Įkraunama...
Įkraunama...

Energetiniai gėrimai

As juos geriu tik vairuodamas,jei nakti reikia kur nors vaziuoti. Viena skardine kazkodel niekad ryskesnio poveikio neduoda,todel jei geriu,tai is karto dvi-tda kelios valandos vairavimo be jokiu problemu. Tik po to kartais kamuoja nemiga ir tikrai jauciu,kaip duoda per nervus,lyg nerimas kazkoks (ypac nakti).
O siaip atradau daug geresni ir sveikesni buda vairuojant miega iveikt-sustoji,pamiegi 5-15 minuciu,ir vaziuoji toliau.Anksti ryte arba diena uzejus snauduliui tai visada padeda,o vat nakti kartais reik ir redbulio.
Atsakyti
QUOTE(gintaryte1 @ 2007 01 21, 18:19)
aha smile.gif  energetinis gerimas yra gerai.tikrai padeda jaustis zvalesnei ir jegu suteikia.man geriausias red bull smile.gif


Energetiniu gerimu karalius - Cocaine Drink! 280mg kofeino vienoj skardinej!
daktarai nepataria gerti daugiau nei 2ju skardiniu energetiniu gerimu, nes gali istikti hipervitaminoze, daznai energetiniai gerimai buna prisotinti B grupes vitaminu arba C vitamino, todel nesveika gerti dideli kieki..
Todel geriausias yra Cocaine! vienos skardines uztenka ilgam laikui ir jegu pakanka ir neissenki po to, kaip nuo visokio pigaus slamsto kokio dabar pilnos lentynos parduotuviu..

Ir skonis jo kitoks, ne toks atsibodes ir labai maloniai degina gerkle!
Drink COCAINE!
Atsakyti
Energetinius gerimukus ir as vartoju tik po gero vakarelio, gerai atgaivina, prajudina organizma
Atsakyti
man labai skanu energetiniai gėrimai...gaila, kad daug vartoti negalima
Atsakyti
Su saiku manau galima vartoti,tik jau tie alkoholiniai kokteiliai su degtine ir red bull tai kazkaip baisu atrodo,juk vienas atpalaiduoja,o kitas energizuoja,kazkaip jauciu ir kojas galima uzversti tai zaidzdiant su savo organizmu...
Atsakyti
aš tai labai prieš energetinius gėrimus schmoll.gif nes kai mano sese supalerižavo (ačiū dievui viskas baigėsi laimingai) ir tai įtakojo energetiniuose gėrimuose esantys per nelyg didelis kofeino kiekis tai manęs netraukia schmoll.gif
Atsakyti
daugiau jau niekada.. schmoll.gif schmoll.gif po vieno tokio baliuko kai mes energetiniu gerimu primaisem su degtine...tai vienai panickai taip blogai pasidare, kad ji jau pati galvojo kad mirs... nors kitiems tai nieko...visos linksmybes isgaravo jau vien nuo to kai pamatem ja kaip ji atrode,gulejo kaip lapas ant lovos...visa balta kaip popierius, sirdis trankes kad net salia stovint girdejos...matyt gavos kazkokia reakcija..gerai kad viskas gerai baiges..bet as ju net dykumoj eidama i burna neimciau.. schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Syengiuosi tokio slamsto niekada nekisti i save ..
Atsakyti
Man tai skrandi pradeda nuo ju skaudeti, tai negaliu viso isgerti schmoll.gif gerem su draugem red bulli su degtine, bet nieko nebuvo, nu tikriausiai del to, kad nedaug mes ten gerem, po stiklinaite biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(foox @ 2009 03 21, 19:07)
man labai skanu energetiniai gėrimai...gaila, kad daug vartoti negalima

blush2.gif man ir skanu. žinau, kad nėr sveika.. ir ant vyro rėkiu kai daug geria.. bet pačiai pastoviai ranka taip ir tysta, ypač kai šalkdytuve guli pora skardinių gerai atšaldyto... doh.gif
o red bulis su degtine- tai išvis rojus.. tik gaila, kad nesveika.. tai dabar jautaip nebežaidžiu.
Atsakyti
Stengiuosi nežaist su šiuo gėrimu, nes žiauriai nesveika. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(W*S:* @ 2009 08 05, 09:37)
Stengiuosi nežaist su šiuo gėrimu, nes žiauriai nesveika.  sad.gif


Vat ir as tokios nuomones. Gal ir skanu, o kas zino kiek chemikalu prikista.... doh.gif
Atsakyti