasi tik ju etikete ir kaina. O kas juokingiausia, jie visiskai vienodi - ir skonis, ir kofeino kiekis... lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš karts nuo karto išgeriu, bet kai sužinojau, kad baisiai kenkia, tai nutariau, kad man geriau ir skaniau šviežių sulčių stiklinė vietoj energetinio biggrin.gif
Atsakyti
g.gif
QUOTE(Miss_V @ 2007 07 23, 15:34)
Taip, tikrai parduotuvese luzta lentynos nuo energetiniu gerimu. Skiriasi tik ju etikete ir kaina. O kas juokingiausia, jie visiskai vienodi - ir skonis, ir kofeino kiekis...  lotuliukas.gif

Tikrai ne visi vienodi,vienuose maziau,kituose daugiau kofeino...
Papildyta:
QUOTE(Lenaa @ 2007 07 24, 18:52)
Aš karts nuo karto išgeriu, bet kai sužinojau, kad baisiai kenkia, tai nutariau, kad man geriau ir skaniau šviežių sulčių stiklinė vietoj energetinio  biggrin.gif

O kuo jie kenkia ?
Atsakyti
QUOTE(Paloma:) @ 2007 07 29, 15:27)
O kuo jie kenkia ?



praitam psl parašyta mirksiukas.gif
Atsakyti
Teko ragauti energetinių gėrimų, neskanūs jie man, niekada jų neperku ir ne todėl, kad nesveika, bet neskanu schmoll.gif .
Atsakyti