Įkraunama...
Įkraunama...

IVF viltys...

EnrikaB., iskart perskaicius tavo istorija taip pat pamaniau tik apie histeroskopija - ji parodys, kas trukdo jums jusu embrioniukams isitvirtinti 4u.gif pas ka operuosiesi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 01 07, 10:53)
EnrikaB., iskart perskaicius tavo istorija taip pat pamaniau tik apie histeroskopija - ji parodys, kas trukdo jums jusu embrioniukams isitvirtinti  4u.gif pas ka operuosiesi?  4u.gif



Na, dar tiksliai net nežinau pas ką ax.gif nes sausio 20 eisiu pas savo ginekologę BAK'e mirksiukas.gif Ji padarys kažkokį tyrimą dėl pačios gimdos (sakė, kad nori pažiūrėt gimdą antroj fazėj ir dar kažką ištirt) ir tuomet nuspręsim kada ir pas kokį gydytoją operuosiuosi mirksiukas.gif Kadangi ja visiškai pasitikiu tai man net nesvarbu, bele kažką rastų kas trukdo, nes jei ir ten viskas bus kaip ir visame kame super tuomet net nežinau ką reiktų daryt doh.gif Bet tikiuosi, kad ras kokią zarazą biggrin.gif Kvailai skamba, bet matyt būčiau tikrai labai laiminga, kad galų gale atrado problemą mirksiukas.gif Manau, kad ant operacinio stalo gulsiuosi vasario pirmą savaitę, na bent jau pati taip noriu, kad neprarast daug laiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Enrika Balčiūnas @ 2010 01 07, 11:06)
Na, dar tiksliai net nežinau pas ką  ax.gif nes sausio 20 eisiu pas savo ginekologę BAK'e  mirksiukas.gif Ji padarys kažkokį tyrimą dėl pačios gimdos (sakė, kad nori pažiūrėt gimdą antroj fazėj ir dar kažką ištirt) ir tuomet nuspręsim kada ir pas kokį gydytoją operuosiuosi  mirksiukas.gif  Kadangi ja visiškai pasitikiu tai man net nesvarbu, bele kažką rastų kas trukdo, nes jei ir ten viskas bus kaip ir visame kame super tuomet net nežinau ką reiktų daryt  doh.gif Bet tikiuosi, kad ras kokią zarazą  biggrin.gif  Kvailai skamba, bet matyt būčiau tikrai labai laiminga, kad galų gale atrado problemą  mirksiukas.gif Manau, kad ant operacinio stalo gulsiuosi vasario pirmą savaitę, na bent jau pati taip noriu, kad neprarast daug laiko  mirksiukas.gif


Atsiprasau, kad isibroviau i jusu skyreli, taciau noriu paklausti taves, Enrika smile.gif
As taip pat lankausi pos O.K. ir BAK'e, ir Eugenijos klinikoje.
Man ji itaria polypa gleivineje, todel siunte pas Meceju pasitikrinti (i antakalni). Tai dabar ir galvoju, ar pas ji ir rekomenduos operuotis, t.y. darytis histeroskopija, ar ne g.gif
Mecejus sako, kad nera labai gerai vienu metu daryti ir laparoskopija, ir histeroskopija. O kaip tu planuoji daryti? Gal zinai, ar BAK'e operacija vis dar 600 lt.?
Beje, gal pameni, kaip tas gimdos tyrimas vadinasi antroje ciklo puseje? Man ji kazkodel nesiule tokio darytis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Madissa @ 2010 01 07, 10:32)
Kazin kur Veli dingus  g.gif


Veli pradingus kazkur, neramu jau labai... g.gif Tikiuosi, jai neprasidejo hiperstimuliacija smile.gif

QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 01 07, 11:26)
Gal zinai, ar BAK'e operacija vis dar 600 lt.?


Pries naujus metus maciau kad vis dar buvo kaina 600 lt ir BAkä tiklalapyje vis dar yra sita kaina. Man dare kartu ir laparoskopija ir histerioskopija (kaip tik pries akcijine kaina lotuliukas.gif). Nezinau ar taip sutapo, bet operacija gavosi su komplikacijomis. Bet man siule butent kartu daryti.
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 01 07, 11:26)
Atsiprasau, kad isibroviau i jusu skyreli, taciau noriu paklausti taves, Enrika smile.gif
As taip pat lankausi pos O.K. ir BAK'e, ir Eugenijos klinikoje.
Man ji itaria polypa gleivineje, todel siunte pas Meceju pasitikrinti (i antakalni). Tai dabar ir galvoju, ar pas ji ir rekomenduos operuotis, t.y. darytis histeroskopija, ar ne  g.gif
Mecejus sako, kad nera labai gerai vienu metu daryti ir laparoskopija, ir histeroskopija. O kaip tu planuoji daryti? Gal zinai, ar BAK'e operacija vis dar 600 lt.?
Beje, gal pameni, kaip tas gimdos tyrimas vadinasi antroje ciklo puseje? Man ji kazkodel nesiule tokio darytis  g.gif



Jei rimtai tai net daug neklausinėjau jos blush2.gif Kažkaip man viskas tinka ką ji pasako ar padaro (ji vienintelė, kuri man įtinka biggrin.gif ) Žiūrint su echoskopu tai man ji nieko neįtaria, bet daugiau neturiu ką daryt kai tik šias dvi lapar. ir hister. doh.gif O kartu ar ne tai nežinau, viską sužinosiu nuvažiavus pas ją sausio 20 dieną mirksiukas.gif O kaip pasakys taip ir darysiu, jei lieps atskirai tai darysiu atskirai, jei bus galima kartu per vieną kartą (su viena narkoze) tai geriau viską vienu kartu mirksiukas.gif
O Tu jau kalbėjai su daktaru Mečėjumi? Gal tareisi? Ar ilgos ten eilės? wink.gif

Jo, BAK'e dar vyksta ta akcija lapar. + hister. 600 Lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 01 07, 11:26)
Atsiprasau, kad isibroviau i jusu skyreli, taciau noriu paklausti taves, Enrika smile.gif
As taip pat lankausi pos O.K. ir BAK'e, ir Eugenijos klinikoje.
Man ji itaria polypa gleivineje, todel siunte pas Meceju pasitikrinti (i antakalni). Tai dabar ir galvoju, ar pas ji ir rekomenduos operuotis, t.y. darytis histeroskopija, ar ne  g.gif
Mecejus sako, kad nera labai gerai vienu metu daryti ir laparoskopija, ir histeroskopija. O kaip tu planuoji daryti? Gal zinai, ar BAK'e operacija vis dar 600 lt.?
Beje, gal pameni, kaip tas gimdos tyrimas vadinasi antroje ciklo puseje? Man ji kazkodel nesiule tokio darytis  g.gif

Labas rytas,
man dare kartu histeroskopija ir laparoskopija. Histeroskopijos metu nustate, kad kiausintakiai pratekami, o laparoskopijos metu pasalino miomas ax.gif Maziau narkozes ax.gif
Ryte operavo, o apie 15 val jau paleido namo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Engle: 07 sausio 2010 - 10:41
nu su sita kaina tai ziurekit - nesuklyskit... smile.gif as dariausi BAK'e lapkriti abidvi kartu, tai mokejau 600 uz abi, bet va paskui jau gruodi su merginom aiskinomes, tai specialiai paskambinau i registratura, tai uztikrino, kad uz kiekviena operacija po 600 lt..tai taip ir neaisku rolleyes.gif


QUOTE(Enrika Balčiūnas @ 2010 01 07, 11:34)
Jo, BAK'e dar vyksta ta akcija lapar. + hister. 600 Lt  mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Engle @ 2010 01 07, 11:36)
Labas rytas,
man dare kartu histeroskopija ir laparoskopija. Histeroskopijos metu nustate, kad kiausintakiai pratekami, o laparoskopijos metu pasalino miomas ax.gif  Maziau narkozes ax.gif
Ryte operavo, o apie 15 val jau paleido namo  mirksiukas.gif


Engle, o kame pas jus nepastojimo priezastis buvo, kad teko IVF darytis?
Atsakyti
QUOTE(Enrika Balčiūnas @ 2010 01 07, 11:34)
O Tu jau kalbėjai su daktaru Mečėjumi? Gal tareisi? Ar ilgos ten eilės? wink.gif
Jo, BAK'e dar vyksta ta akcija lapar. + hister. 600 Lt  mirksiukas.gif


Oi, aciu, Vynuoge, Engle, Enrika, kad taip greitai ir maloniai atsakote i klausimus ax.gif Labai malonu wub.gif
Jo, as jau buvau pas Meceju, bet buvo ciklo galas, tai mate tik dideli geltonkuni, o polypo tuo metu neiziurejo, tik minejo, kad desineje puseje gleivine storesne, tai itaria, kad ten ir galetu tas polypas buti.
Dabar eisiu pas ji antradieni, bus 11 c.d. Jei jis patvirtins, kad polypas yra, tuomet reikes daryti histeroskopija. As turiu pasidariusi ir GN dar, kuri parode, kad desine puse nepratekama sad.gif Taciau Mecejus sako, kad tos GN labai neinfomatyvios, per laparoskopija ar histeroskopija geriau ir tiksliau viska nustato.
Siandien skambinsiuos O. K. ir klausiu, ar su juo tartis del operacijos, ar geriau BAK'e darytis g.gif As linkusi labaiu i BAK'a, tuo labiau, kad kaina dabar labai gera... Kiek zinau, ten Vildaite dirba, o ji labai gera siu operaciju spece.
Vynuoge, o kokios tau komplikacijos buvo po histeroskopijso ir laparoskopijos kartu? Man Mecejus minejo, kad darant abi kartu, svarbu yra leisti antibijotikus, nes histeroskopija atliekama per maksti, o ten gausybe bakteriju. Baisu uznesti infekcija.
Na ir pkalode prirasiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 01 07, 11:50)
Oi, aciu, Vynuoge, Engle, Enrika, kad taip greitai ir maloniai atsakote i klausimus  ax.gif  Labai malonu  wub.gif
Jo, as jau buvau pas Meceju, bet buvo ciklo galas, tai mate tik dideli geltonkuni, o polypo tuo metu neiziurejo, tik minejo, kad desineje puseje gleivine storesne, tai itaria, kad ten ir galetu tas polypas buti.
Dabar eisiu pas ji antradieni, bus 11 c.d. Jei jis patvirtins, kad polypas yra, tuomet reikes daryti histeroskopija. As turiu pasidariusi ir GN dar, kuri parode, kad desine puse nepratekama sad.gif Taciau Mecejus sako, kad tos GN labai neinfomatyvios, per laparoskopija ar histeroskopija geriau ir tiksliau viska nustato.
Siandien skambinsiuos O. K. ir klausiu, ar su juo tartis del operacijos, ar geriau BAK'e darytis  g.gif  As linkusi labaiu i BAK'a, tuo labiau, kad kaina dabar labai gera... Kiek zinau, ten Vildaite dirba, o ji labai gera siu operaciju spece.
Vynuoge, o kokios tau komplikacijos buvo po histeroskopijso ir laparoskopijos kartu? Man Mecejus minejo, kad darant abi kartu, svarbu yra leisti antibijotikus, nes histeroskopija atliekama per maksti, o ten gausybe bakteriju. Baisu uznesti infekcija.
Na ir pkalode prirasiau  doh.gif


Mergyte_82 as laparoskopija praeitais metais dariausi BAK'e, ai6ku, nuolaidu ir akciju tada nebuvo, bet galiu pasakyti - prieziura ideali. mane operavo mano ginekologes tos pacios O.K. vyras T.K. Jei yra galimybe, operuokis ten smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vynyoge @ 2010 01 07, 11:32)
Veli pradingus kazkur, neramu jau labai... g.gif  Tikiuosi, jai neprasidejo hiperstimuliacija smile.gif
Pries naujus metus maciau kad vis dar buvo kaina 600 lt ir BAkä tiklalapyje vis dar yra sita kaina. Man dare kartu ir laparoskopija ir histerioskopija (kaip tik pries akcijine kaina  lotuliukas.gif). Nezinau ar taip sutapo, bet operacija gavosi su komplikacijomis. Bet man siule butent kartu daryti.



VELI būtinai parašys kai tik prisijungs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpione20 @ 2010 01 07, 11:43)
Engle, o kame pas jus nepastojimo priezastis buvo, kad teko IVF darytis?

Pas mane kaip kad vienintele problema amzius lotuliukas.gif lotuliukas.gif Va pas vyra tai spermiukai prasti. 50 proc D garantuota visada, nes viena kiauside nebrandina ju. A nerasta visiskai. doh.gif Tik po atplovimo pasireiksdavo vienas kitas ax.gif Vasara dareme 3 IUI (be rezultatu), tai gyd. patare daugiau nezaisti, o daryti IVF. ax.gif
Atsakyti