Įkraunama...
Įkraunama...

Energetiniai gėrimai

Negeriu,nes man jie neskanus schmoll.gif
Atsakyti
Negeriu, nes labai nesveika schmoll.gif
Sunėnas griečiausiai nuo jo akmenis turėjo verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
AŠ GĖRIAU IR LABAI DAUG PRIEŠ NĖŠTUMĄ, JAU BUVAU TAIP PRIPRATUS PRIE JŲ, KAD JEI NEIŠGERDAVAU DIENĄ, TAI BLOGAI LABAI JAUSDAVAUSI doh.gif DŽIAUGIUOSI, KAD PASTOJAU IR TŲ ENERGETINIŲ GĖRIMŲ TEKO ATSISAKYT nestuke.gif
Atsakyti
as ir geriau,buvau labai pripratus..gerdavau laaabai daug
zodziu prisigeriau,nualpus net buvau nuo ju doh.gif nuo to laiko retkarciais isgeriu,gal koki vienas per 2-3men.nes nekokie prisiminimai 4u.gif
o del skonio tai man is tikruju labai skanu 4u.gif
Atsakyti
Geriu juos.. vos ne kasdien isgeriu po viena, savaitgaliais kai kaikur einu net po 2-3. Labai skainu... negaliu susilaikyt
Atsakyti
4u.gif Ei, tema turi buti ne "Energetiniai gerimai", o "Energiniai", nes ne energetika jie kunui suteikia o energija thumbup.gif na, is esmes tai Red Bulis pirmasis i Lietuva atejo, ispopuliarino kaipo tokia gerimu rusi, tapo madinga gerti. Ir tapo lygiu gerti butent RB 4u.gif netgi pasakyciau, tapo bendriniu zodziu kaip pampersai, taip ir energinius daug kas vadina red buliais. Marketingas sudirbo super. Is esmes labai ispopuliarejo ir energinio+deghtines derinys, galiu pasakyti kad ne tik su degtine geras skonis, ir su kitais gerimais tinka. Bet is esmes, pati negeriu nei energijai gauti nei vakarelio metu. Nes kazkada gerdavau kiekviena diena, tai finale pabusti nebepadedavo.. Pripratau smile.gif 1 skardine yra lygi keturiems espreso kavos puodeliams... o kur dar nemenkas taurino kiekis, dazikliai ir visa kita... Kai turesiu vaiku, grieztai neduosiu, nebent pats slapcia nusipirks, nors tikiuosi gal bus ateityje didesni sveikatos apsaugos ribojimai tokiems produktams. Is esmes, tai yra gerimas kuris priverstinai stimuliuoja ir pacia zmogaus sirdi, tai po dvieju skardiniu savo sirdele plakame kaip su rimbu... Nors kita vertus, vartojant alkoholi ne maziau kenkiam sau, o vistiek vartojam 4u.gif
Atsakyti
Nuomones neturiu nes visiskai jais nesidomiu,neesu ragavus ir nesinori. schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos Mamytės,

Daug jūs čia prirašėte apie RB, tačiau nesutikau aptartos alternatyvos arba visi energetiniai buvo prilyginti RB. Anksčiau teko daug važinėti paromis ir kaip ir dauguma maukiau RB, kol vos nenumiriau verysad.gif
Paskutinė kelionė truko bevei 2 paras už vairo ir pažystamas davė Cooxline paragaut. 2 paras kaip ant sparnu ir jokiu salutiniu nejauciau.
Grižęs pasinagrinėjau ir štai kokios išvados, už ir prieš dėliokitės pačios:
1. Į visus energetikus be išimties įeina kofeinas, kiekis ne vienodas, tačiau lyginsiu tik du manau lygiaverčius konkurentus.
RB - 35mg/330ml
cooxline - 100mg/25ml (viso gerimo turis 25ml, plastikinė ampulė)
2. Vitamino b1; b2; b6; b12. Kiekvienas gamintojas teigia, kad dienos norma, nesigilinsiu į šimtasias procento dalis, bet panašu kad rašo teisingau smile.gif
3. Įdomiausias ingridientas Taurinas
RB - 1000mg
cooxline - <1%

Taigi lyginam ir žiūrim kas kenkia organizmui. Vienas puodelis espreso kavos yra apie 30-35 mg kofeino, taigi RB sudėtį 1 puodelis kavos, cooxline ~3-4
O kas gi suteikia tą sprogimą geriant RB, na žinoma skonio stipriklis Taurinas, jo toks kiekis, kad kogero 5 išgėrus numirtum. Tik yra dar vienas taurino minusas, jis surenka iš organizmo mineralus ir juos pašalina per šlapimą, tokiu būūdu sutrikdo elektrolitų pusiausvyrą. todėl kai baigiasi jo poveikis mes liekam be jegu, o kai vel pavartojam jis veikia vis trumpiau. Tiesa po tokio vartojimo vakarelio is ryto mes labiau mire nei gyvi, nes visi elektrolitai isbalansuoti, reikia minimum 3 ltr boržomio mineralinio, kad pradėtų gerėti. Nerašysiu ką taurinas daro kartu su alkoholiu...
Labai džiaugiuosi, kad Lietuvos klubuose jau pradėjo prekiauti cooxlinu. Šeštadienį suvartojau 6 dozes kokteiliuose, iš ryto atsikėliau kaip neiko nebūta. Matyt neveltui pas vokiečius šitas produktas klubuose pasirode jau prieš 2 metus ir išpopuliarėjo, pagaliau ir mes nuo europos nebeatsiliekame tiek kiek anksčiau.

Sėkmės teisingai renkantis energetikus. Cooxline thumbup.gif
Atsakyti
Manau kad trumpalaiki efekta suteikia, bet tikrai neverta tos chemijos gert.
Atsakyti
Negeriu.
Atsakyti
Baterija skaniausia rolleyes.gif zinoma, stengiuos nepiktnaudziauti, bet mano spaudimas zemas, tai kartais labai norisi cool.gif
Atsakyti
smile.gif geriausias energetinis kokteilis Coca cola su juoda kava. smile.gif veikia gerai, bet po kiek laiko uraganas skraindy buna
Atsakyti