Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(amorosa @ 2010 01 31, 18:33)
Na cia kaip sakoma g.gif  , 100 metu gyveni 100metu mokaisi. net nezinojau ,kad del smarkaus vandens  virimo cepelinai plysta , net dabar pamaciusi nuotrauka norejosi paklausti kaip taip graziai isvire. As ir krachmolo dedu i vandeni ir vis tiek kartais iseina grazus , o kartais  doh.gif  O su majonezu reiks pabandyti.

Aš tai nuo vandens užvirimo galima sakyti visai atidengtus cepelinus verdu, tada irgi nesuyra thumbup.gif
Atsakyti
Siandien susiruosiau daryti balandėlius su pekino kopustu, tik bijau kad atliks nemazai man tu lapu, ka atartumėte daryti is likusiu, kad nereiketu ismesti? g.gif

Gal sriuba? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2010 02 01, 10:47)
Siandien susiruosiau daryti balandėlius su pekino kopustu, tik bijau kad atliks nemazai man tu lapu, ka atartumėte daryti is likusiu, kad nereiketu ismesti? g.gif

Gal sriuba? blush2.gif


Aš tai salotas daryčiau ax.gif
Sriubos neteko virti iš pekino kopūsto smile.gif bet gal ir skani išeis... jei mėgstate improvizuoti ir bandyti, tai pabandykite ir paskui atsiliepimą parašykite 4u.gif
Atsakyti
Šaltiena.
Šį kartą viriau iš karkos ,vienos kiaulės kojos ir vištienos gabaliuko.Mėsą gerai nuplauname, jei karką didelę galima ją kaip nors padalinti gabaliukais.
Viską sudedame į didelį puodą, pilame vandens kad apsemtų ir statome virti. Nugraibome putas ir sumažiname ugnį. Paverdame ir dedame daržovės (nepjaustytas): porą morkų, porą svogūnų,saliero šaknies,petražolės šaknį,lauro lapus, druskos, gvazdikėlių, juodųjų pipirų, kvapiųjų viską ką mėgstame, kas mums patinka.
Ant mažos ugnies verdame gana ilgai...kokias porą valandų...
Kai mėsa suminkštėja perkošiame.Ragaujame sultinį ir jei trūksta druskos dedame dar.
Mėsa atskiriame nuo kaulų,supjaustome gabaliukais.
Imame dubenėlius,dedame mėsos,morkos virtos gabaliukus,išspaudžiame biški česnako ir užpilame sultiniu.
Viskas.Paliekame aušintis.
Valgome su bulvėmis ir krienų/majonezo padažu.

user posted image


Vištienos kotletai su sūriu
Darome vištienos faršą (naudojau krūtinėles ir kumpelių mėsą).
Įmušame kiaušinį,įtarkuojame žalią bulvę,beriame druskos,pipirų,muskato riešuto malto.
Gerai išmaišome.Imame faršą ir formuojame kotletus.Į vidų dedame sūrio gabaliuką.
Apvoliojame džiūvėsiuose ir kepame gerai įkaitintoje keptuvėje.
Garnyrui: grikiai ir marinuoti agurkai.

user posted image

Kūgelis su rūkytomis dešrelėm
Pritarkuojame bulvių bliūdą, nuspausti nereikia. Mušame porą kiaušinių ir gerai išmaišome.Įpilame stiklinę verdančio pieno,dedame druskos ir žiupsnį čiobrelių.Apkepiname rūkytas dešrelės ir daug smulkinto svogūno.Suverčiame viską į tarkius ir vėl viską gerai permaišome.
Kepimo formą sutepame su sviestu,apibarstome džiūvėsiais (jei reikia,silikoninių nereikia nieko barstyti) ir kepame maždaug valandą ,priklausomai nuo kepimo formos dydžio.
Valgome su grietinę.

user posted image

Žuvis druskoje.
Žuvies mėgėjams.....
Seniai labai kepiau...kadangi Maximoje buvo akcija upėtakiams nusprendžiau prisiminti šį receptą.Labai lengvai gaminama žuvis.
Jums reiks žuvies visos su galva.Žuvį renkamės pagal skonį ir piniginę.
Ir priedo reiks rupios druskos pora kilogramu.Jei žuvis didele tai ir daugiau...
Žuvį jei pirkote nevalytą išvalome.Į vidų dedame citrinos,imbiero gabaliukus,laiškinio česnako,čiobrelio,rozmarino.Prieskonius galima rinktis įvairius tinkančius žuvies patiekalams. Įjungiame orkaitę, ji turi būti karštą - apie 230C.
Imame skardą, išklojame su foliją (bus geriau sutvarkyti po to ) ,pilame druskos maždaug 1 cm storio sluoksnį.Jis turi būti žuvies dydžio.Dedame žuvį ir ant viršaus vėl pilame druska,pilnai reikia žuvį paslėpti druskoje.
Dedame į karštą orkaitę ir kepame maždaug 30 min...Aš kažkaip pabijojau kad neišsikeps tai laiką padauginau iki 40 min.
Ištraukiame žuvį ir nulupame viršutinį druskos sluoksnį. Jis gali būti sukietėjęs,reikia stuktelėti peilio rankena kad suskiltų.Dabar reikia kaip galima geriau nuvalyti druską.
Nuimame odą ir galima skanauti.
Padažui sumaišome grietinę,majonezą,pomidorų padažą,tarkuotus raugintus agurkus,žalumynus.

user posted image


user posted image


Bulvių vištienos pyragas.

Aišku galima išvirti bulvės,apkepinti vištieną ir skanaus...Bet sugalvojau kažką kitko.
Bulvės supjaustome plonais griežiniais ir apverdame pasūdytame vandenyje.Pervirt nereikia.
Vištieną supjaustome gabaliukais,apibarstome mėgstamais prieskoniais,pripjaustome morkų ir apkepiname.
Paruošiame padažą:suplakame porą kiaušinių,įpilame grietinėlės.sudedame tarkuotą sūrį.Padruskiname, dedame pipirų,smulkintų krapų ir išmaišome.
Imame kepimo formą ir ant dugno sudedame vištieną.Pilame dalį padažo.Ant viršaus gražiai sudedame bulvės ir užpilame likusį padažą.Šauname į orkaitę,kepame maždaug 30 min.
Skanaus 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elena: 01 vasario 2010 - 11:11
QUOTE(Elena @ 2010 02 01, 12:09)
Imame kepimo formą ir ant dugno sudedame vištieną.Pilame dalį padažo.Ant viršaus gražiai sudedame bulvės ir užpilame likusį padažą.
[/color]

Nuotraukoj man atrodo, kad bulves apacioj, o vistiena virsuj g.gif ax.gif Ar kazka ne taip matau unsure.gif
Beje visi patiekalai atrodo tobulai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Esprit: 01 vasario 2010 - 11:25
QUOTE(Esprit @ 2010 02 01, 12:24)
Nuotraukoj man atrodo, kad bulves apacioj, o vistiena virsuj  g.gif  ax.gif Ar kazka ne taip matau  unsure.gif
Beje visi patiekalai atrodo tobulai  rolleyes.gif



Nuotraukoje ir taip ir taip parodyta.O gabaliukas kur supjaustytas tai tiesiog jau apverstas pyragas ..
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2010 02 01, 11:28)

Nuotraukoje ir taip ir taip parodyta.O gabaliukas kur supjaustytas tai tiesiog jau apverstas pyragas ..


Elena, saunuole, visada labai laukiu jos sedevriuku 4u.gif
Atsakyti
Eimy, o kokias salotas darai is virto pekino? g.gif

Elena, kaip viskas skaniai atrodo, visada norejau isbandyti zuvi druskoje, bet bijodavau rizikuoti, na reikes kokią dieną prisiruosšti tongue.gif
Atsakyti
Elena
Jūsų visi patiekalai nuostabiai atrodo thumbup.gif Pažiūrėjus tokias foto užeina noras pačiai eit į virtuvę ir gamint gamint gamint.... ax.gif
MB labai mėgsta žuvį, tai reikės pabandyti ir man druskoje pagaminti thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Eimy @ 2010 02 01, 11:01)
Aš tai salotas daryčiau  ax.gif
Sriubos neteko virti iš pekino kopūsto  smile.gif  bet gal ir skani išeis... jei mėgstate improvizuoti ir bandyti, tai pabandykite ir paskui atsiliepimą parašykite  4u.gif


Oj, aš galvojau apie žalią pekiną blush2.gif sorry 4u.gif
Iš virto tai turbūt tik sriubą arba kokį troškinį belieka daryt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2010 02 01, 11:47)
Siandien susiruosiau daryti balandėlius su pekino kopustu, tik bijau kad atliks nemazai man tu lapu, ka atartumėte daryti is likusiu, kad nereiketu ismesti? g.gif

Gal sriuba? blush2.gif


Tai viso kopusto nereikia virti, galima atskirai kiek reikia lapu, apacia truputi nupjauni ir jie graziai atsiskiria, na jei jau visa isvirei, tai beliks tik sriuba virti, arba troskinti supjauscius, bet sriuba irgi labai skani is ju gaunas 4u.gif


QUOTE(Elena @ 2010 02 01, 12:09)
Vištienos kotletai su sūriu
Apvoliojame džiūvėsiuose ir kepame gerai įkaitintoje keptuvėje.



Nu ir gerio pametejai wub.gif , kaip viskas graziai ir skaniai atrodo thumbup.gif
Kokius dziuvesius naudoji, kad nesimato ant kotletuku?Gal kokie specialus yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2010 02 01, 13:17)
Nu ir gerio pametejai wub.gif , kaip viskas graziai ir skaniai atrodo thumbup.gif
Kokius dziuvesius naudoji, kad nesimato ant kotletuku?Gal kokie specialus yra g.gif



Pati gaminu blush2.gif Lieka pastoviau duonos,sudžiovinu ir per mėsmalę permalu 4u.gif
Atsakyti
Elena kaip visada pribloškė bigsmile.gif
QUOTE(Eimy @ 2010 02 01, 11:01)
Aš tai salotas daryčiau  ax.gif
Sriubos neteko virti iš pekino kopūsto  smile.gif  bet gal ir skani išeis... jei mėgstate improvizuoti ir bandyti, tai pabandykite ir paskui atsiliepimą parašykite  4u.gif

Sriuba su pekino kopūstu gaunas puiki thumbup.gif
Atsakyti